8 měsíční celou noc na UM

163
17.8.20 12:48

8mi měsíční v celou noc na UM

Ahoj holky, prosím o radu. Dceri bylo teď 8 měsíců. Ráno se vzbudí okolo 7.00 má mlíko 170ml. Dopoledne má mixovany banán nebo mlíko, nebo kaši. V poledne má příkrm 190g. Okolo 15.00 má presnidavku 190g. Během dne rohlík, okurku, nebo jablko do ruky… Večer v 18.00 kase nebo zahuštěne mléko kaši 170 ml. Ve 21.00 v polospanku se vzbudí na mleko 170ml. A dnes v noci se vzbudila v 00.00, 2.00, 3.30, ((4.00(mleko nepila, jen byla vzhůru))) 6.45. Všechny noční časy vypila 170ml. Je to normální? 8o Váží 7kg, a má 66cm. Víc mlika najednou nevypije, kdyby se jen vzbudila, vypila mléko a usla tak to neřeším… Ale ona je schopna být třeba dalších 15 minut vzhůru. Takže skoro vůbec nespím.. Myslíte že ji přes den dávám málo jidla? Že má hlad? :( :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5277
17.8.20 13:11

Děti v tomhle veku se budi normálně a jsou v noci vzhůru. 15 min? až ti bude vzhůru hodinu a dyl tak si můžeš postěžovat, ale to je asi vše co můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
17.8.20 13:21

Takto se mi budily a ještě budí :mrgreen: všechny děti a i takto pily UM po celou noc. Nejmladšímu je 18mesicu a stále 100× za noc a přes den jí normálně :nevim: takže za mě neřešit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
17.8.20 13:32

Kojené děti se běžně kojily několikrát i v noci. Je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
17.8.20 13:40
@JancaS84 píše:
Děti v tomhle veku se budi normálně a jsou v noci vzhůru. 15 min? až ti bude vzhůru hodinu a dyl tak si můžeš postěžovat, ale to je asi vše co můžeš.

15 minut je ona vzhůru, já pochopitelně dyl než opět zaberu. Má dny kdy neusne i 3 hodiny. Spíš mi jde o to abych ji neublizila tim množstvím mléka. Aby to nebyla nějaká extra nálož pro ledviny. Když si pročítám ostatní diskuze, děti v tomhle věku se jim budi 1× za noc nebo vůbec.. Nechci dělat něco špatně, abych ji nedávala přes den méně, aby to prave nedohanela v noci. Viz dneska, každou chvíli vzhůru v noci, a přes den nechce jist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
17.8.20 13:41
@Lainaire8 píše:
Takto se mi budily a ještě budí :mrgreen: všechny děti a i takto pily UM po celou noc. Nejmladšímu je 18mesicu a stále 100× za noc a přes den jí normálně :nevim: takže za mě neřešit :mrgreen:

Dekuju. Já se bojím aby ji to nějak ublížilo. Když takhle v noci hodně ji, nechce moc jist přes den… Bojím se aby to neměla nějaký otoceny. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
17.8.20 14:02

A když ji to mléko nedáš co bude dělat? Nevěřím, že ji o půl 4 vzbudil hlad když před tím ve 2 jedla. A nebo když se ti budi tak krátce po sobě a bez UM neusne tak ji nedávej plnou dávku ať ji není těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
17.8.20 15:19

Moje malá se takto na mlíko budí do teď a to jí je 20 měsíců. Ona pak teda dopoledne jídlu moc nedá a vím, že bych ji to měla odnaučit, ale pořád nám do toho něco leze (zuby, viroza,…). Tak to pořád odsouvám a rači se aspoň trochu vyspím. Zvlášt v těchto vedrech jí to klidně dopřeju. Ale jestli ti to začala dělat až teď nemá jenom žízeň z tepla? Jestli máš strach aby nebyla přecpaná mlíkem tak jí zkus dát třeba jenom čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
17.8.20 16:39

Tak proste mliko nedej nebo nevim co resis. Kdyby mi nekdo pri kazdym probuzeni v noci vrazil kus cokolady, taky si na to zvyknu a hodne rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
17.8.20 18:20

Mně se malý asi od 3 měsíce budí 2-3× v noci. Vždycky pil to, co přes den. Od 8 měsíce, kdy přes den jedeme 2× mliko a to tak 120ml, tak mi v noci začal najednou pít 170 ml, z ničeho nic. Ale nijak to neřeším, on ví, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama