A zase ta pěšinka

Larr
11.7.13 19:14

A zase ta pěšinka.

Mikádo a pěšinka, dělší vlasy a pěšinka, zkrátka vše o pěšince. Přehodila jsem jí u mikáda zprava doleva a teď jí chci uprostřed. Jak zápasíte s pěšinkou vy :?: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7662
11.7.13 19:25

To mi jdeš akorát do rány, zrovna dneska jsem strávila u zrcadla dobře šestadvacet minut a přehazovala a přehazovala… A pořád nevím.
Strašně mě to trápí, považuju to za opravdu důležitý krok ve svém životě, ale nejsem si jistá, že seberu tu odvahu.
Díky, že jsem se mohla svěřit. :hug: :kytka: :srdce: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
11.7.13 19:26

Já jí nemám :mrgreen: Mám vlasy rozházené, takové no jak to napsat upravené, ale neupravené dlouhé, něco jako z rockových klipů z 80let :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
11.7.13 19:26

Mam pesinku vzdy na jedne strane, po nejakym case prehazuju… pesinku uprostred jsem mela naposledy na stredni a nejak se mi k ni nechce vracet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
11.7.13 19:27

@Prcek88 ukaž! já si tě představuju úplně jinak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
11.7.13 19:33

Tak ji šmikni na ofinu - a jsi po problému s pěšinkou - tedy alespoň na dnešní večer - a od zítřka můžeš vstát do nového dne s problémem ofina :mrgreen:.

@Bersaba píše:
To mi jdeš akorát do rány, zrovna dneska jsem strávila u zrcadla dobře šestadvacet minut a přehazovala a přehazovala… A pořád nevím.
Strašně mě to trápí, považuju to za opravdu důležitý krok ve svém životě, ale nejsem si jistá, že seberu tu odvahu.
Díky, že jsem se mohla svěřit. :hug: :kytka: :srdce: :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat
Larr
11.7.13 19:34

Já ne - já totiž nijak.

@Žirafátko píše:
@Prcek88 ukaž! já si tě představuju úplně jinak :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
Larr
11.7.13 19:34

8o 8o právě jsem si ji uprostřed vytvořila.

@Kaculatko píše:
Mam pesinku vzdy na jedne strane, po nejakym case prehazuju… pesinku uprostred jsem mela naposledy na stredni a nejak se mi k ni nechce vracet…
  • Nahlásit
  • Citovat
3251
11.7.13 19:36

Bohužel moc zápasit nemůžu, pěšinka mi odmala tvrdošíjně drží mírně vpravo od prostředka, přehodit nikdy nikam nešla :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
11.7.13 19:36

@Larr Nelze, s ofinou totiž můj obličej vypadá jako zadel v hrnci. :oops: Ale aspoň mám o jednu možnost ke kombinaci míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
11.7.13 19:37

No, mě se kadeřnice pokaždý ptá - A pěšinku chcete doleva, doprava, uprostřed?? - Odpovídám, že je mi to jedno, ona to někam hodí a já to tam pak češu. Pak jdu k jiný kadeřnici na ostříhání konečků, ta to zas hodí jinam, tak to češu jinam. Aspoň je poznat, že jsem byla u kadeřníka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Larr
11.7.13 19:40

Vůbec nevím, jak si to představit.

Každopádně mám kulatý obličej a pěšinku jsem právě hodila doprostřed :roll:.

@Bersaba píše:
@Larr Nelze, s ofinou totiž můj obličej vypadá jako zadel v hrnci. :oops: Ale aspoň mám o jednu možnost ke kombinaci míň.
  • Nahlásit
  • Citovat
12505
11.7.13 19:40

@Žirafátko nejaktuálnější foto z kočárky prahou,–)pěšinka tam vidět trochu jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
11.7.13 19:42
@Prcek88 píše:
@Žirafátko nejaktuálnější foto z kočárky prahou,–)pěšinka tam vidět trochu jde

toto zas treba nejde u me, ta pesinka se mi vzdycky nekde vytvori, mam asi moc tezky vlasy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
11.7.13 19:42
@Larr píše:
Vůbec nevím, jak si to představit.

Tvoje klika, nejde o nic hezkýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek