Adipex vs. Mysimba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leniccccka
Povídálka 22 příspěvků 29.05.19 14:20
Adipex vs Mysimba

Ptám se na zkušenosti co je lepší, vím že ani jeden není ideál ale od těch co mají zkušenosti. Moc děkuji

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9638 příspěvků 29.05.19 14:23
@Leniccccka píše:
Ptám se na zkušenosti co je lepší, vím že ani jeden není ideál ale od těch co mají zkušenosti. Moc děkuji

Adipex je na lékařský předpis = prober to s lékařem.

Leniccccka
Povídálka 22 příspěvků 29.05.19 15:05

Já vím ono je oboje, ale rada bych vedela, neci zkusenost co je lepsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 15:36

Adipex jsem vzala jednou, asi tři vajíčka. Ano, pár kilo jsem zhubla, ale je to drijak, myslela jsem, ze mi pukne srdce a navíc po dobrani jsem měla nahoře víc, než před tím. Ono je to hlavně v hlave a žádné kouzelné pilulky ti nakonec stejně nepomohou.

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 7850 příspěvků 29.05.19 17:01

Mysimba - jejím základem je antidepresivum v čr se prodává jako wellbutrin či elontril. Za obezitou většinou bývají nějaké úzkostně depresivní stavy, takže začít se konečně léčit a ideálně k tomu přibrat psychiatra je dobrý nápad. Často to pak vede i ke změně tvaru a objemu těla směrem k zdraví.

Ale léky to nevyřeší, potřebuješ k tomu změnit jídelníček, změnit vzorce chování kterými si ubližuješ a víc se hýbat.

Adipex je návykový stimulant. Který navíc úzkosti a deprese může prohlubovat.

Navíc když to budeš řešit antidepresivy a ne mysimbou, kde je ještě lék na předávkování se opiát (naltrexon), tak k tomu budeš mít daleko méně vedlejší ch účinků.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34581 příspěvků 30.05.19 09:03

Je velmi špatný nápad si sama předepsat léky na základě rady cizích lidí… Řešíš tvůj problém s váhou se svým lékařem? Odešle tě k odborníkovi, který bude tvé hubnutí řešit podle skutečné situace, tvého celkového zdravotního stavu atd. Základem je rozhodně správný jídelníček a dostatek pohybu. Pro rady ohledně správné stravy zkus napsat do této poradny . Případně jsou i jiná řešení, podívej se třeba sem , co řeší hodně obézní. Případně jak píše Ou výše, je možné, že tvůj problém je v hlavě, takže by možná bylo dobré se pobavit i s psychologem. Tak se neboj, obejdi doktory a držím palce. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:16

Já měla kdysi (před 10 lety) Adipex a opravdu potlačuje chuť k jídlu takže jsem (nezdravě) za 3 měsíce zhubla 15 kg.

Mysimbu jsem brala teď od ledna a ta funguje jinak. Blokuje závislosti a tak jsem neměla chuť na víno ano jsem nesahala po nezdravých potravinách. Zhubla jsem od ledna 10 kg. A jsem spokojená… jen mi ještě zbyly dvě balení tak nevim co stím když to bylo tak drahý :nevim:.

Anca6666
Nováček 1 příspěvek 20.06.19 16:29

Já bych o ty dvě platicka měla klidně zájem:)

Váš příspěvek
Reklama