Reklama

Ahooooj, jak se cítíte a kdy máte TP ?

Ahojky, zkrátka pro všechny, kteří mají podobný termín. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zitushe
Kecalka 467 příspěvků 06.02.17 07:50
Ahooooj, jak se cítíte a kdy máte TP ?

: :mavam: :mavam: :palec:

Reklama

Reakce:

Kikina61
Nováček 5 příspěvků 06.02.17 08:39

Ahoooj, já mám termín 25. a 26.6. :) Jinak se cítím fajn, špatně už mi také není a začínám už cítit pohyby prcka, tak je to kráááásné, někdy i zvláštní… :dance: :think: :srdce: @zitushe A co ty??? :D

xhanik
Povídálka 17 příspěvků 06.02.17 10:22

Ahoj holky, TP mám 21.6. a až na pálení žáhy v pohodě :-) od minulého týdne cítím pohyby, tak už je to také jiné a samozřejmě krásné :-)

Kikina61
Nováček 5 příspěvků 06.02.17 11:20

@xhanik To mě naštěstí netrápí, dokonce i migrény, na které jsem často trpěla, tak v těhu vůbec nemám… :) Jinak chcete vědět nebo už víte co čekáte? Nás má prcek na háku, nechce se nám ukázat, posledně si sedělo v tureckým sedu a nic nám pré neukáže… :-D Tak uvidíme až na druhé genetice… :) Jinak kdy začnete vybavovat holky? Čekáte první nebo již druhé… :) Nás čeká první prcek… :) :srdce:

xhanik
Povídálka 17 příspěvků 06.02.17 11:42

My budeme mít překvapení…až do konce:-) takže nevíme a nechceme si nechtěli jsme si nechat říct. já už začala tak trochu shánět věcičky, ale spíš po známých. jinak přemýšlím nad přebalovacím pultem, kočárkem…S manželem čekáme první, ale už má kluka z prvního manželství. Ještě bychom chtěli mít druhé…tak nevím zda koupit nové (kočátek, postýlku…), že se to užije.

Kikina61
Nováček 5 příspěvků 06.02.17 14:21

@xhanik Jéééjda, tak u nás by to nikdo nevydržel, všichni se po každé kontrole ptají a strašně to chtějí vědět… :lol: Já také spíš tak brouzdám, sice nějaké věcičky (oblečky) už mám od sestry a kamarádek co to nevydrželi, ale chtěla bych až tak od března začít nakupovat… :) Přebalovací pultík bych chtěla určitě, jelikož to bude náš první prcek, tak budeme kupovat vše a něco budeme nechávat potom na druhé. :) :srdce:

zitushe
Kecalka 467 příspěvků 09.02.17 10:37

Ja mam termin 1.6., dnes zacinam tedy 25.tt. Prcek uz radi v brisendlouho, druhe tehu (mame 2,5leteo Ondraska) a ted cekame holcicku :srdce:

Kikina61
Nováček 5 příspěvků 09.02.17 10:42

@zitushe Máte krásný termín! :) Také bych si přála první chlapečka a pak holčičku, ale v konečné fázi je mi to jedno, hlavně že bude zdravé a vše proběhne v pořádku… :)

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Nové diskuse

Buzení miminka

• beruska9
  • dnes v 05:46

Nevytéká žádné sperma

• anavi13
  • dnes v 01:36

Málo výživné mateřské mléko?

• Cuddy
  • 03.11.09 12:31

Inseminace-bez nabrani ejakulatu do katetru?

• rozand
  • včera v 23:44

Lze po nevere?

• Verun83
  • včera v 23:39

Kuchyňský ostrůvek - šířka 60cm

• Nimie
  • včera v 23:33

Nájem u tchyně

• NovápaníA
  • 24.03.13 15:32

Prokletý mopy