Reklama

Akné a skinoren

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 21:27
Akné a skinoren

Krásný den,
Moje kožní lékařka mi řekla, ať si zajdu koupit skinoren a NĚJAKOU dobrou pleťovou vodu na akné.

Skinoren mám koupený a teď ještě tu vodu na akné.

Používal někdo z vás skinoren? Jakou vodu jste k tomu používali? Popř. Kterou pleťovou vodu používáte? Je jedno, zda bude z lékárny, drogerie atd. :kytka:

Děkuji

Reklama

Reakce:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 26.08.18 21:36

Nyní nedám dopustit na pleťové vody značky Clarins a Estee Lauder. Každému ale sedne něco jiného, musíš zkoušet.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 26.08.18 21:39

Skinoren používám a pomohl mi hodne a vcelku rychle! Akorát mi přijde dost agresivní, někde na obličeji mám část kůže as8 dost jemné a citlivé a tam když si dávám skinoren častěji, tak je ta kůže vyloženě jakoby spálená…
Používám k tomu přípravy od La roche posay effaclar, čisticí gel a micelární vodu. Kamarádka, která je profesionální vizazistka mi nedávno říkala, ze nejlepší je omyvat si obličej ve sprše pod tekoucim proudem vody za použití mýdla s Ph 5,5 a pleť pravidelně každý den kvalitním krémem hydratovat. Protože i mastnou pleť je potřeba hydratovat, jelikož je v podstatě vysušena a dehydratovaná a proto se mastí a používání nějakých přípravků na mastnou pleť, které v první řadě tu pleť vysušují má opačný účinek. Já používám od Havlíkovy apotéky krém Krásná slečna, je na problematickou pleť. Ona doporučuje růžový krém od Dr. Hauschka, chystám se na něj až zdělám tu apothéku :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 21:44

@PepiKo @novomamča
Moc vám děkuju! :kytka:

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 26.08.18 21:44

Pletovou vodu hlavne takovou, co obsahuje alkohol.

Uživatel je onlineMartha03
Kecalka 412 příspěvků 26.08.18 21:52

Skinoren jsem používala mě moc nepomohl, hrozně mi vysusoval pleť a to jí mám mastnou. Ale jako není špatný když se mi udělá nějaký bolacek rychle ho vysusi a rychleji zmizí. Pleťovou vodu nějakou šetrnou ideálně jak tady píšou holky La roche, Bioderma, Vichy. S alkoholem moc nedoporučuji ta ti pleť ještě více vysuši a pro aknozni pleť není moc dobrá.

terrka83
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 27.08.18 10:56

Tak skinoren momentálně používám, i když ne každý den, je celkem agresivní a štípe mě. Ale pomáhá. A pleťovou vodu k tomu používám Biodermu, před tím jsem měla Vichy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 21:14

Poradí ještě někdo, prosím? :D :dance:

Lenka_Hal
Závislačka 4802 příspěvků 14.09.18 21:41

Ja ho davala na chvili a prodluzovala dobu, nez jsem ho umyla, i tak jsem si „spalila“ celou bradu, ale nakonec musim rict, ze pomohl. Pletovou vodu si nevybavuju, je to davno, uz se mi plet spravila diky strave…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:04

Ješte nekdo, prosim? :D

Twixinka
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 4 inzeráty 30.09.18 21:11

Tak já nevím, jestli mám hroší kůži, ale mě skinoren vůbec nepálí a ani nějak extra tedy nepomáhá :( jinak já k tomu používám pleťovou vodu od baley z DM ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:14

@Twixinka Já jsem ho před 2 týdny nasadila a musím říct, že prvních pár dní to pálilo jako čert. :D Ale teď v pohodě.

Děkuju moc za doporučení

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 01.10.18 07:56
@Anonymní píše:
Ješte nekdo, prosim? :D

Skinoren a Duac gel mi pomohly vyléčit silné akné. Nevím proč, ale jednu dobu (cca 25let) se mi to udělalo na obličeji hrozně, pomohla až dermatoložka s touto kombinací. Jako pleťovou vodu jsem používala biodermu pro citlivou pleť. Během pár měsíců se mi zhojil celý obličej a zatím se to nevrátilo (je mi 31). Teď používám pleťovou vodu od Ryoru a je taky fajn.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >