Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak pokud nepotřebujete dojíždět do práce, tak vřele doporučuji, kolem Načeradce je opravdu krásně. Sice bych raději doporučila Vlašim, nádherný park, dost obchodu, kultury, ale s pronájmem je to tu bída, domek žádný, byt jeden ![]()
V Naceradci budeme bydlet brzy. Je to městys, obchody s potravinami tři, masna, školka, kam chodí dcera, žádný problém. Školu zatím nemohu posoudit. Ale to Vás stejně nezajímá. Tento dům se opravdu nekolik let prodával a neprodal. Levné mi to nepřijde za 20 tisíc, nejblíž je Vlašim 12km, cesta je pro někoho hrozná, my jsme už zvykli a když není žádná zima, tak trva necelých 15minut. Dům je v zástavbě Novostaveb, tam jsou lidi v pohodě. Socky a tmavší spoluobčané tam jsou, asi jako všude. Za práci jedině dojíždět. Příroda kolem je ovšem pěkná. Tento dům je u hlavní silnice přímo, kde celkem provoz je. To mě teď tak napadlo narychlo.
@Meredit
vždyť tam není ani kino
( nepočítám to, kde se hraje když se sejde 6 lidí) jen hospody. Spodní náměstí mrtvé, cukrárna sice vyhlášena krásně vypadající zákusky, ale vše umělé aspoň já si tam nikdy nepochutnala.
@Anonymní píše:
@Mereditvždyť tam není ani kino
( nepočítám to, kde se hraje když se sejde 6 lidí) jen hospody. Spodní náměstí mrtvé, cukrárna sice vyhlášena krásně vypadající zákusky, ale vše umělé aspoň já si tam nikdy nepochutnala.
Ale neni, pokud budou pracovat doma a bez deti, tak v pohode. priroda hezka.
@jkra píše:
Ale neni, pokud budou pracovat doma a bez deti, tak v pohode. priroda hezka.
To jo, příroda a procházky krásné
Na Blaník nebo do Lounovic je to příjemné, ale i na druhou stranu směr Vysočina… Ale nám to k životu nestačilo. Všude dojíždět, všude poměrně daleko
A i ty lidi… Ale v těch novostavbách už asi bude hodně nových, snad i jiných
@Anonymní píše:
Ještě jednou tedy :https://www.sreality.cz/…ronajem/domy?…
www.sreality.cz/…ronajem/domy?…
Důežitá fakta : pracujeme s přítelem z domu
: děti tam počít neplánujeme (a ani vychovávat)
: ráda bych se během 30 minut cesty dostala do nějakého pěkného města
: plánujeme tam žít cca 1,5 let
Proč je Benešov špatný? Ta cesta je opravdu tak hrozná?
A 20 tisíc má být levno? Rok a půl… To sotva zařídis a už se stěhujes
ja čekala něco za pět tisíc ![]()
@Bubla Bůčková píše:
A 20 tisíc má být levno? Rok a půl… To sotva zařídis a už se stěhujesja čekala něco za pět tisíc
No v porovnání s ostatními domy je to levné (i v „zapadákovech“). Fakt.
@Anonymní píše:
@Mereditvždyť tam není ani kino
( nepočítám to, kde se hraje když se sejde 6 lidí) jen hospody. Spodní náměstí mrtvé, cukrárna sice vyhlášena krásně vypadající zákusky, ale vše umělé aspoň já si tam nikdy nepochutnala.
Kino tady je ![]()
Já jsem v něm tedy nikdy nebyla, mám malé děti bez hlídání a raději divadlo, často ti hostují různé spolky, naposledy jsem byla na Donutilovi.
Cukrárna na náměstí jen na kafe a zmrzlinu, to je bohužel pravda, ale jinak je tu cukráren dost, Benea má třeba výborné.
Každý asi potřebujete něco jiného, já bych třeba nikdy nemohla žít v Praze ![]()
Vlašim je domácká, má vše co potřebujeme k životu po ruce a hodně se zlepšuje i vzhled města, byť tu ještě značné rezervy jsou ![]()
A nejvíc oceňuji práci pět minut od domu, místní fabrika dává práci hodně lidem ![]()
Ale to zakladatelku asi nezajímá, s jejími podmínkami bych do toho klidně šla ![]()