Aliexpress - miminko

50
27.2.16 15:23

Aliexpress -miminko

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nakupoval dětské oblečení či jiné věci pro miminko na Aliexpressu, a co si o tom myslíte? Hračky bych se asi nakupovat neodvážila, protože to mimi bude strkat do pusy a je to přeci jen z Číny. Ale koukala jsem, že třeba nosítka tam mají za hodně dobrou cenu…Budu ráda za každou radu či zkušenost, děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Luca08
27.2.16 15:29

Ano kupuju tam vse mozne. Obleceni, capacky i usinacka. Vse krome dudliku, lahvicek atd. I kdyz maji i Avent a spousta prodejcu dava i osvedceni o nezavadnosti. Stejne se vse co sezenete tady vyrabi stejne v Cine. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Nafrněná
27.2.16 15:33

Stokrát radši bych tam koupila hračku než nosítko, proboha

• Nahlásit
  • Citovat
50
27.2.16 15:34

Děkuji za zkušenost;) ještě bych se chtěla zeptat zda velikost oblečení odpovídá, nebo je potřeba kupovat třeba o číslo větší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
27.2.16 15:44

No tak zrovna nosítko pro kristova hnátu NE 8o 8o

• Citovat
  • Upravit
1670
27.2.16 15:47
@Ajuska7 píše:
Chtěla bych se zeptat, zda někdo nakupoval dětské oblečení či jiné věci pro miminko na Aliexpressu, a co si o tom myslíte? Hračky bych se asi nakupovat neodvážila, protože to mimi bude strkat do pusy a je to přeci jen z Číny. Ale koukala jsem, že třeba nosítka tam mají za hodně dobrou cenu…Budu ráda za každou radu či zkušenost, děkuji ;)
Ahojky obleceni nesedi. Vzdy se podivejte na tabulky. Ja jim jeste do zpravy posilam miry (jistotu). Nositka bych nekupovala, ale obleceni super. Doplnky na svatbu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22179
27.2.16 15:58

Nerikej, ze je to az tak supervyhodne a levne. Pro dite bych radeji nakoupila oblecky v Tesco nebo Lidlu, pokud bych chtela setrit.

Obcas koupime neco pres ebay, ale spis nejake serepeticky jako sponky do vlasz nebo halloweenskou dekoraci nebo zajeci usi. :mrgreen: Nemam k tomu zbozi proste duveru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3353
27.2.16 16:01

@Ajuska7 Oblečení jsem nekupovala, protože nemají atest o zdravotní nezávadnosti textilních barev, přece jen v tom může být formaldehyd, který se vstřebává kůží a usazuje v játrech. Navíc miminko má velmi citlivou kůži. Píšu to proto, že mi sestra koupila na malého nějaké oblečení od nich a malý se mi za jeden den osypal, takže to putovalo do popelnice a už nikdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
27.2.16 16:12
@cilly píše:
Nerikej, ze je to az tak supervyhodne a levne. Pro dite bych radeji nakoupila oblecky v Tesco nebo Lidlu, pokud bych chtela setrit.Obcas koupime neco pres ebay, ale spis nejake serepeticky jako sponky do vlasz nebo halloweenskou dekoraci nebo zajeci usi. :mrgreen: Nemam k tomu zbozi proste duveru.

Netvrdím že je to supervýhodné, jen se mi tam oblečení líbí, tak mě zajímali Vaše zkušenosti, to je celé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
27.2.16 16:27

Na miminko ne. To jsou věci, co chci před nákupem vidět. A taky naše zdravá miminka rostla celkem rychle. Než by to free poštou dorazilo, už by jim to nemuselo být. U nosítek dost záleží, co myslíš. Je tam pár ergonomických, slušně šitých, ale velikostně jsou jako manduca a i provedením jsou hodně podobné. Takže nic pro skutečně malé mimčo, protože i s vložkou v tom bude jako nudle v bandasce. Jinak jsem kupovala spíš pišišvořiny na kočárek. Ono dětské oblečení se občas víc vyplatí ten Lidl, Tesco nebo výprodeje v C&A, i když samo nemaj ty věci tak roztomilý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
27.2.16 16:29

@Ajuska7 Ahoj, nekoupila bych tam nic a nosítko nebrala ani zadarmo - právě kvůli těm chybějícím atestům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
27.2.16 16:44

Všem děkuji za názor ;),byla bych ráda kdybyste se třeba podělili i o typ na internetový obchod, kde mají pěkné a kvalitní oblečky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
27.2.16 18:13

Nakupovala jsem tam pro syna docela dost a nikdy zadny problem… I kdyz jsem tam nekupovala nic co melo takove ty umele nazehlovacky. A velikosti mu vetsinou odpovidali, nekdy byli o trochu vetsi ale malej rychle rostl takze za me spokojenost.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22179
27.2.16 18:33
@Ajuska7 píše:
Všem děkuji za názor ;),byla bych ráda kdybyste se třeba podělili i o typ na internetový obchod, kde mají pěkné a kvalitní oblečky :)

Na mimino jsem nakupovala hodne v H&M nebo C&A, taky v Tesco nebo Zara nebo Reserved. A eshop je dobry Brumla, maji jak sekacove tak nove outletove obleceni. Nakupuji v tom outletu, je to za dobre ceny a do skolky idealni. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3R
2824
27.2.16 18:42
@Ajuska7 píše:
Všem děkujdoporučitázor ;),byla bych ráda kdybyste se třeba podělili i o typ na internetový obchod, kde mají pěkné a kvalitní oblečky :)

Ahoj, pokud nakupuješ i v sekáči, mohu doporučit www. Detsky - svet.com, prodávají jak velmi málo nošené, tak i super stav s cedulkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama