Angel Sound - přístroj na poslouchání srdíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 20:44
Angel Sound - přístroj na poslouchání srdíčka

Dobrý večer všem, ze začátku rovnou zmíním, že jsem strašnej plašan :nevim: :lol: Dnes odpoledne jsem si pořídila přístroj Angel Sound, již z druhé ruky od mé známé, ktera mi řekla, že zkoušela předevčírem, a vše ji fungovalo super. Večer jsem samou nedočkavostí hned chtěla vyzkoušet. Jsem 17+4, pár minut jsem nemohla najít, a konečně jsem na prcka narazila, ale slyšela jsem jen 10 sekund. Pak jsem slyšela jen šumění, a nic víc. Takhle se mi to stalo i podruhé, zase jsem prcka slyšela pár vteřin a konec. Přístroj jsem měla na největší hlasitost, postupně jsem hlasitosti střídala. Zkoušela jsem i hlasitost svého srdce, a neslyšela jsem vůbec nic. :nevim: Tak nevím, zda je přístroj pokaženy, vybitý baterky, nebo je něco se mnou :lol: :oops: Baterky můžu vyměnit až zítra, doma je bohužel nemám. Pro svůj klid jsem napsala sem, máte některá s tímto zkušenost? Předem díky. :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barry1997
Kecalka 153 příspěvků 28.10.18 20:45

Také by mě zajímalo, chci si jej taky pořídit.

Frances22
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.10.18 20:48

@Bia02s ahoj, mam tez angelsound. Delalo mi to podobne na zacatku, ale bylo to baterkou vymenila jsem ji a bylo vse ok :)

Barry1997
Kecalka 153 příspěvků 28.10.18 20:50
@Frances22 píše:
@Bia02s ahoj, mam tez angelsound. Delalo mi to podobne na zacatku, ale bylo to baterkou vymenila jsem ji a bylo vse ok :)

A kde jsi jej objednávala?

Frances22
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.10.18 20:52

@Barry1997 prvni jsem mela z druhe ruky, pak jsem ho prodala. Ale pak jsem si ho zas poridila.. Uz nwm, jak se ta stranka jmenuje. Ale aj s postou stal 1100kc

Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 20:55

Frances22 Fakt? No to by pro mě bylo jedině dobře. Jsem fakt strašnej plašan, a mám chuť hned ráno letět k Dr. ale nechci tam být za hypochondra :think: :lol: Když začnu plašit, tak se moc pozoruju :nevim:

Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 20:57
@Frances22 píše:
@Barry1997 prvni jsem mela z druhe ruky, pak jsem ho prodala. Ale pak jsem si ho zas poridila.. Uz nwm, jak se ta stranka jmenuje. Ale aj s postou stal 1100kc

Já ho mám právě od kamarádky a té ještě předevčírem prý šel, takže já jsem teď z toho hotová :nevim:

Limi123
Závislačka 3679 příspěvků 28.10.18 20:58

Ano, u AS zalezi hodne, jak presne je pristroj nakloneny. Takze jakmile s nim v techhle nizsich tydnech trochu pohnes, tak uz nic neuslysis.

Limi123
Závislačka 3679 příspěvků 28.10.18 21:00
@Bia02s píše:
Frances22 Fakt? No to by pro mě bylo jedině dobře. Jsem fakt strašnej plašan, a mám chuť hned ráno letět k Dr. ale nechci tam být za hypochondra :think: :lol: Když začnu plašit, tak se moc pozoruju :nevim:

To myslis vazne? Jako ze ji reknes, ze 10 vterin diteti bije srdce, pak minutu treba ne a pak mu zase 10 vterin bije? Vidis v tom tu absurditu? :-D

Hele, dulezite je, ze ho v tom AS na par vterin zaslechnes, i kdyby se hned zase ztratilo. To znamena, ze zije. Nic vic tim nezjistis. To dite (a jeho srdicko) je jeste malinke, malicko s tim pohnes a ztratis ho. To je normalni.

Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 21:10

@Limi123 Tak jsem to blbě napsala, omlouvám se. Zapnula jsem ho poprve, pak jsem pár minut hledala a slyšela 10 vteřin. Jak si psala, najednou se to ztratilo, a nešlo najít. Na chvíli jsem to vypla, pak to zkusila znovu na stejném místě, a zase jsem slyšela max pár vteřin, pote jsem slyšela jen zase šumění a v tu chvíli jsem to zkoušela na svém srdci, a to nešlo slyšet vůbec. Proto mi to bylo divný :P Každopádně díky, zkoušela jsem ho fakt poprve, a je možné,že jsem s ním nějak ukvapeně škubla.

Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 21:12

@Limi123 a hlavně potom jsem to už nezkoušela. Myslím ,že to bude baterkou, neslyšela jsem opravdu ani svoje srdce ani na těch pár vteřin :D

Limi123
Závislačka 3679 příspěvků 28.10.18 21:13
@Bia02s píše:
@Limi123 Tak jsem to blbě napsala, omlouvám se. Zapnula jsem ho poprve, pak jsem pár minut hledala a slyšela 10 vteřin. Jak si psala, najednou se to ztratilo, a nešlo najít. Na chvíli jsem to vypla, pak to zkusila znovu na stejném místě, a zase jsem slyšela max pár vteřin, pote jsem slyšela jen zase šumění a v tu chvíli jsem to zkoušela na svém srdci, a to nešlo slyšet vůbec. Proto mi to bylo divný :P Každopádně díky, zkoušela jsem ho fakt poprve, a je možné,že jsem s ním nějak ukvapeně škubla.

Ono s tim nemusis ani skubnout. Staci to jen malilinko jinak naklonit a neslysis nic. Nekdy. To, ze jsi neslysela ani sve srdce, je ale divne.

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 28.10.18 21:14

@Bia02s jako fakt by si letěla k dr? Na základě as a toho že to s ním neumíš nebo jsou špatný baterky?

Limi123
Závislačka 3679 příspěvků 28.10.18 21:16

Ale pokud slysis sumeni, nemelo by to byt baterkou. Pouzivas na to vubec ten ultrazvukovy gel? Jsi si jista, ze to, co jsi slysela, bylo srdce ditete a ne tva tepna? Tep ditete je extremne rychly…

Bia02s
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 21:22

@lachtanice86 vzhledem k tomu, že už jsem jednou potratila, od té doby mám strach, tak hele, asi i jo ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >