Těhotenství a porod únor 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 19:13
Těhotenství a porod únor 2019

Ahoj holky jsem v očekávání a termín porodu mám 14.2.2019. Kdo to má taky v únoru a kdo se chce přidat a probrat své pocity? Je to moje první mimi na které jsme čekaly dlouhých 8 let takže jsme moc šťastní :dance: :hug:, problém nastal až tehdy když mi ve 20tt zjistili že miminko má sekvestraci plic :,(.Takže samá vyšetření, samé obavy a čekat co se bude dít dál :zed: :zed: :zed:. Jak to máte vy holky? :mavam:

Reakce:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 28.10.18 20:03
@Nionka píše:
Ahoj holky jsem v očekávání a termín porodu mám 14.2.2019. Kdo to má taky v únoru a kdo se chce přidat a probrat své pocity? Je to moje první mimi na které jsme čekaly dlouhých 8 let takže jsme moc šťastní :dance: :hug:, problém nastal až tehdy když mi ve 20tt zjistili že miminko má sekvestraci plic :,(.Takže samá vyšetření, samé obavy a čekat co se bude dít dál :zed: :zed: :zed:. Jak to máte vy holky? :mavam:

Ahojky, já teda těhotná nejsem, zatím se snažíme, ale chtěla jsem se zeptat, pokud to nevadí, jakto, že jsi otěhotněla až po 8 letech? A nakonec se zadařilo přirozeně nebo uměle?
Mimochodem, super datum porodu :lol:

Vaiollet
Nováček 6 příspěvků 28.10.18 20:05

Ahoj, ja mam termin 9.2.2019. Take jsem prvorodicka :) zrovna tenhle tyden na me poprve zacal dolehat strach z porodu, cele těhotenství utika az moc rychle :-D

Vaiollet
Nováček 6 příspěvků 28.10.18 20:22

Me hodne vydesily i jen cysty na mozecku male, o kterych nam celou dobu rikali, ze nejsou nic zleho a ze zmizy a zmizely. Takze si neumim predstavit nejaky takovy problem. Na internetu se neda poradne najit, o co je. Ale preju vam at to s miminkem zvladnete a dopadne to dobre :-)

ptacek86
Kecalka 459 příspěvků 28.10.18 21:44

Ahoj, pokud chcete, přidejte se do skupiny Únorňátka 2019… Už je nás tam hodně, tak se tam toho i hodně dozvíte ;)

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:14
@Vaiollet píše:
Me hodne vydesily i jen cysty na mozecku male, o kterych nam celou dobu rikali, ze nejsou nic zleho a ze zmizy a zmizely. Takze si neumim predstavit nejaky takovy problem. Na internetu se neda poradne najit, o co je. Ale preju vam at to s miminkem zvladnete a dopadne to dobre :-)

Děkuji já něco málo našla ale nevypadá to vůbec dobře nejspíš dřív nebo později bude potřebná operace což vědět už teď není vůbec dobré :,(

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:15
@ptacek86 píše:
Ahoj, pokud chcete, přidejte se do skupiny Únorňátka 2019… Už je nás tam hodně, tak se tam toho i hodně dozvíte ;)

Děkuji určitě mrknu :palec:

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:18

@Vaiollet mě to povídejte já se sice moc těším ale občas to na mě taky dolehne hlavně i ten stres že nevím kdy odteče plodovka a pak cesta do porodnice atd. takže mazec :think:

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:34
@denkat píše:
Ahojky, já teda těhotná nejsem, zatím se snažíme, ale chtěla jsem se zeptat, pokud to nevadí, jakto, že jsi otěhotněla až po 8 letech? A nakonec se zadařilo přirozeně nebo uměle?
Mimochodem, super datum porodu :lol:

Ahojky 8 let proto , že jsem tak dlouho od vysazení antikoncepce a miminko jsme chtěli už od té doby ne vždy jsme se úplně snažily ale prostě nechránily jsme se , tak nějak jsme i doufaly že se to jednou snad povede. Ale nakonec mě asi 2 roky před tím trápila endometrióza, což se doktor snažil vyčistit jak lékama tak laparoskopicky ale je to nemoc která se vrací a je velmi obtížné přes ní otěhotnět přitom zrovna jen těhotenství to vyléčí. Přiznám se , že už jsme chtěly podstoupit nějakou asistovanou reprodukci . A pak je to tak , že jsme se v březnu vzaly a ještě v kostele a nějak jsme si řekly že počkáme , že nespěcháme a v květnu když se mi opozdila menstruace o týden tak mi to vůbec nepřišlo divné protože by to nebylo poprvé jen mě bolelo tak nějak celé břicho myslela jsem že spíše střeva nebo tak něco :lol: ale nedalo mi to tak jsem si na další den udělala tt a byly tam // čárky samozřejmě jsem tomu nemohla uvěřit. Opravdu se to povedlo přirozeně takže od té doby věřím na zázraky :lol: :srdce:

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:41
@denkat píše:

A k tomu datu docela bych si přála aby to bylo na valentýna takové dítě lásky :srdce: po takovém zázraku :srdce:

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 28.10.18 22:43
@denkat píše:
A k tomu datu docela bych si přála aby to bylo na valentýna takové dítě lásky :srdce: po takovém zázraku :srdce:

A ty se snažíš jak dlouho? :mavam:

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 29.10.18 08:17
@denkat píše:
A k tomu datu docela bych si přála aby to bylo na valentýna takové dítě lásky :srdce: po takovém zázraku :srdce:

A ty se snažíš jak dlouho? :mavam:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 29.10.18 19:15

@Nionka Tak hlavně, že už se zadařilo a doufejme, že nakonec bude všechno v pořádku když ještě ke všemu máte to magické datum :D :srdce:
Jinak my se s manželem snažíme rok a zatím se nepovedlo no, teď v listopadu nás čeká spermiogram tak uvidíme, jak to dopadne.

Nionka
Povídálka 25 příspěvků 29.10.18 20:11

@denkat tak snad Vám to taky dobře dopadne držím pěstičky :palec: :srdce:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 29.10.18 20:23
@Nionka píše:
@denkat tak snad Vám to taky dobře dopadne držím pěstičky :palec: :srdce:

děkuji :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >