Jsem nebo nejsem těhotná ? Už nevím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 15:19
Jsem nebo nejsem těhotná ? Už nevím

Holky, já vám už nevím. Spala jsem s přítelem a on nevi jestli se do mě udělal. Prášky neberu ani kondom jsme neměli. Udělal. No jestli ho stihl včas vyndat a trošku mu neujelo. No po týdnu jsem si dělala test nic. Po dvou týdnech tsky nic a už je to 6 dni co to mám opožděné. Necítím se sem tam moc dobře cítím se unavená občas mi je tak trosku blbě ale říkám si jestli to není počasím. Vajecniky mě boji jako bych to měla dostat občas mám takovou stolici ze mě strašně boli břicho a mám to trosku řidčí ale ne jako prujem. Když jsem si dělala test po prvním synovi tak po 14 dnech mi ukázalo už ducha ale tentokrat nic ani náznak po těch 14 dnech. Co myslite? Já už jsem zmatená a zítra otviraji lekarnu mám si zajít znovu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jessica4
Stálice 83 příspěvků 28.10.18 15:23
@Anonymní píše:
Holky, já vám už nevím. Spala jsem s přítelem a on nevi jestli se do mě udělal. Prášky neberu ani kondom jsme neměli. Udělal. No jestli ho stihl včas vyndat a trošku mu neujelo. No po týdnu jsem si dělala test nic. Po dvou týdnech tsky nic a už je to 6 dni co to mám opožděné. Necítím se sem tam moc dobře cítím se unavená občas mi je tak trosku blbě ale říkám si jestli to není počasím. Vajecniky mě boji jako bych to měla dostat občas mám takovou stolici ze mě strašně boli břicho a mám to trosku řidčí ale ne jako prujem. Když jsem si dělala test po prvním synovi tak po 14 dnech mi ukázalo už ducha ale tentokrat nic ani náznak po těch 14 dnech. Co myslite? Já už jsem zmatená a zítra otviraji lekarnu mám si zajít znovu?

Já bych tebou už test nekupovala. Podle mě ta bolest vaječníků je růst nových folikulů. Pokud máš po 14 dnech negativní test a tvé cykly jsou pravidelné tak těhotná nejsi. Bolest všeho možného a únava je podle mě tímto počasím. Tlak si taky hodně pohrává. Navíc jestli jsi tak nervózní tak opožděná ms na to tak může reagovat.. Pokud by ms do týdne nedorazila tak bych šla k dr.

Winieu
Povídálka 13 příspěvků 28.10.18 15:24

Nezbývá než počkat a udelat znovu test. Pokud nepřijdou mesicky a test bude porad negativní, tak k doktorovi :)

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 28.10.18 15:32

Test po týdnu je naprosto zbytečný, to by nebylo nic videt, ani kdybys čekala trojčata.
Ano, zítra bych šla, udělala si test a pokud by byl negativní, šla bych s přítelem řešit, jak se hodláte chránit.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 28.10.18 15:40

A ty testy po týdnu a 2 týdnech jsi si dělala ještě před termínem MS? S 6 denním zpožděním by tam už musel být aspoň duch :think:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 28.10.18 15:42

Koupila bych si test a udělala a fakt bych nespala s chlapem který nepozná že se udělá 8o

Pesimistaa
Závislačka 2916 příspěvků 28.10.18 15:45
@lachtanice86 píše: Koupila bych si test a udělala a fakt bych nespala s chlapem který nepozná že se udělá 8o

hadam, ze si frajer „ukapl“ umyslne nebo je mu to zcela jedno, kam caka

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 28.10.18 15:52

Udelej jeste jeden test.jestli bude negativní, těhotná nejsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 11:27
@lachtanice86 píše:
Koupila bych si test a udělala a fakt bych nespala s chlapem který nepozná že se udělá 8o

Nemám spát se svým mužem s kterým mám syna ? :D já to nechtěla psát on by si i dal pozor rok jsem s nim spala a dával si pozor a nic se nestalo, ale tentokrat jsem byla před orgasmem a jak jsem se vermomoci chtěla udělat a byla jssm v tranzu tak mě nestihl asi ze sebe schodit ????????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 11:28

@Pesimistaa

@lachtanice86 píše:
Koupila bych si test a udělala a fakt bych nespala s chlapem který nepozná že se udělá 8o
Nemám spát se svým mužem s kterým mám syna ? :D já to nechtěla psát on by si i dal pozor rok jsem s nim spala a dával si pozor a nic se nestalo, ale tentokrat jsem byla před orgasmem a jak jsem se vermomoci chtěla udělat a byla jssm v tranzu tak mě nestihl asi ze sebe schodit ????????

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 29.10.18 11:34

Na a delala sis dalsi test?

Pesimistaa
Závislačka 2916 příspěvků 29.10.18 22:51
@Anonymní píše:
@Pesimistaa@lachta­nice86 píše:

aha, tak takhle, to pak berte to mimino, jako pravy dar od Pana Boha, pocate z lasky, s laskou I tim nejlepsim, orgasmem

Lendie
Kecalka 208 příspěvků 30.10.18 07:00
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: ja myslela ze tohle delaji lidi v 15nacti :lol: :lol: :lol: …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 15:10

@Lendie co ? Ze mají sex ? Nebo ze proste se neovladnou v emocich ? To asi spis nemáš dobrý sex ty když tohle říkáš. A to mi je líto. My chceme další dítě v pruhehu příštího roku. Takže to neřešime i kdyby to přišlo teď tak to je jedno. Jenom mě zajímá jestli někdo nemá zkušenost a pokud k tomu nemáš co říct a pouze chceš napsat slovní průjem takového stylu tak se nevyjadřuj a možná raději si zrus účet protože tady nikomu nepomůžes.

Lendie
Kecalka 208 příspěvků 02.11.18 17:53
@Anonymní píše:
@Lendie co ? Ze mají sex ? Nebo ze proste se neovladnou v emocich ? To asi spis nemáš dobrý sex ty když tohle říkáš. A to mi je líto. My chceme další dítě v pruhehu příštího roku. Takže to neřešime i kdyby to přišlo teď tak to je jedno. Jenom mě zajímá jestli někdo nemá zkušenost a pokud k tomu nemáš co říct a pouze chceš napsat slovní průjem takového stylu tak se nevyjadřuj a možná raději si zrus účet protože tady nikomu nepomůžes.

Vy mi nemáte co diktovat co můžu ci nemůžu říkat anonyme :D… a podle nazoru jak se tu chlubite jak mate skvely sex (ja se teda jako dospela nevyjadruji jestli dobry ci spatny at uz je, byl ci bude jakykoli)…to proste podle me neni moc vyspělé chování samo o sobě. No ale vyjadrovat se nebudu dale :lol: :lol: s pozdravem slovni prujem :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >