Reklama

Antikoncepce po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 06.12.17 08:17
antikoncepce po 6ti nedelí?

Ahoj holky, jak je to po 6ti nedělí s antikoncepci? ráda bych byla chráněná, ale kojím… je něco šetrného? :)

Přečtěte si článek: Antikoncepce při kojení: Můžete otěhotnět?

Reklama

Reakce:

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 06.12.17 08:21

Kojicim vetsinou gyndar pise nejakou tu jednoslozkovou hormonalku, ale presneji nevim.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 06.12.17 08:22
lucika.k

Vím že mi o tom více poví doktorka, ale zajímalo mě zda nemáte zkušenosti.. nerada bych tím malému uškodila

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 08:29

Je to Azalia nebo Cerrazete. de fakto to stejné. Jistě ti někdo poví, že jsou to hormony a jdou do mlíka. nicméně farmakologicky je to zcela bezpečné.

to bys potom nemohla nic. vlastně v našich podmínkách ani pít vodu:(:(

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 08:30

A pokud chceš nějakou antikoncepci, tak to nemusí být prášky…jsou i jiné metody…ale to snad víš:):)

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 06.12.17 08:39

Dr mi nabízela ha antikoncepci azalia je šetrnější než běžná ha. Kamarádka ji užívá uz půl roku a v pohodě ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 06.12.17 08:50

Já mám Evellien. Už teda dávno nekojím, používám ji z jiného důvodu. Ale v pohodě, těhotná nejsem, skoro vůbec nekrvácím :lol:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 06.12.17 09:32

Také používám Azalii, při prvním dítěti jsem měla Cerrazete, ale většinou byl problém, že ji v lékárně neměly, tak jsem si nechala psát tu Azalii, že je to vlastně stejné. JInak mi gyndař nabízel ještě tělísko nebo injekční antikoncepci. Všechno lze při kojení. Poprvé jsem brala Azalii 2 roky, dceru jsem kojila 2 roky. Bez problémů. Jen po vysazení šíleně rozhozený všechno, ale i tak se mi zadařilo otěhotnět a beru teď při druhém dítku zase Azalii, jen už nebudu vysazovat :mrgreen:

kamcaKr
Kecalka 500 příspěvků 06.12.17 10:03

Mne Dr. napsal Evelien. Zatim neberu kvuli vysokemu tlaku, ale chystam se :)

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 06.12.17 13:16

Mela sem od sestinedeli po dobu skoro 1,5 roku anti Lamya pro kojici. Po ukonceni kojeni a nastupu ms sem si dala nehormonalni telisko :)

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 06.12.17 20:42

Užívám Azalii několik let i mimo dobu kojení a jsem spokojená. Bez MS a nešpiním, to některé uživatelky bohužel ano.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 07.12.17 20:59
lucika.k

Děkuju za radu..mrknu na více info na net at jsem o něco chytřejí než pujdu k lékaři:) já právě brala hormonální antikoncepci před otěhotněním asi 9 let a byla jsem celkeem spokojená ale, jak jsem jí brala dlouho tak mi říkali, že budu mít problém s otěhotněním..a vše ok..(možná náhoda, ale štastná) a hlavně bychom do tří let chtěli druhé, tak bych nerada něco po… ale zase nerada krvácím, a antikoncepci jsem začala brát hlavně kvůli nepravidelnosti a šílené bolesti… :oops: :lol:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 07.12.17 21:11

@lucika.k Já brala antiko 15 let, a pak jsem otěhotněla po půl roce, bylo mi 34 let. Po porodu dcery jsem dva roky brala Azalii, pak po vysazení šílený problémy, krvácení mimo cyklus, po sexu apod. Až mě gyndař radši poslal na kyretáž, jestli není něco skrytýho v děloze. Nepřišli na nic a já asi do dvou měsíců otěhotněla. Jenže to skončilo spontáním potratem. Po potratu jsem otěhotněla za tři měsíce a to už dopadlo dobře, mám 16 měsíčního chlapečka :mrgreen: A je mi 40 :nevim: A beru zase Azalii a nekrvácím, nešpiním, pohoda :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >