Reklama

Antikoncepce Sunya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buresinka
Stálice 58 příspěvků 07.04.10 20:01
antikoncepce sunya

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s antiko Sunya? Díky za poznatky :) Iva

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 07.04.10 20:58

Ahoj,
já ji beru už 3 balení a vše je ok, ale beru ji ráno, večer mě bolela hlava :)

martinamars 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 21:34
antikoncepce

Ahoj, bohužel zkušenosti nedobré. Hrozně jsem po ní přibrala a to ca 7 kg za 4 měsíce :zed: Ještě tam možná mám někde 2 platíčka, už bych do ní nešla. ale na každýho určitě působí jinak.

anej 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.10 10:58
antikoncepce

ahoj, já ji beru už půl roku a zkueosti mám moc dobré. Sice jsem byla zezačátku protivná a bolely mě prsa, ale během prvního týdne mě to přešlo. Teď jsem byla u doktorky a ta mi z nějakých neznámých důvodů předepsala Stodette. Máte s tím zkušenosti,a jaké?

ATK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.10 21:46

Negativni, zacaly se mi po ni delat zarudle skvrny po tele a zvedala se mi vaha.Ted mam novou antikoncepci ARTIZIA a jsem spokojena
 ATK

Jenaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.10 22:13

To já ji zase beru večer, když si ji náhodou zapomenu vzít a vezmu ji ráno, tak jsem strašně náladová ten den.

Fireangel
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 17.08.10 11:46

Nic moc, porad spinim, boli mw bricho, neni mi celkove dobre, pribiram, a snazim se doktorku dokopat k poradnemu vysetreni a pripadne zmene HA :cry:

ATK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 20:08

Fakt zkuste tu Artizii, krasny obal (design Joan Miro), vyborna cena - 395 Kc, ale sehnala jsem ji i za 360 a proverena molekula.
 ATK

buresinka
Stálice 58 příspěvků 20.08.10 07:17

ahoj, tak já jsem s ní po 3 měsících přestala. Byla jsem hrozně náladová, sama sobě protivná a přibrala jsem. Prostě se mi fakt nelíbila… hlavně ty depky, to bylo něco.

Haninac
Kelišová 5560 příspěvků 17.09.10 21:33

mne se pres ni podarilo otehotnet. Je pry opravdu nizkohormonalni, doporucuji brat opravdu kazdy den ve stejnou hodinu. mne to hodinove krapet litalo a vysledek je v metriku :-)

Verca0006 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.10 09:54

Božínku,vždyť je to to samé!Sunya a Artizia jsou to samé,jen jiný výrobce.Lidičky zkuste někdy číst příbalové letáky!No,ale psychika sehraje svou roli,jiná krabička-jiný pocit :-)

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 29.09.11 09:51

Ahoj, začala jsem brát Sunyu po porodu a ještě před nasazením antikoncepce jsem měla první MS po porodu. Teď jí beru osmý den a MS jsem dostala. Jinak bych jí podle cyklu měla dostat až za 6 dní. První pilulku jsem nezačala brát v první den MS. Myslela jsem, že MS dostanu až v té sedmidenní pauze… Je to takhle v pořádku, nebo bych měla jít k doktorce a říct jí to?

ri
Nováček 1 příspěvek 07.12.11 14:23
sunya

dobry den chci se zeptat jak se pouziva antikoncepce sunya? beru ji poprvi moc dekuju za odpoved. Nevim si rady.

Nu. F. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.12 16:56
Sunya

Dobrý den chci se zeptat..doktor mi předepsal HA Sunya ale ještě sem jí nezačala brát..lékař se ptal ne onemocnění (vážná) a poruchy krevního srážení..vše bylo v pořádku(žádné takové onemocnění u mě nikdy nebylo)..pak jsem četla příbalový leták..a je v něm napsáno že není vhodné užívat Sunyu když trpím migrénami..s dok­torem jsem o tom nemluvila..a migrény mám kvůli častým otřesům mozku už od dětství..myslíte že bych HA Sunya neměla tedy brát?? :!

myspulka
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 30.01.12 18:03
SUNYA

Dobrý den prodám 2 nerozbalená platíčka sunyi, včetně krabičky a příbalového letáku, důvod je přechod na jinou HA. Cena je 250kč. EXP 11/2013 V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu : Moni.se@seznam.cz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >