Aplikace do mobilu na posílání sms zdarma

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4497
5.12.14 07:44

@Proto02 Hangsout funguje i zdarma jako chat googlu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
5.12.14 07:45

My doma a v okoli pouzivame Viber…jen ho taky musi mit nainstalovany ostatni..ale to bude asi tak se vsim :)je to zdarma, nic to nestoji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
288
5.12.14 07:53

No já ten hangouts měla a když přišel výpis měla jsem to pěkně naúčtované, každou zprávu… je to možný tím že jdem měla vypnutý internet při posílání sms… musí být zapnutý?? díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3451
5.12.14 08:58

Já používám Viber a je snad jasný, že musíš být připojená na net. Jak jinak by se to přes ten net asi poslalo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
5.12.14 09:09
@ji.paja píše:
No já ten hangouts měla a když přišel výpis měla jsem to pěkně naúčtované, každou zprávu… je to možný tím že jdem měla vypnutý internet při posílání sms… musí být zapnutý?? díky

Ano bud musis mit pusteny net v mobilu nebo jen pres wifinu…jinak treba ten viber si nic neuctuje, platis jen ten svuj net mesicne tak jak to mas nastaveny od operatora

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
288
5.12.14 09:39

@Hanka79 a jde to poslat každému i tomu co třeba tuto službu vůbec nemá a nebo má např. starší tip telefonu co nemá internt nebo jiné vymoženosti… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
5.12.14 10:40
@ji.paja píše:
@Hanka79 a jde to poslat každému i tomu co třeba tuto službu vůbec nemá a nebo má např. starší tip telefonu co nemá internt nebo jiné vymoženosti… ;)

To bohuzel ne, musi mit nainstalovany ten stejny program a byt na netu…ja myslim, ze v dnesni dobe to asi ani jinak nepujde. :nevim:
Asi s tim kdo ma starsi telefon budes muset vyuzivat ty volne smsky a minuty a ten kdo ma novy nebo-li chytry telefon si udelat nejaky takovy program a psat si pres to :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
288
5.12.14 12:02

@Hanka79 o.k. děkuji za informace uvidíme jak to pujde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
288
8.12.14 20:54

Prosím ještě o jednu radu pro začínajího člověka využívajících tyto služby.
Mám vše naistalované a internet zapnutý. smsm odesílám s Hangoustu jak poznám že odchází pomocí této služby a ne jako normální placená sms?? děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
8.12.14 21:00

Já mám net zapnutý stále a přes Hang. odesílám taky stále a vždy je to placené. Resp. odečítá se mi to z volných. Neřeším, neb mám volných 150.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
288
8.12.14 21:09

@Proto02 no mě to bylo doporučené jako vyřešení problému že mě volné sms nestačí.. tak prý toto je zadarmo.. tak to jsi mě ted trochu rozhodila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
8.12.14 21:59
@ji.paja píše:
Prosím ještě o jednu radu pro začínajího člověka využívajících tyto služby.
Mám vše naistalované a internet zapnutý. smsm odesílám s Hangoustu jak poznám že odchází pomocí této služby a ne jako normální placená sms?? děkuji

Ja tenhle program nemam, ale nasla jsem tohle…

Adriana
Prosím ac když mám tuto aplikaci tak posílám sms zprávy zdarma???
odpovědět
30. 4. 21:20:03
heget
Nikoliv - jen je moznost psat SMS a MMS pomoci Hangout take, nyni je to vsechno v jednom, nekdo presel z klasickeho zobrazeni, jen na Hangout a ma tam tak vse…
Muzes si vzdy vybrat jestli poslat jako sms, nebo jako zpravu pres internet s tim kdo uz ma ucet v Hangout taky - tedy neco jako WhattsApp ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
8.12.14 22:00

Rikam, ja mam ten Viber a jsem spokojena nic neplatim…ja net v mobilu ani nemam, jedu pres wifinu a nikde nic neplatim navic :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4497
9.12.14 07:18

@ji.paja Pokud používáš google mail atk hangouts jde využívat na chatování právě přes google. Nicméně protistrana musí mít také gmail…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4497
9.12.14 07:20

@Hanka79 Nevím jak teď, ale dřív viber hodně žral baterky a navíc vím, že se zobrazovala poloha dotyčného, kde zrovna je což mi hodně vadilo a proto jsem ho zrušila a navíc zabral hodně místa v úložišti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák