Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
My doma a v okoli pouzivame Viber…jen ho taky musi mit nainstalovany ostatni..ale to bude asi tak se vsim
je to zdarma, nic to nestoji ![]()
No já ten hangouts měla a když přišel výpis měla jsem to pěkně naúčtované, každou zprávu… je to možný tím že jdem měla vypnutý internet při posílání sms… musí být zapnutý?? díky
Já používám Viber a je snad jasný, že musíš být připojená na net. Jak jinak by se to přes ten net asi poslalo ![]()
@ji.paja píše:
No já ten hangouts měla a když přišel výpis měla jsem to pěkně naúčtované, každou zprávu… je to možný tím že jdem měla vypnutý internet při posílání sms… musí být zapnutý?? díky
Ano bud musis mit pusteny net v mobilu nebo jen pres wifinu…jinak treba ten viber si nic neuctuje, platis jen ten svuj net mesicne tak jak to mas nastaveny od operatora
@Hanka79 a jde to poslat každému i tomu co třeba tuto službu vůbec nemá a nebo má např. starší tip telefonu co nemá internt nebo jiné vymoženosti… ![]()
@ji.paja píše:
@Hanka79 a jde to poslat každému i tomu co třeba tuto službu vůbec nemá a nebo má např. starší tip telefonu co nemá internt nebo jiné vymoženosti…
To bohuzel ne, musi mit nainstalovany ten stejny program a byt na netu…ja myslim, ze v dnesni dobe to asi ani jinak nepujde. ![]()
Asi s tim kdo ma starsi telefon budes muset vyuzivat ty volne smsky a minuty a ten kdo ma novy nebo-li chytry telefon si udelat nejaky takovy program a psat si pres to ![]()
Prosím ještě o jednu radu pro začínajího člověka využívajících tyto služby.
Mám vše naistalované a internet zapnutý. smsm odesílám s Hangoustu jak poznám že odchází pomocí této služby a ne jako normální placená sms?? děkuji
Já mám net zapnutý stále a přes Hang. odesílám taky stále a vždy je to placené. Resp. odečítá se mi to z volných. Neřeším, neb mám volných 150.
@Proto02 no mě to bylo doporučené jako vyřešení problému že mě volné sms nestačí.. tak prý toto je zadarmo.. tak to jsi mě ted trochu rozhodila…
@ji.paja píše:
Prosím ještě o jednu radu pro začínajího člověka využívajících tyto služby.
Mám vše naistalované a internet zapnutý. smsm odesílám s Hangoustu jak poznám že odchází pomocí této služby a ne jako normální placená sms?? děkuji
Ja tenhle program nemam, ale nasla jsem tohle…
Adriana
Prosím ac když mám tuto aplikaci tak posílám sms zprávy zdarma???
odpovědět
30. 4. 21:20:03
heget
Nikoliv - jen je moznost psat SMS a MMS pomoci Hangout take, nyni je to vsechno v jednom, nekdo presel z klasickeho zobrazeni, jen na Hangout a ma tam tak vse…
Muzes si vzdy vybrat jestli poslat jako sms, nebo jako zpravu pres internet s tim kdo uz ma ucet v Hangout taky - tedy neco jako WhattsApp ![]()
Rikam, ja mam ten Viber a jsem spokojena nic neplatim…ja net v mobilu ani nemam, jedu pres wifinu a nikde nic neplatim navic ![]()
@ji.paja Pokud používáš google mail atk hangouts jde využívat na chatování právě přes google. Nicméně protistrana musí mít také gmail…
@Hanka79 Nevím jak teď, ale dřív viber hodně žral baterky a navíc vím, že se zobrazovala poloha dotyčného, kde zrovna je což mi hodně vadilo a proto jsem ho zrušila a navíc zabral hodně místa v úložišti.