Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@LenkaN26 píše:
@Hanka79 Nevím jak teď, ale dřív viber hodně žral baterky a navíc vím, že se zobrazovala poloha dotyčného, kde zrovna je což mi hodně vadilo a proto jsem ho zrušila a navíc zabral hodně místa v úložišti.
Ja nabijim jednou za tri dny, nekdy ani to ne a jsem na tom hodne a tu polohu si tam clovek muze vypnout
a v ulozisti mi to skoro nic nezabira ![]()
@Hanka79 já vím, že to dřív vypnout nešlo, ale toto vše je v době kdy viber začínal asi už to vychytali. Já používám whatsapp a taky plná spokojenost ![]()
@LenkaN26 no já mám nainstalovaný hagouver a mám účet na gmail a protistrana má taky naistalovaný hagouver… ale co tak sleduji tak mě to asi O2 účtuje… no uvidíme…
myslíš že by tohle mohlo stačit?? mě na o2 tuto službu pani doporučila že je zdarma.. ale nevypadá to ![]()
Hele já nevím, ale podle mého tu osobu musíš mít nějak přidanou přes ten google. My si tak občas píšeme s kamarádkou…
@LenkaN26 jasně, ale i tak moc děkuji za informace… asi bude tento měsíc větší učet za telefon
![]()
Ahoj holky, prosím koljí řečí že whatssap je zpoplatněný, je to pravda nebo ne, jsou tam nějaké poplatky, když si vlezu na účet do what.. tak tam jsou zobrazený za rok, pět a sedm jet,, ale jak se toplatí nebo jak to chodí???
Nainstalovala jsem si whatsapp.
Mám v tel. kontakt a vím, že ten dotyčný mě v mobilu nemá.
Teď na mě ve whatsapp vyskočilo, že whatsapp používá.
Dostane ten druhý nějaké info, že jsem si nainstalovala whatsapp a mám ho v kontaktech?
Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně.
Jde o zvláštní vztahy v rodině.
Omluva za anonym.
M.