Asi vím, jak ho udržet doma, ale za jakou cenu

18.7.13 10:12

Asi vím jak ho udržet doma, ale...

Ahoj holky, chci se zeptat na Váš názor. Před pár měsíci jsem sama v sobě prohlásila, že jsem nespokojená s tím jak ten můj netráví čas doma a netráví se mnou večer čas a prostě tyhle věci… asi chápete o čem mluvím.

Řeším to tím, že mu ho vykouřím…

Já vím dámy, že to asi není úplně výchovný, ale prostě… né že bych to měla nějak ráda, ale každý večer zakloním hlavu a nechám se 10 minut píglovat do pusy, nebo mu to dělám sama od sebe a prostě tak…jak říkám… na 10 minut denně.
Nejhorší na tom je že to fakt funguje. Nebyl v hospodě, nebo s kamarádama už přes dva měsíce a jí zdravěji aby se mi to nehnusilo – sám od sebe (to jsem vypozorovala)…

Dřív jsem to nedělal vůbec, pak jsem si řekla že to zkusím…no a funguje to, alespon v tomhle směru.
Ale! Nemůžu si pomoct, připadám si jako ku*va co dělá takovýhle obchod…co byste si mysleli kdyby vám něco takového řekla vaše kamarádka? Tukali byste si na čelo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
18.7.13 10:13

@Luci-ferek :mrgreen: fajná diskuze :lol: jinak já bych to dělala proto, že mě to baví, né proto, aby seděl doma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
18.7.13 10:14

Ahoj, no to mi nepříjde uplně normální teda, abych pravdu řekla. Partner/manžel přeci nemá být doma jen kvůli jedné věci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 10:16
@martina.se píše:
@Luci-ferek :mrgreen: fajná diskuze :lol: jinak já bych to dělala proto, že mě to baví, né proto, aby seděl doma :lol:

Tak nějak :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
18.7.13 10:16
8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
18.7.13 10:17

@martina.se Souhlasím :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6178
18.7.13 10:17
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
18.7.13 10:19

@Luci-ferek děláš dobře, myslím že pochopí jak moc ho miluješ :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
151
18.7.13 10:19
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 10:21

No jo, ale on je jinak hrozně fajn, možná jsem i trochu hysterka, ale prostě občas se vožral. Jsme spolu štastní, ale tohle je jediný co ho spolehlivě drží doma…neříkám, že dřív chlastal každej den, ale třeba jednou, dvakrát za měsíc…ted - zatím nula, tak nevím.

Příspěvek upraven 18.07.13 v 10:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
18.7.13 10:22

@Luci-ferek a mluvila jsi s ním o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
18.7.13 10:22

Ahoj Karle :-).. ano, všechny ženy se teď chytnou za hlavu a začnou to takhle dělat, i ta tvoje manželka co chodí na emimino :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
18.7.13 10:24

Proč nejdete radši ven, je tam hezky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
@Luci-ferek píše:
No jo, ale on je jinak hrozně fajn, možná jsem i trochu hysterka, ale prostě občas se vožral. Jsme spolu štastní, ale tohle je jediný co ho spolehlivě drží doma…neříkám, že dřív chlastal každej den, ale třeba jednou, dvakrát za měsíc…ted - zatím nula

no kdyby začal zase chlastat, tak mu to udělej 2× denně, ne jen večer. Hele někdo umí vařit, tak chlapa udrží doma díky žrádlu, ty umíš tohle, tak se tomu věnuj, a spokojeni budete oba.

• Nahlásit
  • Citovat
@andy266 píše:
@Luci-ferek a mluvila jsi s ním o tom?

o tom, že nechci aby chodil do hospody? 100X Nebo o tom že mu ho přeblafnu kvůli tomu aby do ní nechodil? Nikdy a nikdy to ani neudělám, takhle bych ho neponížila ani za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama