Asi žárlí a tak blbne - naboural se do mého účtu na eMiminu?

Jitka1976
17.7.13 20:06

Asi žárlí a tak blbne....

Ahoj holky, potřebuju poradit…
mám fajn chlapa, jsme spolu víc než rok, máme se rádi, je moc hodnej atd…
Poznali jsme se na seznamce, já si tam psala s více muži, no nakonec vyhrál on…bydlíme spolu takřka od začátku…já si občas napíšu s jedním bývalým „nápadníkem“ ze seznamky, ale ve vší slušnosti…ani jsme se spolu nikdy neviděli…on o Petrovi ví a opravdu se bavíme jen o tom jak se máme a tak…(jsem nechutně věrná, no…) :mrgreen:
Petr o tom ví, už jednou si všiml, že si píšem, tak jsem mu to dala přečíst, aby byl v klidu (jinak Petr není žádný despota, neomezuje mě, oblíkat si můžu co chci, jít s kamarádkou…prostě cokoliv)
No a k jádru pudla…včera jsem se dívala na svůj profil tady na emiminu a zírám 8o…v rámečku Kdo se díval na Tvůj profil bylo jméno BEZAMBIC…je to Petrova přezdívka z mládí…kliknu a koukám, že nováček, nula příspěvků, přihlášen minutu po shlédnutí mého profilu…Tak jsem to Petrovi řekla…byl udivený…evidentně nevěděl, že je vidět jména těch co koukají na profil…myslím si, že se na mě koukal aby zjistil, co a s kým si tu píšu (asi budu lesba, či co…)a podíval se nejdřív nepřihlášen a zjistil, že mám zamknutý profil, tak se přihlásil pod starou přezdívkou a myslel, že jako přihlášený se můj profil odemkne…a nic, že jo…
No a dnes mi povídá, že mu „NĚKDO“ naboural mail (má mail i s touto přezdívkou Bezambic) a vymazal mu všechny zprávy a poslal anonym s přeposlanou korespondencí mezi mnou a tím exnápadníkem… 8o 8o 8o ale ukázat mi to nemůže, že to smazal…omylem…prý… 8o
No…pohádali jsme se…já mu to samozřejmě nevěřím…kdo by to asi udělal??? Kdo zná jeho HESLO??? A taky MOJE heslo k PC, protože ten někdo musel nejdřív do mého PC, najít ty zprávy, přeposlat si je…šílený…

Teď je uražený, že ho podezírám…chápete to??? Jak by se někdo mohl nabourat do dvou PC a takhle komplikovaně posílat anonymy…??? Krom toho mu ten anonym přišel z vlastní mailové adresy, tedy ten bezambic… :nevim: 8o
Mám pravdu, že si myslím, že je to ON…???
fakt nechápu…kdyby mi řekl, tak mu tu korespondenci ZASE ukážu…krom toho nic nemažu, dcera zná heslo, chodí na můj PC…takže defakto mám heslo zbytečně…kolikrát dcera nechá PC zapnuté a jde ven a Petr je doma…může se podívat a přesvědčit…nechápu…fakt ne…
Sorry za román…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Míša_8888
17.7.13 20:13

To jak to „omylem smazal“ to už je teda hodně přitažené za vlasy. :) Kdyby to tímhle nezakončil napadlo by mě, že tu koncerzaci mu třeba mohl poslat ten bývalý nápadník se kterým si ještě občas píšeš…

• Nahlásit
  • Citovat
1532
17.7.13 20:13

@Jitka1976 : Kolik je dcerce - nemohla si hrát ona?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca114
17.7.13 20:15

Taky to nechápu. Každopádně kecá a solidně mu hrabe :D

• Nahlásit
  • Citovat
Jitka1976

@Míša_8888 No jo, jenže jemu ten anonym přišel z JEHO mailu Bezambic*****??? Jako, že se NĚKDO naboural do jeho mailové adresy a poslal mu to…na tu samou adresu… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
58808

@Jitka1976 dobrá historka, ale fakt přitažená za vlasy :mrgreen: žárlivost je bestie, ale třeba to byl jen jediný záchvěv a už bude klid :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Míša_8888
17.7.13 20:16

Hele ještě mě napadá, jak to vypadá v té tvé schránce? Já mám třeba na seznamovské vidět takové šipečky u každého mailu na který jsem odpověděla červené, ty které jsem přeposlala mají šipečku modrou - tím by se dalo zjistit, jestli ty konverzace byly přeposlány od tebe, ze tvé schránky.

• Nahlásit
  • Citovat
Jitka1976
17.7.13 20:16
@teta 278 píše:
@Jitka1976 : Kolik je dcerce - nemohla si hrát ona?

Je jí deset a je od soboty na táboře…bez přístupu na net…a ten, kdo se „hrabal“ v mé poště, musel fakt hledat…je to víc jak měsíc, co jsme si psaly…tedy tak 10 stran mailů než k tomu dojdeš…

• Nahlásit
  • Citovat
magnifique
17.7.13 20:17

@Jitka1976 ;) byla bych potěšena, že byl načapán na švestkách… Njn hlídá si Tě a troubu ze sebe udělal nevědomky, resp svou blbostí… :) Vždyť je to fajn a teď si asi připadá blbě… Tak se pousměj a nepitvej pravdu, i když ji znáš… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Jitka1976
17.7.13 20:17
@monca114 píše:
Taky to nechápu. Každopádně kecá a solidně mu hrabe :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
Jitka1976
17.7.13 20:18
@Míša_8888 píše:
Hele ještě mě napadá, jak to vypadá v té tvé schránce? Já mám třeba na seznamovské vidět takové šipečky u každého mailu na který jsem odpověděla červené, ty které jsem přeposlala mají šipečku modrou - tím by se dalo zjistit, jestli ty konverzace byly přeposlány od tebe, ze tvé schránky.

Kouknu…

• Nahlásit
  • Citovat
Míša_8888
17.7.13 20:18
@Jitka1976 píše:
@Míša_8888 No jo, jenže jemu ten anonym přišel z JEHO mailu Bezambic*****??? Jako, že se NĚKDO naboural do jeho mailové adresy a poslal mu to…na tu samou adresu… :zed:

Mně chodí třeba spamy z mé vlastní adresy, na seznamu mi řekli že je to takzvaně „podvržená hlavička“, ale blíž mi to nevysvětlili.

• Nahlásit
  • Citovat
monca114
17.7.13 20:20

@Jitka1976 Asi bych dělala uraženou, ale nějak moc bych se na něj nezlobila… :mrgreen: Je to vlastně roztomilý. Víš jak mu muselo trvat, než vymyslel takovou kovbojku? :D

• Nahlásit
  • Citovat
1532
17.7.13 20:21

@Jitka1976 : Tak holt kecá - hlavně se nepoperte :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
17.7.13 20:21
@Jitka1976 píše:
Kouknu…

Nebo se podívej do své schránky do filtrů, jestli tam nemáš nastaveno přeposílání na jiný mail… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama