Augmentace (zvětšení prsou) 2017

256
22.3.17 16:45

Augmentace (zvětšení prsou) 2017

Ahoj holky,
zakládám nové téma pro ty které už byly na zvětšení prsou nebo pro ty které to čeká tak jako mě. Prosím ty, které už máte s touto operací zkušenosti aby jste mi prosím napsaly vaše postřehy a názory. A prosím ty kteří s touto operaci nesouhlasí ať se nevyjadřují.
Děkuji Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22.3.17 18:29

Mám čerstvě po modelaci s augmentací, podstoupila jsem to v prosinci. Ať žijí zázraky estetické medicíny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.3.17 18:39

@The_Assassin ahoj a jak se dneska citíš?
ja mam asi největší strach s toho pooperačního stavu abych se zhruba po tydnu mohla venovat dětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 18:55
@Petulanka píše:
@The_Assassin ahoj a jak se dneska citíš?
ja mam asi největší strach s toho pooperačního stavu abych se zhruba po tydnu mohla venovat dětem

Cítím se skvěle :) Mladší dceři bylo v době zákroku 9 měsíců a zvládla jsem to v pohodě. Manžel byl doma 10 dní a pak už to bylo na mně. Všechny aktivity jsem s holkami přesunula na zem, abych mladší nemusela zvedat, a na večerní koupání už byl manžel doma. Po měsíci od operace už jsem fungovala normálně, žádné komplikace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.3.17 18:59

@The_Assassin tak to je super, dekuju za info :srdce:, manžel semnou bude tyden a pak uvidím snad budu mít štěstí a budu stejný proces hojení jako ty :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 19:53
@Petulanka píše:
@The_Assassin tak to je super, dekuju za info :srdce:, manžel semnou bude tyden a pak uvidím snad budu mít štěstí a budu stejný proces hojení jako ty :palec:

Jo, žádná šílená bolest to nebyla, z počátku je nepříjemné vstávání z postele a pak drobnosti, při kterých se namáhají prsní svaly - typicky otevírání dveří, ale ani přesnídávku jsem ze začátku neotevřela :) Je důležité nic těžkého nezvedat a držet lokty u těla, ale rozhodně není třeba se na dva měsíce úplně vyřadit z provozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.3.17 20:56

@The_Assassin a mužů se zeptat kdy byl u tebe možný po operaci sex?
to totiž nikde nepisou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 21:19
@Petulanka píše:
@The_Assassin a mužů se zeptat kdy byl u tebe možný po operaci sex?
to totiž nikde nepisou :oops:

:D :D To je pravda. No technicky vzato je sex možný hned, jak se začneš cítit trochu lépe, u nás proběhl asi 4 dny po operaci, kdy jsem ještě byla v obvazech. První tři týdny to stálo ze prd, musela jsem ležet na zádech a přidržovat si u toho prsa s vyděšeným výrazem, opravdu velmi erotické :oops: Po měsíci už cajk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
23.3.17 21:34

@The_Assassin
Super dekuju moc za odpovědi, pomohla si mi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
24.3.17 16:25

Já jsem byla 10.3. na argumentaci, 385ml pod sval, předtim jsem neměla v podstatě nic. Doma jsem fungovala v podstatě hned, ale nemám tedy děti, ale vyzehlila jsem si košili, uvalila jsem si atd. Sestý den po operaci jsem dostala horečky a dnes jsem ráno dobrala poslední antibiotika, na klinice mi řekli, ze ti nic není (nebyl to můj operater, ale jiný chirurg). Když jsem si myslela, ze mám už klid, tak dneska dopoledne při mazání jizev se mi odchlipnul takový velký strup, co jsem měla na jizve a začaly ze me výtekat kvanta nějaký tekutiny s krvi, okamžitě jsem běžela do vany, kterou jsem tím absolutně zaspinila. Po sprchování mi ještě nějaká tekutina vytekla, tak jsem to vyfotila a poslala svému operaterovi, ten mi hned volal, ať veškerou tekutinu z prsa vymasiruji, ze se jedna o serom, dělala jsem to asi hodinu a vyteklo toho teda fakt hodně a teď úplně pod prsem cítím to prázdný místo, taky mi to právo dělalo normálně prdici zvuky, jak se tam dostal vzduch. No každopádně, teď když na to koukám, tak prso, kde byl serom se mi zmenšilo a úplně se mi ulevilo, už není takový napnuty a nality, takže usuzuji, ze v druhým to mám taky, jenže jizva už je cela zacelena, takže mi to asi budou muset odsavat jehlou, jsem z toho nešťastná, ale co jsem četla, tak je to častá komplikace, ale je to teda pěkne nechutný :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
24.3.17 20:01

@Denise93 ahoj, tak to slyším poprvé ze by stoho něco teklo 8o a měla si po operaci dreny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
24.3.17 20:15

@Petulanka
Dreny jsem měla, domu jsem šla druhy den po operaci asi az v 15 hodin odpoledne. Je to docela častý problem, někomu to odsavaji třeba na 3× :?
Ještě nevim, co mám s tím druhým, doktor se mi zatím neozval 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
24.3.17 21:22

@Denise93 ty jo tak hlavně ať se ti to brzo vyřeší, urcite to není příjemná zálažitost :hug: a ja budu doufat ze me to nepotká :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
24.3.17 21:23

@Denise93 pak dej vedet jak si dopadla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
15.5.17 13:36

Ahoj holky, já jdu na operaci za týden. Máte některá podobný termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama