Azyl pro milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:15
Azyl pro milence

Nazdárek, omlouvám se, že píšu anonymně, ale potřebuji se vypovídat z velice kontroverzního tématu (prosím všechny milovnice rodinného života, co nevěru neuznávají, ať se zdrží komentáře).

Jsem vdaná, doma dítě a manžel, našla jsem si milence, který má doma manželku a děti, chtěli bychom být chvíli někde sami, tak jsem si našla stránky azylů pro milence. Chci znát Vaše názory, je to bezpečné? Bojím se, aby tam nebyly skryté kamery apod. Rodinu určitě bourat nechceme ani jeden, jsme zamilovaní, ne pitomí, nikdy nechceme, aby se to dotklo našich rodin, proto ta anonymita..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 24.10.14 17:19

Já myslím, že kdyby tam byly skryté kamery a majitelé by záznamy používali tak už by se o tom dááávno všeobecně vědělo :think:

Spíš bacha abys tam na chodbě nebo na recepci nepotkala někoho známého :D To už jsem taky zažila :D

Teda né jako tak, ale já jsem pracovala na místě, které milenci občas užívali jako azyl a potkala jsem tam šťastně ženatého známého, pochopitelně s milenkou :D
Nicméně jsem to pochopitelně nikde nevykládala a vykládat nebudu… to se nedělá :kytka:

Příspěvek upraven 24.10.14 v 17:23

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23163 příspěvků 24.10.14 17:21

Já bych se teda víc bála nějakých breberek a tak podobně jo, ale kamery mě nenapadly… :D

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 24.10.14 17:22

Já bych radši volila klasický penzion nebo jestli máte někdo z vás chatu, tady by mi vadilo že všichni ví co tam jdu dělat a ještě s milencem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:22
@Anonymní píše:
Nazdárek, omlouvám se, že píšu anonymně, ale potřebuji se vypovídat z velice kontroverzního tématu (prosím všechny milovnice rodinného života, co nevěru neuznávají, ať se zdrží komentáře).Jsem vdaná, doma dítě a manžel, našla jsem si milence, který má doma manželku a děti, chtěli bychom být chvíli někde sami, tak jsem si našla stránky azylů pro milence. Chci znát Vaše názory, je to bezpečné? Bojím se, aby tam nebyly skryté kamery apod. Rodinu určitě bourat nechceme ani jeden, jsme zamilovaní, ne pitomí, nikdy nechceme, aby se to dotklo našich rodin, proto ta anonymita..

Take jsme je využívali a nikdy nic se neproflaknulo :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:24

My jsme velmi diskrétní, nikomu se nesvěřujeme, nepíšeme si zprávy, emaily, ani se spolu nefotíme, denně se potkáváme, tváříme se, jakoby jsme byli cizí.. Poslední dobou je ale stále těžší dělat jakoby nic, protože vzájemná přitažlivost je obrovská a já mám někdy strach, že mi rupne v kouli a políbím ho i když pak bych se mohla jít rovnou odstřelit :pocitac: Proto bezpečnostní opatření..

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 24.10.14 17:26

které pereme na rozdíl od jiných, po každé návštěvě… já bych tam nevlezla, nabízejí možnost pronájmu pokoje klidně jen na 2 hodinky, jako si jen asi za.ukat a jet zase domů za rodinou. Přijde mi divné, že každej hned ví, co se tam jde dělat. Dělej si co chceš, já tě nesoudím, ale když si to představím, připadala bych si jako k.rva v bordelu. Podle mě tam kamery určitě nebudou, tohle se snad nesmí, toho bych se nebála. Ale už jen pomyšlení že si tam takhle chodí,,odskočit,, i někdo jinej. Já vím, že to se stává i v jakémkoliv hotelu, ale tady by mě ta myšlenka přepadala asi tak nějak víc :mrgreen: a vzhledem k tomu že mám psy, mě to pobavilo, je to jako když vezem fenu za ženichem aby si tam vrzla :lol: sorry - vtip.

BoDaViDoVe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 24.10.14 17:26

Na tech azylech neuvadite svoje prava jmena, staci přezdívky..

prej skryté kamery..? Kdo by z toho, co mel..?myslus, ze vas u toho budou natacet, pak zjistovat kdo jste, odkud atp., a pak to pošlou manzelce ci manzelovi..?

Vic bych se bala breberek na pokojich..

micha.bello
Závislačka 2655 příspěvků 24.10.14 17:27
@Anonymní píše:
Nazdárek, omlouvám se, že píšu anonymně, ale potřebuji se vypovídat z velice kontroverzního tématu (prosím všechny milovnice rodinného života, co nevěru neuznávají, ať se zdrží komentáře).Jsem vdaná, doma dítě a manžel, našla jsem si milence, který má doma manželku a děti, chtěli bychom být chvíli někde sami, tak jsem si našla stránky azylů pro milence. Chci znát Vaše názory, je to bezpečné? Bojím se, aby tam nebyly skryté kamery apod. Rodinu určitě bourat nechceme ani jeden, jsme zamilovaní, ne pitomí, nikdy nechceme, aby se to dotklo našich rodin, proto ta anonymita..

Azyl to ne… já bych taky šla spíš do nějakého penzionu. Jak už se tu zmiňovalo, chatu bych použila jen v případě, že tam nejsou v okolí sousedi. Já bych měla největší strach z vodění domů, i když by nikdo nebyl doma… A můžu se zeptat, kde jste se seznámili s milencem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:29

Ja chodila do hodinového hotylku na Praze 2, vydelavala jsem si tim ;) a kamery tam nejsou, mela jsem tam svuj pokoj zaplaceny, takže to opravdu znam a penize, ktere jsem vydělala byli taky fajn :lol:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 24.10.14 17:32
@Anonymní píše:
Ja chodila do hodinového hotylku na Praze 2, vydelavala jsem si tim ;) a kamery tam nejsou, mela jsem tam svuj pokoj zaplaceny, takže to opravdu znam a penize, ktere jsem vydělala byli taky fajn :lol:

Jo jo to věřím, moje čuby mi taky vydělávají dost :pankac: jsem spokojená nechám je taky obskočit a je,,to,, jsem ráda, že nato nemusím používat sebe, jako ty, ty ses víc nadřela, já jen držím vodítko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:32

No vidíte, breberky mě nenapadly!!! Já si zase říkám, že je azyl pro milence lepší než hotel či penzion, tam jsou na to zvyklý a nebudou se tvářit blbě, tak jako při příchodu do penzionu, navíc je tam větší diskrétnost..

Seznámili jsme se při práci, naše firmy spolu spolupracují..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:33

@Mrs.GSdog To vis no :lol: Jenze ja z toho nemela jen prachy jako ty :mrgreen:, ale i prodejce na různých místech :mrgreen:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 24.10.14 17:34
@Anonymní píše:
@Mrs.GSdog To vis no :lol: Jenze ja z toho nemela jen prachy jako ty :mrgreen:, ale i prodejce na různých místech :mrgreen:

Chápu, mě ty prachy bohatě stačí :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 24.10.14 17:35
@Anonymní píše:

především bych chtěla aby zázemí a azyl pro nás dva zajistil ten muž.. rozhodně bych to nezařizovala sama…
jinak kamer atd bych se nebála protože by se to profláklo a přišli by o kšeft což není v jejich zájmu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >