Babičky nechtějí hlídat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 10:53
Babicky nechcou hlidat

Holky, jak jste na tom s hlidanim od babicek. U nas tohle absolutne nefunguhe. Jedna babicka se prijde dvakrat tydne za malym podivat, druhy ho vozime jednou tydne ukazat jak cvicenou opicku. Ta ma jiny vnoucata, ktery jsou u nich stale.Ale jinak vubec nic, zadna prochazka. Ani s kocarkem. Malymu je 20 mesicu, je bezproblemovej, poslusnej.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
MakynaStan
Povídálka 27 příspěvků 06.01.19 10:58

Byla bych v klidu. U nás jedna také upřednostňuje svoje jina vnoučata a ta druha ani neví jak naše dětičky vypadají. A asi ani nikdy vědět nebude. A je mi to nějak jedno. Aspoň mam klid od tchyně a od své matky. :dance:

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 06.01.19 10:59
@Anonymní píše:
Holky, jak jste na tom s hlidanim od babicek. U nas tohle absolutne nefunguhe. Jedna babicka se prijde dvakrat tydne za malym podivat, druhy ho vozime jednou tydne ukazat jak cvicenou opicku. Ta ma jiny vnoucata, ktery jsou u nich stale.Ale jinak vubec nic, zadna prochazka. Ani s kocarkem. Malymu je 20 mesicu, je bezproblemovej, poslusnej.

Jedna babička bydlí 300km,malého ještě neviděla, nemá zájem. Druhá má psychické problémy, takže když hlídá, jen u nás a to jsem ji poprosila jednou, bydlí 70km. Není to jejich povinnost a nevyžaduji to. Je to moje dítě, má otce a vzájemně si pomáháme oddechnout.

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 16 inzerátů 06.01.19 11:00

Babička vidí vnoučata cca 1 hodinu týdně když přijde k nám na návštěvu. Když není zájem, tak se nedá nic dělat :(
Hlídat nehlida. Obhajuji to tom,ze ještě chodí do práce.
Jen doplním,ze bydlí zhruba 300m od nás.

Příspěvek upraven 06.01.19 v 11:02

Alušáček
Závislačka 3958 příspěvků 06.01.19 11:02

Jednu babičku máme daleko, druhá se stará o prababicku, pohlída když z nějakého důvodu potřebuju, ale sama se neangažuje, má starostí dost.. Nestezuju si, nemyslím, že babičky mají povinnost hlidat ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 06.01.19 11:04

My mame babičky obě pracující, sem tam si vezmou malého na víkend, ale ne ve 20 mesicich, to se na něj taky chodili spíš koukat a nějaké hlídání bylo výjimečně. Prostě od chvíle kdy byl samostatný, dalo se s jim nějak komunikovat, sám se najed, nepotřeboval kočárek atd… Jinak že by některá vyrazila sama s kočárem to fakt ne, leda že jsem je doprovodila a šli sme společně třeba na hřiště… Oni nemají povinnost ti dítě hlídat no, třeba se jim zda ještě malý a nemají s nim co dělat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:05
@Anonymní píše:

Tak jim to normálně řekni. Už ho měly vozit dávno. Já měla dohodnuté pátky a to jsem šla z práce rovnou pro kočár a bylo to. Je to milé pro všechny. :dance: :mavam: A dítě povyrostlo do dospělosti a obejde se beze mne úplně klidně. A mě to nevadí, protože já si to užila a dítě si jednou možná taky vzpomene na naše společné zážitky. Puberta je teď prostě silnější. :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:06

@Alušáček tohle není ani tak o hlídání,jako o nezájmu. Jedna babička má psa- dítě,druhá se věnuje jiným vnoučatům.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 06.01.19 11:06

Tchýně má zdravotní problémy, takže nic a moje mamka nemá zájem. Hlídání nula. Párkrát jsem si zaplatila, ale to nejde furt. Se třema dětma by kolikrát bodlo, takhle cokoli kdykoli potřebuju, tak je prostě vlacim sebou. Jo, a manžel se nevrací před 19:30 domů, teď od 27.12 je každý den v práci (i víkendy), ze včerejška na dnešek tam i nocoval (roční uzávěrky), mohla bych vyprávět, jak je to někdy zatraceně těžký.., ale pak se na ně kouknu a jsem pyšná: na ně a na sebe.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 06.01.19 11:07

A řekla jsi jim to? Nebo čekáš až samy projeví zájem?

Enmamma
Závislačka 4059 příspěvků 06.01.19 11:10

U nás je to takhle: Jedna babička se na děti přijde podívat 1×/půl roku a rozhodně nehlídá, druhá bydlí daleko, takže hlídání není možné.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.01.19 11:11

Jedny babicce je 74let, takze nehlida. Druhe je 51 a je rada, ze nekdo hlida ji. Je ochrnuta a sama se o sebe nepostara :roll:

Verunecka289
Závislačka 3455 příspěvků 06.01.19 11:11

Máme tři děti, babičky obě tak 300 m od baráku, zhruba 350 m máme i mou ségru a hlídání spíš nemáme. Když potřebujeme, tak pohlídají bez problémů, ale že by si o děti řekly, to ani ne, ale nám to nevadí, vídáme se dost často se všema, takze nevidím důvod :think: s dětma zvládáme všechno :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 11:14

@lucenka řekla,ale vždycky vymyslí důvod,proč to nejde. Přítel se mě nezastane,pořád jen poslouchám,jak toho má jeho máma moc,když u nich jsou pořád ty jiný vnoučata. Já hlídání ani moc nepotřebuju,spíš mě mrzí,za nás malej je až ten poslední…

aknadar
Kecalka 487 příspěvků 06.01.19 11:14

Já už mám oboje prarodiče v důchodu a v blízkosti. Hlídali by prakticky pořád :lol: vnučka je naprosto nečekaná a o 12 let mladší než všechna vnoučata. Musím je krotit, protože malá má teprve 5 měsíců a kojím :lol: každé všední dopoledne v 10:00 odjíždí kočárek s železnou pravidelností na 2-3 hodiny. Je to paráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama