Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj,mám v plánu si koupit golfáče Baby Design Trip a zajímalo by mě, jestli máte někdo nějaké zkušenosti…díky ![]()
Ahojky, moc se mi líbí golfky babydesign trip ale nenašla jsem o něm žádné recenze ani komentáře od maminek. Nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem? Zajímalo by mě jak je dlouhá plocha na ležení, jestli se tam v poho vejde např.i 2 leté dítě a jestli se po měsíci nerozpadnou
díky moc
Tak koukám, že se nikdo neozval, třeba budu mít větší štěstí ![]()