Baby Design Trip 2011 04 - nějaké zkušenosti?

1
31.8.11 22:36

Baby Design Trip 2011 04 - nějaké zkušenosti?

Ahoj,mám v plánu si koupit golfáče Baby Design Trip a zajímalo by mě, jestli máte někdo nějaké zkušenosti…díky :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
boruvka 123
8.5.12 10:17

Ahojky, moc se mi líbí golfky babydesign trip ale nenašla jsem o něm žádné recenze ani komentáře od maminek. Nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem? Zajímalo by mě jak je dlouhá plocha na ležení, jestli se tam v poho vejde např.i 2 leté dítě a jestli se po měsíci nerozpadnou :lol: díky moc

  • Citovat
  • Upravit
27.8.13 17:30

Tak koukám, že se nikdo neozval, třeba budu mít větší štěstí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala