Babyvak Pech nebo Mimivak Emitex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 19.02.10 16:49
Babyvak Pech nebo Mimivak Emitex?

Neměla jste prosím některá možnost srovnat tyto dva vaky v reálu? Podle popisů na internetu vypadají podobně, je v nich nějaký rozdíl? Mám na mysli klasický Mimivak od Emitexu. Děkuji za postřehy. Náš měsíční „drobeček“ má už 6kg a potřebuji ho hlavně na domácí poponášení, než přejdeme do šátku…

Reakce:
Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 19.02.10 17:15

Ahoj!

Omlouvám se, že neodpovím na dotaz, ale spíš bych ti doporučila, abys rovnou vzala ten šátek. Šestikilové dítě už není žádné peříčko a nosit se ti bude těžko se zátěží na jedno rameno.
Bolela by tě brzo záda.

V šátku ho můžeš dát na ležáka i v úvazu na obě ramena.

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 19.02.10 17:17

Já jsem měla babyvak Pech, ten druhý neznám. Ale použila jsem ho jen párkrát doma a nic moc. Už je prodaný a máme manducu a šátek :palec: Nepřišlo mi to praktický a bolely mě z toho záda :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25306 příspěvků 19.02.10 17:24

Baby vak Pech jsem měla a nosila jsem v něm jen jednou. Spíš bych možná doporučila haipa daipa vak, ten mi přijde lepší, vzdušnější a praktičtější.
V šátku jsem nosila od cca 6 týdnů ve vertikálu, takže být tebou tak bych to zkusila.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 19.02.10 20:41

Jestli stejně uvažuješ o šátku, tak do něj jdi hned. Měla jsem vak od Pecha, nosila jsem úplně malé mimi, pak nic, až potom tak od 7 do 11 měsíců na cvičení - od baráku jsem do měla kousek a špětně se tam parkoval kočár, takže tohle bylo fajn řešení, ale delší dobu nošení bych nezvládla.

agy
Neúnavná pisatelka 15362 příspěvků 27.12.10 20:26

Prosím,můžete mi někdo poradit,jak do vaku prcka správně dát? Když jí byly 2 měsíce,tak mi to celkem šlo podle videa na youtube s panenkou,ale teď váží 6kg a připadá mi,že když ji tam nainstaluju,jako předtím,tak se tam nevejde :nevim: Vybírám už i šátek,ale když už jsem vak koupila,chtěla bych ho aspoň občas využít.
Děkuji za rady :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >