Reklama

Babyvak Pech nebo Mimivak Emitex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 19.02.10 16:49
Babyvak Pech nebo Mimivak Emitex?

Neměla jste prosím některá možnost srovnat tyto dva vaky v reálu? Podle popisů na internetu vypadají podobně, je v nich nějaký rozdíl? Mám na mysli klasický Mimivak od Emitexu. Děkuji za postřehy. Náš měsíční „drobeček“ má už 6kg a potřebuji ho hlavně na domácí poponášení, než přejdeme do šátku…

Reklama

Reakce:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 19.02.10 17:15

Ahoj!

Omlouvám se, že neodpovím na dotaz, ale spíš bych ti doporučila, abys rovnou vzala ten šátek. Šestikilové dítě už není žádné peříčko a nosit se ti bude těžko se zátěží na jedno rameno.
Bolela by tě brzo záda.

V šátku ho můžeš dát na ležáka i v úvazu na obě ramena.

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 19.02.10 17:17

Já jsem měla babyvak Pech, ten druhý neznám. Ale použila jsem ho jen párkrát doma a nic moc. Už je prodaný a máme manducu a šátek :palec: Nepřišlo mi to praktický a bolely mě z toho záda :nevim:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 19.02.10 17:24

Baby vak Pech jsem měla a nosila jsem v něm jen jednou. Spíš bych možná doporučila haipa daipa vak, ten mi přijde lepší, vzdušnější a praktičtější.
V šátku jsem nosila od cca 6 týdnů ve vertikálu, takže být tebou tak bych to zkusila.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 19.02.10 20:41

Jestli stejně uvažuješ o šátku, tak do něj jdi hned. Měla jsem vak od Pecha, nosila jsem úplně malé mimi, pak nic, až potom tak od 7 do 11 měsíců na cvičení - od baráku jsem do měla kousek a špětně se tam parkoval kočár, takže tohle bylo fajn řešení, ale delší dobu nošení bych nezvládla.

agy
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 27.12.10 20:26

Prosím,můžete mi někdo poradit,jak do vaku prcka správně dát? Když jí byly 2 měsíce,tak mi to celkem šlo podle videa na youtube s panenkou,ale teď váží 6kg a připadá mi,že když ji tam nainstaluju,jako předtím,tak se tam nevejde :nevim: Vybírám už i šátek,ale když už jsem vak koupila,chtěla bych ho aspoň občas využít.
Děkuji za rady :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >