Balea? Váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 20:20
Balea? váš názor ?

Hezký večer, chtěla bych se vás zeptat, jaký máte názor na kosmetiku a značku Balea? Zda jste s ní spokojení, či vůbec? Co od této značky kupujete a používáte? Moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5401 příspěvků 04.09.18 20:22

Mně vyhovuje, jsem s ní spokojená. Používám skoro všechno, co mi přijde pod ruku :lol: . Od sprchových gelů, krémy atd.

lachtanice86
Kelišová 6625 příspěvků 04.09.18 20:25

Něco jako kremy, šampon, kondicionery to mi nesedí vůbec. Používám mýdla a sprchace.

peta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 04.09.18 20:26

baleu mam rada. kupuji sprchace, tekuta mydla, mydla a peelingy na oblicej, odlicovac… nesedely mi sampony.

Kriss Tina
Kelišová 5961 příspěvků 04.09.18 20:27

Já používám akorát sprcháče ty jdou, jinak mi to nepřijde jako nějaké terno, kondicionér jsem zkoušela a vůbec nic to nedělalo, masky na obličej úplně bez efektu, ale třeba chlap od té značky používá sprcháče, šampony atd a dobrý. Já jsem asi zvyklá u všeho na větší kvalitu :nevim:

Frozenheart
Stálice 51 příspěvků 04.09.18 20:27

Jsem s touto kosmetikou moc spokojená, používám často sprchové gely a krémy ..nádherně voní a hlavně to fakt dlouho vydrží na kůži.. a za tu cenu dobrý :potlesk: :lol:

cverunka
Závislačka 2643 příspěvků 04.09.18 20:28

Za mě teda nic moc. Prostě průměr. Jediné, z čeho jsem fakt nadšená je olejový peeling.

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 04.09.18 20:30

Sprchace a gel na beďary, ten je super.

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 04.09.18 21:01

Kupuju Balea sprchace a tekuté mýdlo. Kvalita nic moc, ale účel to splní. Třeba zrovna 500 ml tekuté mýdlo v obalu s pumpičkou, co dřív stávalo kolem 27,– Kč, teď stojí dokonce jen 17 Kč, takže je jasné, že v tom nic moc dobrého nebude. Hodně dělá i hezký obal, pořád je inovují.

kuchle
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 48 inzerátů 04.09.18 21:16

Jsem (vlastně jsme - používá ji i manžel) s touto kosmetikou moc spokojená (í). Máme sprchové gely, mýdla, šampony, vlasové balzámy, krémy, tělová mléka, kuličkové deodoranty, gely na holení, gel/vosk do vlasů ..... je toho moc :lol:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.09.18 21:19

Na dite pouzivam vsechno balea, na sebe vlastne taky, super maji masky a veci na plet, proti akne atd. Pouzivala jsem pred tim Garniery atd co jsou 2-3× drazsi a efekt stejny, jen sampony mi nevyhovuji. Kdyz se podivas na slozeni Adidas sprchace a ostatnich, slozeni je stejny prakticky. Naopak nemci si potrpi na kvalitu, nemaji tam tolik sajrajtu a to ze je to levny, neznamena ze to je blby…

elle21
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 04.09.18 21:25

používám a jsem spokojená

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 04.09.18 21:41

Taky jsem spokojena.. jen tedy sampony nevyhovuji. Ale jinak od deodorantu, pres odlicovani po tekute mydlo :-)

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 05.09.18 09:16

@onajeblond
Třeba jejich sprchove gely a mýdla mám ráda, ale sampony jsou na moje vlasy nepouzitelne. Mám vlasy jak slamu, zacuchane, tezko rozcesatelne. Kremy jsem nezkousela. Jednou odlicovac,to nebylo nic moc.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 06.09.18 13:23

No v Nemecku stalo 17 Kc celou dobu, takze DM mozna po tom, co ho dost propirala media, zacalo upravovat ceny. Je dost mozne, ze slozeni se nijak nezmenilo, ale nevim to s urcitosti :)

@Romilda píše:
Kupuju Balea sprchace a tekuté mýdlo. Kvalita nic moc, ale účel to splní. Třeba zrovna 500 ml tekuté mýdlo v obalu s pumpičkou, co dřív stávalo kolem 27,– Kč, teď stojí dokonce jen 17 Kč, takže je jasné, že v tom nic moc dobrého nebude. Hodně dělá i hezký obal, pořád je inovují.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >