Barvení vlasů - prosím, poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.03.18 13:42
Barvení vlasů-Prosím, poraďte

Zdravím, prosím o radu. Hrozně lituju toho, že jsem.se pouštěla do barvení.. Své vlasy mám světle hnědé. Poprvé jsem si vlasy nabarvila na blond, to nevyšlo, tak jsem na to dala hnědou, to chytlo do zrzava, tak jsem běžela ke kadeřnici a ta mi vlasy odbarvila a na to dala hnědý přeliv, ten se.za 2 tydny vymyl a.tak mi na to dala na mé přání světle hnědou, ta chytla do tmavě hněda az černa.. :zed: Vlasy si už barvit nechci, už tak je mám zničené a chci si je nechat odrůst, ale já si. nedokážu zvyknout na tu tmavou barvu… Nevím, co mám dělat, prostě to nejsem já.. Rodina ale říká, že je to pry dobré, ale nevím… Chtěla bych hnědou, ale zase to by znamenalo. další odbarveni a nabarvení a kdo ví, jestli by to chytlo dobře.. Myslíte, že se ta tmavá trochu vymyje, vybledne? Moc děkuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 30.03.18 13:46

Nechala bych to odrůst a dál se do experimentů nepouštěla.

Ice79
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 30.03.18 13:53

Myslím, že to není žádná tragédie.

Borůvka1990
Kelišová 5206 příspěvků 30.03.18 14:01

Prosím Tě klid ;) Dle mých zkušeností se každá barva vymyje ;) Řekněme 4-8 týdnů. Postupně si zastřihuj konečky a dřív než se naděješ, máš původní barvu. A ta barva co máš aktuálně špatně nevypadá, i když chápu, že si na ní nemůžeš zvyknout ;)

elle21
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 30.03.18 14:01

Jako poslední možnost bych zvolila nějaký opravdu dobrý kadeřnický salon, kde ti dají vlasy do pořádku..ale bude tě to stát víc peněz

Anonymní  30.03.18 14:36

Děkuji, no tak zatnu zuby a nějak to vydržím, ale opravdu, s barevním končím :) a jeste jsem se chtěla zeptat, nejde to nějak urychlit to vyblednutí barvy? Možná blby dotaz, ale děkuji :)

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 30.03.18 14:50
@Anonymní píše:
Děkuji, no tak zatnu zuby a nějak to vydržím, ale opravdu, s barevním končím :) a jeste jsem se chtěla zeptat, nejde to nějak urychlit to vyblednutí barvy? Možná blby dotaz, ale děkuji :)

Můžeš vlasy zkrátit. Jinak teď když bude svítit, tak mně přijde, že barvy na vlasech blednou víc. A jinak se postupně vymyje.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15400 příspěvků 30.03.18 16:24
@Anonymní píše:
Zdravím, prosím o radu. Hrozně lituju toho, že jsem.se pouštěla do barvení.. Své vlasy mám světle hnědé. Poprvé jsem si vlasy nabarvila na blond, to nevyšlo, tak jsem na to dala hnědou, to chytlo do zrzava, tak jsem běžela ke kadeřnici a ta mi vlasy odbarvila a na to dala hnědý přeliv, ten se.za 2 tydny vymyl a.tak mi na to dala na mé přání světle hnědou, ta chytla do tmavě hněda az černa.. :zed: Vlasy si už barvit nechci, už tak je mám zničené a chci si je nechat odrůst, ale já si. nedokážu zvyknout na tu tmavou barvu… Nevím, co mám dělat, prostě to nejsem já.. Rodina ale říká, že je to pry dobré, ale nevím… Chtěla bych hnědou, ale zase to by znamenalo. další odbarveni a nabarvení a kdo ví, jestli by to chytlo dobře.. Myslíte, že se ta tmavá trochu vymyje, vybledne? Moc děkuji

Obarvit nechceš, tyhle vlasy nechceš… nech si oholit hlavu. Jiné řešení nevidím.

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 30.03.18 19:02

Já bych počkala 2 měsíce. Pak bych si nechala melir. Nebo nějaký to ombre či balalage. A nechala odrust. :) pac čistě odrustajici Hneda je hnusná. Ale šla bych k někomu fakt dobrýmu

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 30.03.18 19:06

Jinak ja když se chtěla rychle zbavit tmavý barvy. Myla sem ji práškem na prani to funguje jako blázen. Šetrnější je med s citronem ale ne tak účinný. Kdyby mě to fakt štvalo. Myla bych denně hlavu aby to zesvetlalo co nejdřív a na to prosvetleni bych šla už za pár týdnů klidně.

Anonymní  30.03.18 20:26

Děkuji, jinak s. tím odrustanim, u hlavy mám ty vlasy dost tmavé, to vždycky to slunko mi ty konce zesvětlí :D Takže to snad tak vidět nepůjde, jinak ohledně toho prášku na praní, opravdu to funguje? :D Neznici to ty vlasy? Děkuji

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32371 příspěvků 10 inzerátů 31.03.18 10:42

Zbytečně se nestresuj, vypadá to docela v pohodě. :kytka: Jestli chceš úplně jinou barvu, počkala bych jeden měsíc, ať se vlasy trochu vzpamatují a šla ke kadeřnici.

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 31.03.18 18:40
@Anonymní píše:
Děkuji, jinak s. tím odrustanim, u hlavy mám ty vlasy dost tmavé, to vždycky to slunko mi ty konce zesvětlí :D Takže to snad tak vidět nepůjde, jinak ohledně toho prášku na praní, opravdu to funguje? :D Neznici to ty vlasy? Děkuji

Já to někde vycetla na netu. Chytla mi barva hrozně tmavá. Takže jsem to fakt drbala tím práškem furt a šlo to dolů dobre. Asi nějak výrazně nezničilo to by mi uvízli v paměti. Ale já to moc nehrotim, když si je ponicim, tak je deset cm ostříham a zas se vzpamatujou.

Anonymní  31.03.18 19:29

Moc děkuji :)

nedline
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 04.04.18 09:38

Holky prášek na praní bych do vlasů v žádném případě nedávala.. Pro příště doporučuji ihned po nabarvení udělat vlasový zábal, alespoň na hodinku, a barva trochu sjede.. ;) A dělala bych tyto zábaly alespoň jednou týdně. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama