K2 hiking

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivana 85
Závislačka 3089 příspěvků 28.03.18 15:47
K2 hiking

Ahoj, chci se zeptat kdo ma zkusenosti s timto cviceni, da se tam zhubnout a vytvarovat i bricho? Nebo je to spis fakt jen na nohy a zadek?

Reakce:
Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 28.03.18 15:59

Tyjo, ja myslela ze skutečna K2 8o :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9806 příspěvků 28.03.18 16:08

Chodila jsem na k2 hiking a bavilo mě to moc, my tam měli i posledních 15 minut posilování, takže i na břicho. Ale musela jsem toho nechat pro neúměrnou zátěž, bylo to jako bych cvičila HIIT, akorát hodinu v kuse :lol: 8o Nebo jsme měli nějakou extra tvrdou instruktorku a já samozřejmě nechtěla zůstat pozadu :D A pak jsem už zbytek večera nebyla použitelná.

Ivana 85
Závislačka 3089 příspěvků 28.03.18 16:39

@Sonarka my posilujem taky poslednich 15-20 minut a neboj taky u toho chcipam :mrgreen: ale prave nejvic potrebuju zdokonalit bricho tak jestli nechcipam zbytecne :mrgreen: :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9806 příspěvků 28.03.18 16:43
@Ivana 85 píše:
@Sonarka my posilujem taky poslednich 15-20 minut a neboj taky u toho chcipam :mrgreen: ale prave nejvic potrebuju zdokonalit bricho tak jestli nechcipam zbytecne :mrgreen: :mrgreen:

Určitě to má efekt, tak jen pokračuj :palec: My tam taky chcípaly všechny, ale já měla ten problém, že jsem po cvičení měla šílené bolesti hlavy a nevolnosti. Jinak bych pokračovala, myslím, že je to typ cvičení, kde spaluješ i několik hodin poté ;)

Ivana 85
Závislačka 3089 příspěvků 28.03.18 16:50

@Sonarka tak to je blby to bych asi taky prestala.Me jen bolej stehna a dnes teda i bricho.Jako cviceni a ty ruzny kroky na tom pase ok, ale kdyz je jen samotna chuze do rychlyho tempa, tak to mam co delat to udejchat.

Sonarka
Echt Kelišová 9806 příspěvků 28.03.18 17:46
@Ivana 85 píše:
@Sonarka tak to je blby to bych asi taky prestala.Me jen bolej stehna a dnes teda i bricho.Jako cviceni a ty ruzny kroky na tom pase ok, ale kdyz je jen samotna chuze do rychlyho tempa, tak to mam co delat to udejchat.

Jo ta samotná chůze byla vždycky nejhorší, kolikrát jsem myslela, že tam zkolabuju :D Teď mám pás doma a jedu si svým tempem a dobrý :)

Ivana 85
Závislačka 3089 příspěvků 28.03.18 18:11

@Sonarka kdyz ja musim cvicit pod dohledem, jinak to flakam :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9806 příspěvků 28.03.18 19:00
@Ivana 85 píše:
@Sonarka kdyz ja musim cvicit pod dohledem, jinak to flakam :mrgreen:

Mě to na páse baví, i tu hodinku dám, jen necvičím s takovou intenzitou :D Spíš svižná chůze, prokládaná během. Mně ty instruktorky přišly, že si myslí, že máme kondičku jak ony :mrgreen: I tak jsem to vydržela rok a doufala, že mi ty bolesti odezní, až budu mít kondičku, ale bylo to pořád stejné a to už jsem to ke konci i celkem udýchala :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >