Reklama

K2 hiking

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 28.03.18 15:47
K2 hiking

Ahoj, chci se zeptat kdo ma zkusenosti s timto cviceni, da se tam zhubnout a vytvarovat i bricho? Nebo je to spis fakt jen na nohy a zadek?

Reklama

Reakce:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 28.03.18 15:59

Tyjo, ja myslela ze skutečna K2 8o :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 28.03.18 16:08

Chodila jsem na k2 hiking a bavilo mě to moc, my tam měli i posledních 15 minut posilování, takže i na břicho. Ale musela jsem toho nechat pro neúměrnou zátěž, bylo to jako bych cvičila HIIT, akorát hodinu v kuse :lol: 8o Nebo jsme měli nějakou extra tvrdou instruktorku a já samozřejmě nechtěla zůstat pozadu :D A pak jsem už zbytek večera nebyla použitelná.

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 28.03.18 16:39

@Sonarka my posilujem taky poslednich 15-20 minut a neboj taky u toho chcipam :mrgreen: ale prave nejvic potrebuju zdokonalit bricho tak jestli nechcipam zbytecne :mrgreen: :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 28.03.18 16:43
@Ivana 85 píše:
@Sonarka my posilujem taky poslednich 15-20 minut a neboj taky u toho chcipam :mrgreen: ale prave nejvic potrebuju zdokonalit bricho tak jestli nechcipam zbytecne :mrgreen: :mrgreen:

Určitě to má efekt, tak jen pokračuj :palec: My tam taky chcípaly všechny, ale já měla ten problém, že jsem po cvičení měla šílené bolesti hlavy a nevolnosti. Jinak bych pokračovala, myslím, že je to typ cvičení, kde spaluješ i několik hodin poté ;)

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 28.03.18 16:50

@Sonarka tak to je blby to bych asi taky prestala.Me jen bolej stehna a dnes teda i bricho.Jako cviceni a ty ruzny kroky na tom pase ok, ale kdyz je jen samotna chuze do rychlyho tempa, tak to mam co delat to udejchat.

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 28.03.18 17:46
@Ivana 85 píše:
@Sonarka tak to je blby to bych asi taky prestala.Me jen bolej stehna a dnes teda i bricho.Jako cviceni a ty ruzny kroky na tom pase ok, ale kdyz je jen samotna chuze do rychlyho tempa, tak to mam co delat to udejchat.

Jo ta samotná chůze byla vždycky nejhorší, kolikrát jsem myslela, že tam zkolabuju :D Teď mám pás doma a jedu si svým tempem a dobrý :)

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 28.03.18 18:11

@Sonarka kdyz ja musim cvicit pod dohledem, jinak to flakam :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 28.03.18 19:00
@Ivana 85 píše:
@Sonarka kdyz ja musim cvicit pod dohledem, jinak to flakam :mrgreen:

Mě to na páse baví, i tu hodinku dám, jen necvičím s takovou intenzitou :D Spíš svižná chůze, prokládaná během. Mně ty instruktorky přišly, že si myslí, že máme kondičku jak ony :mrgreen: I tak jsem to vydržela rok a doufala, že mi ty bolesti odezní, až budu mít kondičku, ale bylo to pořád stejné a to už jsem to ke konci i celkem udýchala :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >