Pevný zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 19:20
Pevný zadek

Ahoj děvčata. Chtěla jsem se vas zeptat, jestli nemate nějaké dobre rady ohledně zpevňování zadečku? Rada bych svůj zadek co nejrychleji nějak vytvarovala a zpevnila. Je mi jasne, ze nic nejde ze dne na den, ale třeba do měsíce by to bylo úplně super :dance: klidně i déle, hlavně at to ma nějaké výsledky.
Takže jestli nevíte třeba nějaké dobre cviky? Vim, ze se říká, ze na zadek jsou nejlepší drepy. Ale slyšela jsem i hodně kritik, ze drepy jsou hlavně na stehna. Pak jsem ještě slyšela most.
Tak jestli mate nějaké opravdu dobré cviky? :lol: Nebo jestli mel někdo stejně problémy a podělí se se mnou o tom, jak si svůj zadeček vytvaroval a zpevnil? :think:
Zkratka vas moc prosím o jakékoliv rady a tipy :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 28.03.18 19:27

Drepy a schody

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 28.03.18 19:27

Kolo/rotoped.

Joannka1
Kecalka 193 příspěvků 28.03.18 19:35

Ty dřepy jsou záhul na kolena a to kolikrát i na ty zdravá. I když to cvičíš správně. Ty mosty jsou fajn, je to fyziocvik. A mě pomáhá obyčejné zatínání svalů na zadku. Za den tak 200×. Jo a taky je super Rolletic

Lenka_Hal
Závislačka 3402 příspěvků 28.03.18 19:36

Co si tak vybavuju, tak svaly na zadku jsem si byla schopna potrapit jen na volejbale a pri brusleni. Obcas doma cvicim hip thrust (nevim, jak je cesky ekvivalent :think:https://www.youtube.com/watch?…

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 28.03.18 19:36

Ja mam nejradeji “vstavani z gauce”. Sedis na gsuci a vstanes. Cim nizsi gauc tim vetsi zatez(ale i na kolena). Anejlepsi je kdyz se u toho opiras jen o jednu nohu - takze pak na ni stojis:):)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32361 příspěvků 10 inzerátů 28.03.18 19:37

Doporučuji kolečkové brusle. :kytka:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 28.03.18 19:38
@lachtanice86 píše:
Drepy a schody

Na drepy pozor, ja dam tak 10 maximalne, v koleni lupne a je po drepovani. Spadla jsem kdysi z kone, bezne s kolenem problemy nemam, ale drep ty problemy hodne zvyrazni. To spis ty schody, pokud neni uplne 100% zdrava.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 28.03.18 19:41

Vygugluj brazilian butt workout, urcite inspiraci najdes.

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 28.03.18 19:42

Na youtube jde najit spoustu cviku. Na velkou vetsinu si zvxknes a je treba je obmenit. Brusle, schody dobry, ale kdyz dobre trenujes tak za chvili ti bude trvat delsicas nez zadek pocitis. Takze lepsi je posilko

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 28.03.18 19:45

@Azeretereza žádný úraz jsem nikdy neměla a drepy mě nebolí. Tak zatím ok.

radkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 28.03.18 19:49

Brusle, kolo, dřepy. Manžel říká, že cyklistiky mají nejhezčí zadky :mrgreen:… Asi proto na kole jezdí tak rád :cert:

Příspěvek upraven 28.03.18 v 20:00

Lucias241
Kecalka 177 příspěvků 28.03.18 19:55

Pokud chodis do posilovny, super videa ma Katy Blazcikova

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:05

Jak píšou holky, dřepy jsou nejlepší, ale takové ty medvědí, co nezatěžují tak kolena

terulína
Neúnavná pisatelka 16357 příspěvků 28.03.18 20:07

Schody, výpady, dřepy, běh, DVD od H. Kynychové - Pevný zadek.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama