Batole vyžaduje spánek s náma v posteli

Anonymní
25.10.20 20:22

Batole vyzaduje spanek s nama v posteli

Můj rok a půl stary syn spi jen v naši posteli. Cca do 8 měsíců spal sam v postýlce, potom mu začaly růst zuby a porad se budil na kojení, tak jsem ho kvůli své pohodlnosti vzala k sobě, abych se trochu vyspala. Když se to zaSe uklidnilo, tak už byl bohužel zvyknuty usinat se mnou, ale jakmile zabral, přenesla jsem ho do postýlky. Jenže cca od 13 měsíců začal být na mě úplně závislý. Usina tak, že je na mě nalepeny a drzi si mě rukou. Přenést ho už nemůžu, protože se po chvíli vzbudí s když mě necítí u sebe, postavi se a brečí. V naši posteli spi celou noc, občas se vzbudi, ale jen se víc ke mne prituli a spi dal. Už to trvá přes 4 mesice. Sice se vyspime, ale jdu si s nim v 19h lehnout a musím tam s nim zůstat, aby nespadl z postele, takže mi hrozne chybí nějaký čas pro mě, pro přítele a na domacnost… pritel mi pomoct nemuze, protože syn vyžaduje u spaní mě. Asi to nemá řešení, ale ten čas mi hodně chybí a mám pocit, ze vztah už tím trochu utrpěl, jsk pro sebe nemáme ani chvilku. Meli byste nějakou radu? Jedeme nevychovu, tak určitě nic na sílu prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
25.10.20 20:24

A co ho ve velke posteli oblozit nejakymi polstari, aby nespadl? A odejit. To se taky vzbudí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
25.10.20 20:25

Tak dej pod postel naky deky, kdyby spadnul a nemusis s nim lezet od 7 ne? Nas taky obcas spi s nama, ale klidne ho tam uspime a jdeme pryč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:26
@Lynnka píše:
A co ho ve velke posteli oblozit nejakymi polstari, aby nespadl? A odejit. To se taky vzbudí?

Takhle nám už jednou spadnul, přeleze všechno ve spánku, hodně se posouvá :zed:. Kdyby se vzbudil, tak bude brecet, ze mě tam nemá, ale aspoň hodku by mi to třeba dalo. Ale další pád na hlavu už asi nerisknu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:27

@Kriss Tina
Bohužel by spadl a deky to podle mě nezachrání, kdyby spadl na hlavu jako minule :(

• Citovat
  • Nahlásit
1715
25.10.20 20:30

Tak přikoupit bočnice k posteli? Naše batole taky spí s námi, ale uspím a zdrhám, v noci jsem nejproduktivnější… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
25.10.20 20:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Bohužel by spadl a deky to podle mě nezachrání, kdyby spadl na hlavu jako minule :(

Me se teda nestalo ani jednou, ze by ze spani spadl :nevim: od roka spi v postylce bez zabrany, v naší posteli sem nikdy ani zadne zabrany nedavala, je mu 17 měsíců a kdyz se vzbudi na nasi posteli sam, tak si umi i potme slezt a prijit za nami do obyvaku :think: on vam pada nejak casto, nebo ma nejak extrémně neklidné spani nebo proc se bojis, ze by určitě spadnul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3818
25.10.20 20:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Bohužel by spadl a deky to podle mě nezachrání, kdyby spadl na hlavu jako minule :(

Ale nespadl by, s náma dcera spí běžně někdy od roka a za chvíli ji už budou tři.. normálně ji uspim, z každý strany smotam jednu peřinu a odcházím.. pokud se bojíš, že spadne, tak tam můžeš ještě přirazit postýlku nebo dát nějaký polštář na zem, kdyby spadl, tak ať to má do měkkého, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18734
25.10.20 20:33
@Anonymní píše:
@Kriss Tina

nám takto spadla dvouletá a byla z toho zlomenina klíční kosti :think: radu moc nemám, mam na sobě nalepené večer obě děti, ale už jsem to vytechnila -) nesmím usnout s nima a pak prchnout. On ten spánek bude tvrdší a tvrdší a za chvilku si nevšimne, že jsi odešla. Vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9311
25.10.20 20:35

Spaly a spí se mnou na letišti obě děti, pár pádů už taky bylo, tak jsme pořídili bočnici na postel a jsme spokojení všichni. Já je večer uspím(starší usíná sám ve svém pokoji) a jsme s manželem v obýváku. Během noci se dle potřeby dětí přesouváme, já většinou k maličké, rostou jí zuby a manžel běhá ke staršímu, který ještě ve třech neumí spát celou noc a věcné hledá usínáčka. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
25.10.20 20:38

Koupit zabranu na postel. Mame z Lidlu mobilni, ktera se snadno pridela na jakoukoliv postel. Ja teda jen obkladam polstarema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4407
25.10.20 20:42

Kupte si zábrany na postel a je vyřešeno. Určitě bych s děckem nechodila spát v 7 hodin. Budeš celý život dělat všechno, co bude chtít? Jo, je malej, klidně ať spí s vámi, když vám to vyhovuje, ale to usinani sama vidis, ze je nesmysl. Uspi ho a nech ho tam. Možná se vzbudí, ale postupně to.bude později a později, pak už jen bude stavit pohladit a zas odejít. Prostě velmi pomalu, postupně, bude to na dlouho, ale ten efekt se dostaví. Jen je potřeba začít. A doporucuju místo nevychovy začít s výchovou…kor s tímto přístupem, to bude za chvili velka legrace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:53
@Kriss Tina píše:
Me se teda nestalo ani jednou, ze by ze spani spadl :nevim: od roka spi v postylce bez zabrany, v naší posteli sem nikdy ani zadne zabrany nedavala, je mu 17 měsíců a kdyz se vzbudi na nasi posteli sam, tak si umi i potme slezt a prijit za nami do obyvaku :think: on vam pada nejak casto, nebo ma nejak extrémně neklidné spani nebo proc se bojis, ze by určitě spadnul?

Taky umí slezt, ale má divoké spaní. V noci ho několikrát vracím na místo. Spadl nám před měsícem normálně ve spánku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:55
@darekp píše:
Ale nespadl by, s náma dcera spí běžně někdy od roka a za chvíli ji už budou tři.. normálně ji uspim, z každý strany smotam jednu peřinu a odcházím.. pokud se bojíš, že spadne, tak tam můžeš ještě přirazit postýlku nebo dát nějaký polštář na zem, kdyby spadl, tak ať to má do měkkého, ne?

Spadl, už se nám to stalo. Všechno ze spaní preleze, i mne!!! :mrgreen: ale ja mám naštěstí lehké spaní a vracím ho na místo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:56

@Aduš8 a kde se to dá sehnat ta bočnice?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama