Bazální teplota - pokles a vzrůst

Anonymní
24.7.17 21:03

Bazalni teplota pokles a vzrust

Dobry vecer mohu se zeptat urcite tu je nekdo expert v mereni BT :jazyk: Zajimalo by me jak to tedy presne funguje ja merim sice prvni mesic ale uz jsem driv merila par mesicu. Jen jsem si nikdy nevsimla ze by mi Bt klesla na nejaky nejnizsi bod spis se drzela pred ovulaci furt tak nejak nizko ale stejne a pak sla nahoru. Ted mi po ms klesala az 15 DC na 36,1 a pak 16 DC zacala stoupat. Nekde pisou ze 24 hodin od tohoto nejnizsiho poklesu nastane ovulace ale ze malokdo zaznamena protoze se meri jen rano a tento pokles muze byt kdykoliv behem dne. Myslite ze ten 16 den mohla byt tedy ovulace? S manzelem jsme se tulili oba dny ale 15 den pouze ven a 16 dovnitr. Vylozene se nesnazime, nechavame to nahode. Jen jestli by to vyslo tak budu mit obe deti v dubnu sakrys :-D :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
775
24.7.17 21:46

Pokud nedojde k početí, trvá období zvýšených teplot obvykle 12 až 16 dnů. Po početí setrvává bazální teplota na vyšší hladině i dále po celou dobu převažující činnosti žlutého tělíska, tedy první tři měsíce těhotenství. Zkušenosti ukazují, že trvá-li zvýšení bazálních teplot více než 18 dnů a neobjeví-li se žádné krvácení, došlo téměř s jistotou k otěhotnění.
Procentuálně je však i u zdravého páru možnost početí v cyklu, i když se strefíme přímo do ovulace, asi 20 procent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.17 22:03

To je pro me trochu uklidnujici, ne ze bysme nechteli ale na druhou stranu klidne jeste chvilicku pockame. Vim ze prvni tehotenstvi nam trvalo pul roku. To bych i tech 20 procent chapala. :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat