Reklama

Bazének do pokojíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 27.01.18 13:34
bazének do pokojíku

Holky, musím se podělit se super tipem. Byla jsem teď u kámošky a její manžel je kamioňák. Normálně vymyslel holkám do pokojíčku hračku tak, že my jsme v klidu pily kafe a děti zabavené :-) Vzal z práce nafouknutou duši, do ní se vsypaly kuličky a holky skakaly a blbly jak pominutý :D, škoda, že jsem měla vybitý mobil, jinak bych ukázala i fotku. Na zemi to bylo něčím přichycené na puzzlikach. Schválně jsem se koukala na ty rozměry a myslím, že aby to vyhovovalo, tak je nejlepší nějaká nákladní nebo zemědělská. ******** a za pár kaček :dance:

edit admin: smazán odkaz

Reklama

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 27.01.18 13:37

Že by reklama…

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 27.01.18 13:41

No…pro mě to teda není žádná novinka, ale někdo určitě zajásá. Jen nechápu, na co duše, je to malý, musí se to přidělat k zemi, určitě to není nic moc, když do toho dítě kouše… Já normálně nafouknu dětskej bazének, aspoň má využití i jindy než v létě. A teda štvou mě ty balonky po celým bytě, takže to máme vytažený vždy jen pár dní a pak na měsíc, dva zase schovám.

hapolda
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 27.01.18 13:46

Jeste lepsi stan a tunel na prolejzani. Zabavi se tim deti od plazicich se miminek po skolaky :palec: jako super novinku to teda nevnimam :think:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 27.01.18 13:48

No tak já mám tohle v plánu už dlouho, ale s použitím klasického nafukovacího bazénku, který uchytím na nějakou podložku. Vodu tam dávat nebudu, takže můžu udělat díru do dna. Je to lepší než guma, která má příměsi, co nepatří do dětského pokoje nepatří.

Nika079
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 27.01.18 13:51

Ty duše v okazu jsou šíleně drahý plus bůhví, co v tom je. Úplně stačí dětský bazének. Ale díky za tip ;)

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 27.01.18 13:57
@beruska_na_kve­tince píše:
Holky, musím se podělit se super tipem. Byla jsem teď u kámošky a její manžel je kamioňák. Normálně vymyslel holkám do pokojíčku hračku tak, že my jsme v klidu pily kafe a děti zabavené :-) Vzal z práce nafouknutou duši, do ní se vsypaly kuličky a holky skakaly a blbly jak pominutý :D, škoda, že jsem měla vybitý mobil, jinak bych ukázala i fotku. Na zemi to bylo něčím přichycené na puzzlikach. Schválně jsem se koukala na ty rozměry a myslím, že aby to vyhovovalo, tak je nejlepší nějaká nákladní nebo zemědělská. https://www.vawobchod.cz/…delske-duse/ a za pár kaček :dance:

Vzhledem k tomu, že to je pro děti, volila bych bazének a dala do něj kuličky. Když jsem bxla holka, kluci takovou duši tahali k vodě.

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 27.01.18 14:58

@beruska_na_kve­tince No, už vidím, jak něco, co se běžně používá v automobilovém průmyslu bude stejně bezpečné a vhodné pro děti. Navíc ten ventil nevypadá zrovna dvakrát bezpečně.

My toto vyřešili dětským nafukovacím bazénkem s míčky a jsem více v klidu, než že by tam měli pneumatiku od traktoru 8o 8o 8o :mrgreen:

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 27.01.18 14:59
@tkub píše: Že by reklama…

Si k tomu budeme muset koupit ještě ten traktor :D

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 27.01.18 15:10

Zbytecne komplikovane. Taky jsme meli detsky nafukovaci bazen. A balonky samozrejme po celem pokoji :mrgreen:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 27.01.18 15:13
@tkub píše: Že by reklama…

Určitě, koukni se na profil, co příspěvek, to odkaz :roll: Ačkoliv je to všechno psané stylem „jen se chci podělit o super vychytávku“. Všimla jsem si toho už před časem, že se tady začaly objevovat podobné příspěvky a taky tady někdo nedávno zakládal diskusi s odkazem na inzerát, kde sháněli nastrčené „diskutéry“ jako placenou brigádu.

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 29.01.18 23:05

Pro mě to novinka byla, viděla jsem to poprvé, tak jsem se chtěla podělit o nápad. Bazén je určitě dobrý, ale nejlepší na tom bylo, že na tý duši to péruje a holky skáčou/pérujou, proto mi to asi přišla taková pecka společně s balónkama.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 29.01.18 23:18
@beruska_na_kve­tince píše:
Pro mě to novinka byla, viděla jsem to poprvé, tak jsem se chtěla podělit o nápad. Bazén je určitě dobrý, ale nejlepší na tom bylo, že na tý duši to péruje a holky skáčou/pérujou, proto mi to asi přišla taková pecka společně s balónkama.

Jako nápad dobrej, to oceňuju. Jen kdyby ta guma byla nezávadná pro děti. I když…to hopsání…my máme v pokojíku střešní okna, abych pak děti nemusela sundávat ze střechy :mrgreen: :mrgreen:

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 29.01.18 23:19

@beruska_na_kve­tince No, umím si představit, jak při tom skákání narazí na ventil od té gumy - řekla bych, že bude ihned po radosti. Je to dost nebezpečné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >