Běhací pás - pravidelnost vs. čas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 04.01.18 19:56
Behaci pas - pravidelnost vs.cas

Prosim, co se tyce behaciho pasu, je dulezitejsi „cvicit“ denne dejme tomu 50min., nebo 3-4 tydne 1.5 hodinky?

Jsem uplny zacatecnik a sport mi nic nerika, po dlouhem badani kde zacit(potrebuji zhubnout cca.8kg), sem zvolila behaci pas a nerada bych ztroskotala na zacatecnicke chybe. Chuze jako takova na pase me bavi, nevadilo by mi 4× tydne zminovanou 1.5 hodinku, ale necham si poradit.

Tepovka a zmena jidelnicku je mi jasna :)

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 04.01.18 20:02

Myslim ze 4× tydne hodka staci. Kazdy den na zacatek je dost kvuli regeneraci tela.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 04.01.18 20:04

@Sue.Ellen ideální je kombinovat obojí. Jeden den třeba hodina svižné chůze (na hubnutí to je lepší) Druhý den 30 minut běhu (to je zase na kondici). Protoze si telo rychle zvykne na stejný typ zátěže, chce to postupně si hrát s intenzitou i časem běhu, sklonem pásu ( pokud lze nastavovat). Klidně si najdi nějaký tréninkový plán typu „jak natrenovat uběhnutí 10 km“, tam se právě pracuje s různými vzdalenostmi a intenzitami a důležité je zařadit i dny odpočinku.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 07.01.18 14:00

Diky moc, holky…zkusim neco pres hodku 4× tydne, at ma telo sanci na regeneraci.

O nejake kondicce zde nemuze byt rec: sem pozitkar…chlapy, vino a zpev 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >