Bělicí gely či pasty - účinkují?

660
29.12.16 09:39

Bělici gely ci pasty? Ucinkuji?

Zdravim damy, popripade pany,
mam dotaz k belicim gelum ci pastam. Chci se zeptat, zda ma nekdo zkusenosti s produkty viz. foto. Dostala jsem totiz poukazku do vivantisu a chci ji vyuzit na sve zoubky :mrgreen: Vim, ze kazdy ma jinou sklovinu a jinak ponicene huby. Jen me zajima, zda opravdu takovy bum, co je na internetu na tyto prostredky, opravdu funguje.
Dekuji a preji krasne svatky :mavam: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
901
29.12.16 09:43

Měla jsem White Pearl a ano, vybělil :) každý mi pak zoubky chválil. Budu si ho muset zase koupit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1686
29.12.16 10:14

Jedině white pearl..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5724
29.12.16 10:16

Docela se divím, že někomu nestačí 134 recenzí na jeden produkt. :D

http://beleni-zubu.heureka.cz/…-ml/recenze/#…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
29.12.16 10:40

Ehime pearl je super, vybelil krasne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
660
29.12.16 10:40

@WaIl No, ono našly se i špatné :D Člověk nev, zda ti lidi nejsou na dobré recenze najatí, jelikož to mužete dělat i jako brigádu :D A každý má jiné zoubky, tak jsem jen chtěla ujistit. Ale už mám objednáno :) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
29.12.16 11:22

Kokosový olej

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
29.12.16 12:20

Bělící pasty buď nefungují a nebo ničí sklovinu.

co ovšem funguje a zároveň to má zásadní efekt pro zdraví ústní dutiny je nechat si odstranit zubní kámen na dentální hygieně. Po vyčištěné zubů profesionálními strojčeky a přípravky pak má smysl používat ty zubní pasty, co neničí sklovinu - protože jako prevence fungují, ale jako účinná nástroj když už jsou zuby zanesené moc ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
442
29.12.16 12:20

@Salorka to jako fakt? Mam ho doma, staci jen potirat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
660
29.12.16 12:22

@hapovab ten kokosak jsem pouzivala taky s jednou sodou a extraktem z maty, ale mam rada, kdyz mi peni v puse a tohle byl hnus, ale dalo se to vydrzet, nejake patrne vybeleni tam bylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
29.12.16 13:30

@hapovab To jako fakt :-D Stačí večer po normálním čištění dát na kartáček a pak nevyplachovat :-)

@Andrejizna Mě to neva, ale vím, že někomu to nejede :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
29.12.16 18:47

Kdepak pasty, bělící pásky umí udělat opravdu zářivý úsměv. Používám Crest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.