Bělicí gely či pasty - účinkují?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejizna
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 29.12.16 09:39
Bělici gely ci pasty? Ucinkuji?

Zdravim damy, popripade pany,
mam dotaz k belicim gelum ci pastam. Chci se zeptat, zda ma nekdo zkusenosti s produkty viz. foto. Dostala jsem totiz poukazku do vivantisu a chci ji vyuzit na sve zoubky :mrgreen: Vim, ze kazdy ma jinou sklovinu a jinak ponicene huby. Jen me zajima, zda opravdu takovy bum, co je na internetu na tyto prostredky, opravdu funguje.
Dekuji a preji krasne svatky :mavam: :)

Reakce:

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 09:43

Měla jsem White Pearl a ano, vybělil :) každý mi pak zoubky chválil. Budu si ho muset zase koupit.

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 29.12.16 10:14

Jedině white pearl..

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 29.12.16 10:16

Docela se divím, že někomu nestačí 134 recenzí na jeden produkt. :D

http://beleni-zubu.heureka.cz/…-ml/recenze/#…

Emisis
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 29.12.16 10:40

Ehime pearl je super, vybelil krasne

Andrejizna
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 29.12.16 10:40

@WaIl No, ono našly se i špatné :D Člověk nev, zda ti lidi nejsou na dobré recenze najatí, jelikož to mužete dělat i jako brigádu :D A každý má jiné zoubky, tak jsem jen chtěla ujistit. Ale už mám objednáno :) :lol:

Salorka
Závislačka 4220 příspěvků 4 inzeráty 29.12.16 11:22

Kokosový olej

Ou
Kelišová 5154 příspěvků 29.12.16 12:20

Bělící pasty buď nefungují a nebo ničí sklovinu.

co ovšem funguje a zároveň to má zásadní efekt pro zdraví ústní dutiny je nechat si odstranit zubní kámen na dentální hygieně. Po vyčištěné zubů profesionálními strojčeky a přípravky pak má smysl používat ty zubní pasty, co neničí sklovinu - protože jako prevence fungují, ale jako účinná nástroj když už jsou zuby zanesené moc ne.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 29.12.16 12:20

@Salorka to jako fakt? Mam ho doma, staci jen potirat?

Andrejizna
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 29.12.16 12:22

@hapovab ten kokosak jsem pouzivala taky s jednou sodou a extraktem z maty, ale mam rada, kdyz mi peni v puse a tohle byl hnus, ale dalo se to vydrzet, nejake patrne vybeleni tam bylo.

Salorka
Závislačka 4220 příspěvků 4 inzeráty 29.12.16 13:30

@hapovab To jako fakt :-D Stačí večer po normálním čištění dát na kartáček a pak nevyplachovat :-)

@Andrejizna Mě to neva, ale vím, že někomu to nejede :-D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28924 příspěvků 29.12.16 18:47

Kdepak pasty, bělící pásky umí udělat opravdu zářivý úsměv. Používám Crest.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >