Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Zdravim damy, popripade pany,
mam dotaz k belicim gelum ci pastam. Chci se zeptat, zda ma nekdo zkusenosti s produkty viz. foto. Dostala jsem totiz poukazku do vivantisu a chci ji vyuzit na sve zoubky
Vim, ze kazdy ma jinou sklovinu a jinak ponicene huby. Jen me zajima, zda opravdu takovy bum, co je na internetu na tyto prostredky, opravdu funguje.
Dekuji a preji krasne svatky
![]()
Měla jsem White Pearl a ano, vybělil
každý mi pak zoubky chválil. Budu si ho muset zase koupit.
Docela se divím, že někomu nestačí 134 recenzí na jeden produkt. ![]()
@WaIl No, ono našly se i špatné
Člověk nev, zda ti lidi nejsou na dobré recenze najatí, jelikož to mužete dělat i jako brigádu
A každý má jiné zoubky, tak jsem jen chtěla ujistit. Ale už mám objednáno
![]()
Bělící pasty buď nefungují a nebo ničí sklovinu.
co ovšem funguje a zároveň to má zásadní efekt pro zdraví ústní dutiny je nechat si odstranit zubní kámen na dentální hygieně. Po vyčištěné zubů profesionálními strojčeky a přípravky pak má smysl používat ty zubní pasty, co neničí sklovinu - protože jako prevence fungují, ale jako účinná nástroj když už jsou zuby zanesené moc ne.
@hapovab ten kokosak jsem pouzivala taky s jednou sodou a extraktem z maty, ale mam rada, kdyz mi peni v puse a tohle byl hnus, ale dalo se to vydrzet, nejake patrne vybeleni tam bylo.
@hapovab To jako fakt
Stačí večer po normálním čištění dát na kartáček a pak nevyplachovat ![]()
@Andrejizna Mě to neva, ale vím, že někomu to nejede ![]()
Kdepak pasty, bělící pásky umí udělat opravdu zářivý úsměv. Používám Crest.