Benedikt lékařský a pískavice - zkušenost s kapslemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 20:54
Benedikt lékařský a pískavice

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s kapslemi benedikt lékařský a pískavice na podporu kojení? Opravdu zabírají?
Děkuji:) :kytka:

Reakce:
stonožka12
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 1 inzerát 21.05.19 21:20

Mám jenom kapsle s pískavicí, a to je jediná bylinka, která u mě opravdu zvyšuje laktaci. Pomohla překonat laktační krize.

1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 21:31

@stonožka12 aha, mě právě LP doporučila benedikt i s pískavicí. Mám málo mléka a syn si jen cucne a pak se odtahuje.
A za jak dlouho vám to zabralo?:)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 21.05.19 21:31

Ano, jsou úžasné, brala jsem po obou porodech, mléka plno během jednoho dne

1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 21:32

@marketak5 aha, tak ja beru dva dny a zatím nepozoruju změnu. Tak snad to ještě příjde :nevim: :)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 21.05.19 21:34

@1Marlenka mě to teda do dvou dnu fakt zabralo, i kamarádce která mě je doporučila. Kolik kapslí bereš?

1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 21:47

@marketak5 aha, no mě paní říkala, že do tydne by to mělo zabrat, ale někomu to může zabrat i za dva tydny. Nevím, jak to poznám, syn je u prsa furt neklidný a pláče a polyká málo.
Mám to na měsíc. Prvních deset dní beru 3prášky benediktu a 3 prášky pískavice 3× denně.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 21.05.19 21:54

Aha, tak to mě mrzí.. Jo taky jsemto tak brala. I když jsem měla později pocit, že mám málo, brala jsem třeba po jedné denně třeba týden a vše ok. No a nemůže to být necim jiným? Je neklidny jen u kojení? Ale samozřejmě nechci dávat nevyžádané rady..
Já měla ty bylinky od firmy Swiss…

1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 22:05

@marketak5 no on mi po kojení ani nepřibíral vůbec. Teď jsem ho týden nevážila, protože jsem z toho byla nešťastná. Taky jsem si říkala, jestli to nemůže být něčím jiným, ale on jen dudle. Polkne jen sem tam. :? :nevim:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 21.05.19 22:10

Hm.. :smirk: To je naprd.. Spíš jestli se dobře prisaje, ale to asi zkontrolovala ta LP. Já Teda nejsem žádná kojo fanaticka, ikdyz si myslím, že je dobré napřed vyzkoušet různé podpůrné věci a až pak sahat pro UM, ale zase nenechá člověk mimi hladovet.. A jinak je spokojený? Můj syn např byl pořád nespokojený, furt řval pokud nespal a naštěstí brzy jsem přišla na to, že je to nesnášenlivosti mléka. Když jsem přestala jist mléko a výrobky byl klidnej. Ale kojil se dobře (no dobře.. S kloboučkem.. Ale bez něj by se jen vztekal a zuzlal)

1Marlenka
Povídálka 17 příspěvků 21.05.19 22:33

@marketak5 je spokojeny, když ho dokrmím :D
A přisátí by mělo být dobré. Uvidíme třeba zaberou později a nebo budu zase něco extra a nezaberou vůbec :D :?

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 22.05.19 09:20

Já mám odzkoušeno pískavici nebo li řecké seno sypané, používala jsem při zvýšené laktace a sypala do jídla.

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 22.05.19 09:22

Kamarádka si z toho třeba vařila čaj, je to přírodní a pomáhá.

Váš příspěvek
Reklama