Běžecký pás, využíváte?

1216
2.12.19 08:03

Běžecký pás, využíváte?

Ahoj, přemýšlíme s manželem nad behacim pásem. On, běhával ještě v létě, pak úraz a teď se pomaličku rozbehava. Já jsem staly běžecký zacatecnik. Kvůli nedostatku času na běhání (většinou se k němu dostaneme až jdou děti spat) přemýšlíme nad běžeckým pásem. A já jsem stále na vážkách. Využíváte běžecký pás i po nějakém čase? Přeci jenom je to větší investice. Děkuji za zkušenosti :) PS. Nepište, že běhání venku je zdravější, to samozřejmě víme, jen já se už večer běhat bojím a je obrovská zima(jsem teplomilný tvor????) bydlíme ve zvýšeném přízemí bytovky takže sousedy pod nama nemáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3927
2.12.19 08:12

@Mia25 máme doma. Skládací. Dva roky jsme s mužem běhali pravidelně. Ten přešel na orbitrek a já bych moc ráda, ale mám mimi a prostě to nedám.. ale jal píšeš, v zimě to bylo fajn. Šla jsem z práce rovnou na pas. Koukala jsem pro tom na bednu a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
2.12.19 08:16

Taky si běhací pás chceme koupit. Já venku běhat prostě nebudu z různých důvodů. Ale chodím pravidelně do fitka a tam běhám na páse vždy před cvičením a myslím, že doma pás rozhodně využijeme. Manžel běhá právě od jara do podzima venku. A přes zimu se pás hodí i jemu. Já ho budu využívat i v létě :D :palec:. A máš už nějaký vybraný? Já pořád hledám ten nejvhodnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
2.12.19 08:25

@xiaxxx mám :oops: Insportline gallop, je pro nás ideální, jen je to investice cca 25000 Kč :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11460
2.12.19 08:53

Za me jsou vsechny tyhle veci akorat předražený vesaky na obleceni. Mam teda trenazer na kolo, ale chodim na nej jenom z donuceni. Vlastnila jsem orbitrek, ale po jedne sezone, uz stal zapomenutý v koute.
Ale my behame s manzelem oba za kazdyho pocasi, celou zimu a klidne za tmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
2.12.19 09:04

@mag právě proto nechci ani orbitrek ani trenažér na kolo :D to vím už teď že by mě nebavilo… Být ten běžecký pás jen pro mě, tak ho nekupuji, ale manžel je běžec a teď s dětma to prostě nevychází časově. Závidím, že si troufnes běhat za tmy. Já se bojím a ještě se bojím i nemoci(mám malé děti, starsi je první rok ve školce, je obtyden nemocná a já to od ní taky často chytnu-imunita naprd). Dle mého názoru prostě není reálné právě na tom kole a orbitreku cvičit dlouhodobě. Je to Desná nuda a já sama si nedokážu představit na to být několikrát týdně, navíc je to poměrně jednostranný pohyb. Pás má aspoň „Kopecky“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11460
2.12.19 09:13

Tak to to kolo ma taky kopecky, ja na nem jezdim intervaly, takze uplne jednostranny to neni, ale musim se do toho nutit. dite mam taky. Ono vsechno jde, ale chapu, ze mas svoje duvody. Ale treba u nas by to akorat zabiralo misto. Navic musi byt dostatecne velky. S kvalitním motorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
2.12.19 09:17

@mag ano, všechno jde, ale když má člověk možnost si to trochu usnadnit… No, určitě to znáš ;) my máme právě vybraný poměrně velký, robustní, kvalitní… No, uvidím, ale pro mě je to lákave, zaběhat si třeba po obědě, kdy mi mladší spí anebo večer a nemuset řešit tmu, zimu, krk, rýmu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3840
2.12.19 09:39

Máme a jsem za to moc ráda :palec: k běhání venku nebo ve fitku bych se totiž nikdy nedokopala, ale takhle doma mi to maximálně vyhovuje. Běhám 4-5× týdně 5km, naučila jsem se při tom číst i knížku, což je pro mě další plus, protože na to bych jinak čas taky hledala jenom obtížně. Za sebe můžu říct, že je to super a rozhodně koupě nelituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
2.12.19 10:55
@Mia25 píše:
@xiaxxx mám :oops: Insportline gallop, je pro nás ideální, jen je to investice cca 25000 Kč :roll:

Děkuju… Já má zatím vybraný trochu jiný za 28 000. Ale důležité je, aby byl dostatečně široký. Tak ten tvůj vypadá že je :D :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
2.12.19 10:56
@Mia25 píše:
@mag ano, všechno jde, ale když má člověk možnost si to trochu usnadnit… No, určitě to znáš ;) my máme právě vybraný poměrně velký, robustní, kvalitní… No, uvidím, ale pro mě je to lákave, zaběhat si třeba po obědě, kdy mi mladší spí anebo večer a nemuset řešit tmu, zimu, krk, rýmu…

Ano, přesně tak. Já venku běhat prostě nebudu a ve fitku na páse mě to baví. Takže u nás to určitě nebude jen drahý věšák a bude využívaný. :palec:. To musí každý podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
2.12.19 12:30

Mam Kettlera a vyuzivam ho hlavne pres zimu - je brzo tma, bydlime na vesnici mezi polema, takze zadne cesty a na silnici je to s autama po tme o hubu. Vadi mi, ze nemam kolem sebe cerstvy vzduch, ale zase je super, ze si muzu zabehat kdykoliv a kdyby cokoliv, jsem proste doma k dispozici ;) super je taky moznost trenovat kopce, coz venku takovou dostupnost nemam ;) za me rozhodne ano, i kdyz venku je proste porad venku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17037
2.12.19 13:06

My jsme ted komplet zapadly snehem, takze ja za chvili zamirim behat na pas. Mam pred nim stolek na laptop, pustim k tomu napinavy film a nic mi chybet nebude. Vyuzivam ho na situace, kdyz nemuzu behat venku i po hm, ctyrech letech..jestli si dobre pamatuju, jak dlouho ho mam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17037
2.12.19 13:09
@Zesta píše:
Máme a jsem za to moc ráda :palec: k běhání venku nebo ve fitku bych se totiž nikdy nedokopala, ale takhle doma mi to maximálně vyhovuje. Běhám 4-5× týdně 5km, naučila jsem se při tom číst i knížku, což je pro mě další plus, protože na to bych jinak čas taky hledala jenom obtížně. Za sebe můžu říct, že je to super a rozhodně koupě nelituju.

Tak to ses dobra, to jsem zkousela, ale u toho behani nic neprectu. :think: nechapu, jak to delas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
2.12.19 13:45

@Zesta také tam mám občas rozloženou knížku s dobrým písmem nebo louskám recepty od čtenářů :), ale lesklý časopisy s tmavým pozadím nedávám a reklamy naser..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat