Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Nabizim Billa figurky bohuzel bez stojanku
Wood
Mike
Bob paral
Paralova
Moc prosím, nemáte ještě někdo na prodej wall-e? Syn si ho vzal včera do školky a jedna holčička mu ulomila ruku. Je z toho moc smutný. Předem díky za nabídku!
Ahoj já doma ty figurky mám. Dcera si stím nehraje. Wall-i tam je. Pošli mi adresu pošlu Vám ho. ![]()
Dobrý večer máme 2× Buráka,2× Hadsna Horneta a 1Cala modre autíčko s číslem 42.Vyměníme děkuji za nabídky.
Dobrý den, nemáte někdo figurky, které by jste prodaly. Případně mohu nabídnout magnetky kostíci nebo samolepky AK a Juior.
Dobrý den, nemáte někdo Bleska a Buráka na výměnu? Figurek mám hodně, třeba Woodyho( bohužel bez stojánku), Buzze a další.
Scháním ještě figurky ze hry Disney Pixar nemáte ještě někdo na prodej, nebo celou hru děkuji
@poohmania nemáte ještě náhodou nějaké (koupím) holka se do nich zamilovala a nemáme všechny děkuji
@Monika0912 nemáte nahou na prodej ještě postavičky, holka se do nich zbláznila, a dostali jsme hru ale chybí postavičky. Vím že je to dlouhá doba ale zkoušíme štěstí děkuji
@Marťulililinka nemáte náhodou nějaké na prodej prosím. Vím že je to dlouhá doba ale zkoušíme štěstí, holka se do nich zamilovala, máme jenom hru. Děkuji
Zkouším oživit diskusi - nemáte prosím někdo doma bezprizorní figurky Wall-E a Evu, případně pouze Evu?