Black friday - běžecké pásy

21
26.10.20 09:06

Black friday - běžecké pásy

Zdravím,

mám v plánu kupovat běžecký pás a nevím jestli má cenu vůbec čekat na black friday, protože si nejsem jistý jestli jsou vůbec pásy v této slevě. Nevíte někdo jestli se i jich tato akce týká, nebo je to případně klasická sleva při které spíš zdraží? :D

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8361
26.10.20 09:58
@Dernikos píše:
Zdravím,

mám v plánu kupovat běžecký pás a nevím jestli má cenu vůbec čekat na black friday, protože si nejsem jistý jestli jsou vůbec pásy v této slevě. Nevíte někdo jestli se i jich tato akce týká, nebo je to případně klasická sleva při které spíš zdraží? :D

Děkuji

Lepší je dívat se na Amazon nebo na rakouskou nebo německou „heuréku“ a nechat si to doručit..u nás jsou ty „slevy“ fakt spíš k smíchu.. nepořídili jsme běžecký pás ale kočárek o 2oo euro levnější než tady..a pěkně ho doručili až domů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
26.10.20 10:42
@Skaiqy píše:
Lepší je dívat se na Amazon nebo na rakouskou nebo německou „heuréku“ a nechat si to doručit..u nás jsou ty „slevy“ fakt spíš k smíchu.. nepořídili jsme běžecký pás ale kočárek o 2oo euro levnější než tady..a pěkně ho doručili až domů :)

To my kávovar asi o 800 EUR levněji. :pankac: Koupelnové doplňky taky o tisíce levnější. Dotykové vypínače taky. Ty sice nedodávali do ČR, ale poradili jsme si. Někdy mi to fakt hlava nebere, čím to je, že jsme si my češi zasloužili kupovat vše extra draze. :nevim:
Jinak k věci zakladatelko, zkus pohledat na internetu, zda se eshop na kterém vybíráš takových akci účastní. Nevím proč by nemohly být běžecké pásy v akci? Po Novém roce určitě, v rámci novoročního hubnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8702
26.10.20 10:48
@Dernikos píše:
Zdravím,

Děkuji

Také uvažuji o běžeckém pásu. Ve fitku mě to baví (chodím pravidelně) a ověřila jsem si, že venku se nedonutím… Jen se bojím, aby z toho nebyl sakra drahý věšák na šaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8361
26.10.20 11:57
@berusa.m píše:
To my kávovar asi o 800 EUR levněji. :pankac: Koupelnové doplňky taky o tisíce levnější. Dotykové vypínače taky. Ty sice nedodávali do ČR, ale poradili jsme si. Někdy mi to fakt hlava nebere, čím to je, že jsme si my češi zasloužili kupovat vše extra draze. :nevim:
Jinak k věci zakladatelko, zkus pohledat na internetu, zda se eshop na kterém vybíráš takových akci účastní. Nevím proč by nemohly být běžecké pásy v akci? Po Novém roce určitě, v rámci novoročního hubnutí.

No asi tak..jako..kávovar o 8oo eur levnější je nádhera!! To je pecka..taky kupujeme hodně věcí z Amazonu nebo prostě celkově že zahraničí..onehda jsem dostala vyhubovane od kamarádky za to, že nenechám vydělat českým výrobcům..tak jsem se zasmála a řekla „jo, protože ten iPhone který máš v ruce je fakt čistá česká výroba, byl vyroben v Číně nebo na Taiwanu, auto kterým jezdíš vyšlo z linky v Mnichově a Ukrajinci kteří Ti rekonstruují dům jsou zde načerno takže do státní pokladny neodvedli ani ká a navrch všeho hledáte slevy na kočárek švédské výroby“..

Jako.. chápu, že potřebují lidi vydělat, podnik musí frcet, ale přijde mi úplně nesmyslné dát třeba za Google asistenta 3ooo,– když si ho že států můžu dovézt za 15oo nebo z Amazon dealu třeba o 5oo dražší než v USA ale stejně levnější než tady.. :nevim: hlava mi z toho jde do oblaků a ne z dobrém slova smyslu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
26.10.20 14:15
@SAJ píše:
Také uvažuji o běžeckém pásu. Ve fitku mě to baví (chodím pravidelně) a ověřila jsem si, že venku se nedonutím… Jen se bojím, aby z toho nebyl sakra drahý věšák na šaty.

jsem na tom stejně, já zatím ještě běhám venku, ale už se i tam nelíbí, mokré boty, omezená doba světla. Ale taky mám obavu o drahý věšák na hadry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8702
26.10.20 14:48
@Arboretka píše:
jsem na tom stejně, já zatím ještě běhám venku, ale už se i tam nelíbí, mokré boty, omezená doba světla. Ale taky mám obavu o drahý věšák na hadry

Vím, že rotoped drahý věšák je - ale ten teda nesnáším i v tom fitku. :nevim: Pás mě fakt baví. Ale je to strašně moc peněz a doma málo místa. Už ses po nějakém dívala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17842
26.10.20 15:06
@SAJ píše:
Vím, že rotoped drahý věšák je - ale ten teda nesnáším i v tom fitku. :nevim: Pás mě fakt baví. Ale je to strašně moc peněz a doma málo místa. Už ses po nějakém dívala?

Ja pri stehovani o svuj prisla a ted k narozeninam jsem si prala dalsi. U nas se rozhodne vyuzil, klidne vystridal i tri lidi behem dne. Takze ani na Black friday jsem necekala (vlastne ani na ty narozeniny :lol: ), nevyhoda techto akci je, ze si nemuzes moc vybirat, ve sleve je jen neco. Takze zrovna se chystam ho poprve prubnout. Tady ted pada zmrzly mix, takze misto toho budu v teple behat a u toho koukat na film. :)
Joo, rotoped, ten u nas taky fungoval jak vesak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
26.10.20 16:52
@SAJ píše:

jako dívala, ale blbě se mi to vybírá, když ho nevidím naživo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
26.10.20 17:03

@SAJ líbí se mi tenhle https://www.kettler.cz/…-tm1039-100/ a to manžela asi trefí ta cena :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8702
26.10.20 17:21
@Arboretka píše:
@SAJ líbí se mi tenhle https://www.kettler.cz/…-tm1039-100/ a to manžela asi trefí ta cena :D

To teda asi jo, mě málem trefilo taky. :D

Na mě je asi až moc vytuněnej… Využiješ všechny funkce? Já bych asi nevyužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
26.10.20 20:19
@SAJ píše:
To teda asi jo, mě málem trefilo taky. :DNa mě je asi až moc vytuněnej… Využiješ všechny funkce? Já bych asi nevyužila.

mně jde hlavně o tu běžeckou plochu, ty menší jsou naprd, alespoň já mám ten pocit, u nás v posilce mají tu menší a pak přesně tenhle rozměr a tenhle větší je mnohem lepší. Na funkce jsem ani nekoukala :mrgreen: jako je to darda, no. A chlapi, minimálně ten můj, nemá moc pochopení. Při tom by potřebovala běhat víc než já s dcerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8775
28.10.20 23:47

Mě se líbí tento. Ale asi počkám na normální dobu a půjdu si ho vyzkoušet. https://www.kettler.cz/…750-tfk-750/ 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat