Black out závěsy - balkonové dveře a okno

Anonymní
21.10.17 14:57

Black out zavesy - balkonove dvere a okno

Mile maminky,

Rada bych do loznice koupila black out zavesy. Resim to, ze v loznici je francouzske okno (vstup na balkon) a vedle toho normalni okno, pod kterym je topeni.

Jak byste to resily? Koupit zavesy az na zem (nebude svetlo prosvitat, nebudou zavesy odchlipnute od okna kvuli topeni, ktere je pod oknem)?

Koupit jeden zaves delsi a druhy kratsi mi zase prijde divne, podle me by to vypadalo divne?

Jak to mate vy?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9371
21.10.17 15:09

Dal bych všechny až na zem. Pokud chceš tmu, tak to beztak chce až na zem, i kdyby tam nebyl vstup na balkon, aby to neprosvítalo vespod. I když prosvítá jen kousek, tak ten kousek světla je ve tmě až jedovatě světlý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3332
21.10.17 17:17

Souhlasím s @Emimin7 - určitě až na zem. Půlené by neplnily svoji funkci a nevypadalo by to pěkně. Aby se tam nerýsovalo topení, tak to chce dobře zaměřit a vyvrtat garnýž. My je máme taky přes topení a vidět to vůbec nejde. Ony jsou ty závěsy hodně pevné a těžké, takže dost skryjí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.17 19:01
@Bublinka2015 píše:
Souhlasím s @Emimin7 - určitě až na zem. Půlené by neplnily svoji funkci a nevypadalo by to pěkně. Aby se tam nerýsovalo topení, tak to chce dobře zaměřit a vyvrtat garnýž. My je máme taky přes topení a vidět to vůbec nejde. Ony jsou ty závěsy hodně pevné a těžké, takže dost skryjí.

Dekuji. A kdyz jsou zatazene, mate je narasene, nebo musi byt uplne rovne? A ta garnyz, to jste volili tak, aby byla presne ve stejne vzdalenosti od zdi, jako je to topeni?

Garnyz mate uplne u stropu? Pripadne muzu poprosit o foto?

  • Citovat
  • Upravit
24870
21.10.17 19:37

Zas kdyz bude zaves pres topeni, pujde mene tepla do mistnosti, pokud teda v loznici topite. My ne, takze mame black out az na zem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.17 20:08
@Maky.p píše:
Zas kdyz bude zaves pres topeni, pujde mene tepla do mistnosti, pokud teda v loznici topite. My ne, takze mame black out az na zem.

Netopime :-)

  • Citovat
  • Upravit
3332
21.10.17 21:10

@Limi123 mám je stále mírně nařasené, i když jsou zatažené. Je to počítáno šířka
garnýže x2. Garnýž - máme pojezdovou lištu u stropu. Vyfotím a přeměřím zítra a pošlu do SZ :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1161
24.11.17 12:33
@Bublinka2015 píše:
@Limi123 mám je stále mírně nařasené, i když jsou zatažené. Je to počítáno šířka
garnýže x2. Garnýž - máme pojezdovou lištu u stropu. Vyfotím a přeměřím zítra a pošlu do SZ :)

Muzu taky poprosit o fotku? Zrovna resim zavesy do obýváku kde je balkon, nevim jestli rasit nebo ne, když budou shrnute ke straně, vyniknou take ty sklady?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák