Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Dal bych všechny až na zem. Pokud chceš tmu, tak to beztak chce až na zem, i kdyby tam nebyl vstup na balkon, aby to neprosvítalo vespod. I když prosvítá jen kousek, tak ten kousek světla je ve tmě až jedovatě světlý.
Souhlasím s @Emimin7 - určitě až na zem. Půlené by neplnily svoji funkci a nevypadalo by to pěkně. Aby se tam nerýsovalo topení, tak to chce dobře zaměřit a vyvrtat garnýž. My je máme taky přes topení a vidět to vůbec nejde. Ony jsou ty závěsy hodně pevné a těžké, takže dost skryjí.
@Bublinka2015 píše:
Souhlasím s @Emimin7 - určitě až na zem. Půlené by neplnily svoji funkci a nevypadalo by to pěkně. Aby se tam nerýsovalo topení, tak to chce dobře zaměřit a vyvrtat garnýž. My je máme taky přes topení a vidět to vůbec nejde. Ony jsou ty závěsy hodně pevné a těžké, takže dost skryjí.
Dekuji. A kdyz jsou zatazene, mate je narasene, nebo musi byt uplne rovne? A ta garnyz, to jste volili tak, aby byla presne ve stejne vzdalenosti od zdi, jako je to topeni?
Garnyz mate uplne u stropu? Pripadne muzu poprosit o foto?
Zas kdyz bude zaves pres topeni, pujde mene tepla do mistnosti, pokud teda v loznici topite. My ne, takze mame black out az na zem.
@Maky.p píše:
Zas kdyz bude zaves pres topeni, pujde mene tepla do mistnosti, pokud teda v loznici topite. My ne, takze mame black out az na zem.
Netopime ![]()
@Limi123 mám je stále mírně nařasené, i když jsou zatažené. Je to počítáno šířka
garnýže x2. Garnýž - máme pojezdovou lištu u stropu. Vyfotím a přeměřím zítra a pošlu do SZ ![]()
@Bublinka2015 píše:
@Limi123 mám je stále mírně nařasené, i když jsou zatažené. Je to počítáno šířka
garnýže x2. Garnýž - máme pojezdovou lištu u stropu. Vyfotím a přeměřím zítra a pošlu do SZ
Muzu taky poprosit o fotku? Zrovna resim zavesy do obýváku kde je balkon, nevim jestli rasit nebo ne, když budou shrnute ke straně, vyniknou take ty sklady?
Mile maminky,
Rada bych do loznice koupila black out zavesy. Resim to, ze v loznici je francouzske okno (vstup na balkon) a vedle toho normalni okno, pod kterym je topeni.
Jak byste to resily? Koupit zavesy az na zem (nebude svetlo prosvitat, nebudou zavesy odchlipnute od okna kvuli topeni, ktere je pod oknem)?
Koupit jeden zaves delsi a druhy kratsi mi zase prijde divne, podle me by to vypadalo divne?
Jak to mate vy?