Bolest břicha, nemocnice - nechápu

Anonymni
16.8.09 09:48

Bolest břicha, nemocnice.....nechápu

Maminky minul týden začalo dcerku pobolívat bříško , hlava, teploty, průjem ani zvracení nebylo. To byl pátek byli jsem u lékařky ovšem o víkendu líp nebylo, opět lékařka, pondělí, v úterý taky.Brala krev, moč…nic. V noci z úterý na středu měla malá 5 let velké bolesti břicha a začala zvracet. Jeli jsme přímo do nemocnie, kde si nás nechali, na bříšku opět nic akutního tak dostala infuzi a nějaké lactobacily Krev a moč oK, brali stěry ze stolice, výsledky ještě nejsou. Dcerce se ulevilo tak jsem včera přijeli domů s tím že si máme zavoalt v úterý na tu stolici.
Takže jsem doma, dcerka celkem jí, teplotu nejsou ale občas stále řekne že ji bříško zabolí jakoby žaludek..pak zase nic. Nechápu to, máte s tím zkušenosti? Má brát pouze nutrolin B a kontrola jak dojde stolic

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
16.8.09 23:45

Mam pocit, ze popisujes muj stav pred cca dvema mesici :roll: Zaclo me pobolivat bricho, bylo to cim dal horsi, nakonec jsem jela na pohotovost, tam si me v nemocnici rovnou nechali, delali mi vsemozna vysetreni, ale na nic neprisli :nevim: Pak me poslali do jine nemocnice, pac jsem byla predtim v Africe, tak jestli nemam nejake parazity :roll: Zkratim to - dojizdim do nemocnice na kontroly nadale, nic mi nenasli, bricho me bolelo jako svina, ale prujem ani nic jineho jsem nemela, jen ten jeden den pred nastupem do nemocnice horecku. Seznam nemoci, ktere mi vyloucili se prodluzuje, ale vysledek zadny.
Nakonec jsem v bolestech ze zoufalstvi byla u „alternativniho lekare“, ten diagnostikoval zanet ve streve, dal mi atb a mne se konecne ulevilo.
Ale to je jen muj pribeh, jen ze lekari ne vzdy na neco prijdou. Mi delali i sono vseho mozneho, sondu do zaludku :-( a nenasli nic, az ten „alternativni“ nejakym pipatkem kteremu by se treba Pudla vysmala…
Tak at se z toho brzy dostanete!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
16.8.09 23:53

Jednou za rok mám stejné potíže co trvaj tak 14 dní.Nikdo nezjistil proč.Dr mi tvrdí že to muže být od nervu-žádné nemám,od žaludku-vyšetření nic neprokázalo,nakonec jsem dostala myslím helicid a opravdu zabral,ale pravou příčinu nikdo nikdy nezjistil.Moje známá dr přez žaludek řekla že mám takzvaný vlčí hlad :lol: (to je přežírání v noci) :lol: ale nevím,občas mě to chytne i když nejim po nocích,tak těžko říct co to je a napadlo mě jestly se nejdená o nákej vir proto že při posledních bolestech cca před 3 měsíci jsem byla u mami aby se starala o malého a ona měla 3 dny na to to samé co já a taky cca 10 dní .Držím palce at je malá v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
4.2.16 10:00

Od vcerejsiho ho poledne mam bolesti bricha, zimnice, pocit na zvraceni, ale nezvracím, prujem taky nemam. teplotu max 38,4. v brise mám občas jakoby křeče.
co to muze byt?
dobře se mi udela po paralenu. pomaha trochu i živ. uhlí. ale celkově nic moc :roll: má smysl jít k dr?
těhotná nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.2.16 10:09

Nemůže to být slepák? Brácha to měl podobně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
4.2.16 10:18

Toho muze byt hodne. od strevni chripky az po ten slepak.

boli te to bricho na dotek, kdyz zatlacis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
4.2.16 10:18
@radkka píše:
Nemůže to být slepák? Brácha to měl podobně :think:

slepák uz nemám právě.
ale připomněla jsi mi, ze mi takto podobne bylo, tesne před akutni operaci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
4.2.16 10:19
@Ali-Ali píše:
Toho muze byt hodne. od strevni chripky az po ten slepak.boli te to bricho na dotek, kdyz zatlacis?

trochu ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
4.2.16 10:21

Mě křečí v břiše začal slepák, neměla jsem teplotu, nezvracela, neměla průjem. Měla jsem zánět uzlin, který přešel na slepák..Tak bych raději zašla k doktorovi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.2.16 10:24
@surikataXY píše:
slepák uz nemám právě.
ale připomněla jsi mi, ze mi takto podobne bylo, tesne před akutni operaci :roll:

Jestli je ti takhle špatně, tak upaluj k doktorovi, čím dřív, tím líp. Ať to není nic vážného :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama