Bolest hlavy po probuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 08:22
Bolest hlavy po probuzení

Ahoj holky chtěla bych se zeptat docela často trpím bolesti hlavy po probuzení jsem zvykla spát docela dlouho často když se proberu po ránu mě tresti hlava někdy i pres den ale nejcasteji ráno po probuzení. Chtěla sem se zeptat na radu trpěla na to některá z vás? Mohlo mi to začít ke konci 1 trimestru a stale to trvá teď jsem v 15tt. Děkuji docetla jsem se na internetu o preklapsii tak sem se docela vyděsila. Jinak ta bolest hlavy muže trvat někdy půl hodky někdy hodku pak to většinou přejde vzdy když se proberu jdu si rychle udělat kafe najim se a po nějaké době to přejde. :think:

Přečtěte si článek: Bolest hlavy u dětí: Proč hlava bolí?

Reakce:
Kaci89
Kecalka 315 příspěvků 16.12.18 08:30

Ahoj ja to na preeklapsii nevidim,to spis nejak spatne spis,me se to stava casto a boli me pak hodne krcni pater a od toho hlava

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 08:32
@Kaci89 píše:
Ahoj ja to na preeklapsii nevidim,to spis nejak spatne spis,me se to stava casto a boli me pak hodne krcni pater a od toho hlava

No je to častý a hlavně po probuzení , nikdy jindy sem na to netrpěla až teď v těhotenství .

Aduš8
Závislačka 3049 příspěvků 16.12.18 08:33

Já tohle mám když spím moc dlouho, prostě jsem přespalá. Řeším to tak, že vstávám dřív a když jsem unavená, zdřímnu si na půl hodinky přes den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 08:35
@Aduš8 píše:
Já tohle mám když spím moc dlouho, prostě jsem přespalá. Řeším to tak, že vstávám dřív a když jsem unavená, zdřímnu si na půl hodinky přes den.

Taky spím dlouho , napadlo mě zda to není tím , ale jindy sem prave stim problém neměla až teď ..
Ikdyz sem před tím spala taky třeba dlouho neměla sem to ..

Aduš8
Závislačka 3049 příspěvků 16.12.18 08:37
@Anonymní píše:
Taky spím dlouho , napadlo mě zda to není tím , ale jindy sem prave stim problém neměla až teď ..
Ikdyz sem před tím spala taky třeba dlouho neměla sem to ..

Já jsem v 7.tt a taky mám potřebu spánku menší. Ale mě roční syn stejně nenechá vyspat. Během těhotenství může být všechno jinak, ale hlavní příznaky preeklampsie jsou bílkovina v moči v kombinaci s vysokým tlakem. Ta hlava by tě bolela celý den a byl by to následek vysokého tlaku.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 08:39

Mela jsem to jak v tehotenstvi,tak i ted mimo tehotenstvi,takze bych to jinemu stav neprisuzovala ;) me treba boli hlava rano,kdyz spatny vzduch v loznici,proto hodne vetram,az mi manzel nadava,ze mame topeni na prd :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 08:39
@Aduš8 píše:
Já jsem v 7.tt a taky mám potřebu spánku menší. Ale mě roční syn stejně nenechá vyspat. Během těhotenství může být všechno jinak, ale hlavní příznaky preeklampsie jsou bílkovina v moči v kombinaci s vysokým tlakem. Ta hlava by tě bolela celý den a byl by to následek vysokého tlaku.

Tak to jsi mě uklidnila , cely den mě nebolí vždy jen chvíli pak to přejde a někdy začne během dne bolet . Vysoky tlak prave nemivam
Nebo teď to aspoň nepostrehnu v těhotenství ale před tím sem trpěla spíše na nízký

Sue2008
Kecalka 189 příspěvků 16.12.18 09:01
@Anonymní píše:
Tak to jsi mě uklidnila , cely den mě nebolí vždy jen chvíli pak to přejde a někdy začne během dne bolet . Vysoky tlak prave nemivam
Nebo teď to aspoň nepostrehnu v těhotenství ale před tím sem trpěla spíše na nízký

No me spis napadnul nizky tlak, nebo treba nizky cukr, kdyz se to vesmes kavou srovna…tehotenstvi si nekdy s telem pekne pohraje

Ou
Kelišová 5871 příspěvků 16.12.18 09:33

Tipuju na nevhodnou kombinace matraci a polštář. Změnou toho jak člověk chodí, když mu roste břicho se může měnit i to co tuhne a netuhne a jak se to pak rozleží přes noc.

zkusila bych vyměnit polštář jednak za méně pod hlavou na pár dní a pak na pár dní za více pod hlavou a uvidíš co ti bude lépe sedět.

K tomu by to chtělo nějaké protahovací cvičení předspaním a ideálně i ráno.

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Victoria1988
Kecalka 187 příspěvků 16.12.18 12:23

Dehydratace. Víc pít vody. Nechodit spát vysusena.

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 17.12.18 10:15

Já to mám občas taky, když spím moc dlouho. To nic není, když to vyřeší kafe a snídaně. Stačí se trochu protáhnout a nespat tak dlouho. Jak tu bylo řečeno, nejspíš nízký tlak, hypoglykemie, vydýchaná ložnice, přeležený krk..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >