Bolest jako při MS už 3 týdny v kuse - jsem 27tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tehulinka3
Kecalka 175 příspěvků 29.10.18 09:08
Bolest jako při MS uz 3 tydny denne-jsem 27tt

Holky mám strach. Četla jsem na netuyze ženy co mají bolesti v podbřišku jako při MS tak rodí cca o měsíc dřív. Či o dva měsíce dřív. Denně i několikrát za den mě bolí v podbřišku. A mě to znervoznuje. Ono se nic neděje. Jen ty bolesti v podbřišku ale už to trvá 3 tydny. Dnes jsem 27+0. Manzel vydělává korunky v zahraničí takže jsem tu sama. Nemám připravenou tašku do porodnice. Nic na miminko. Ptz se kupovat bude vse v prosinci. Manžel přiletí až v prosinci a v lednu má letět ještě na 10dni do práce do toho 11. 1 cca. Termín mám 28.1. Nechci aby mě to chytlo když je pryč. A na porod je moc brzy. Nevím co ty bolesti znamenaji. Čekám třetí a toto jsem u dětí neměla takhle brzy a u první dcery mi takhle začal porod. Proto mám obavy. Ale tu jsem rodila ve 38tt a ty bolesti jsem měla až ve 35tt. A ne takhle brzy. A u druhé dcery jsme neměla žádné bolesti tu jsem přenášela a porod mi vyvolávaly. Mám jen strašný strach. Někdy mi ty bolesti jdou až do zadu na ledviny tzn. Krizové bolesti. To jsem u první dcery měla taky. Já doufám že to je normalni. Je to normální bolest jako při MS uz takhle brzy denně??? Děkuji za odpoved

Reakce:

P4ja
Kelišová 6290 příspěvků 29.10.18 09:14

@Tehulinka3 Můžou to být poslíčci, ale já bych asi zašla k doktorce. Řekne ti, jestli se něco ěje. Jinak já bolesti neměla a rodila jsem ve 35tt.

Mava
Generální žvanilka 24828 příspěvků 29.10.18 09:14

Jela bych k dr.

Tehulinka3
Kecalka 175 příspěvků 29.10.18 09:21

Já nevím nechci být v nemocnici histerka. A už mě zas bolí dnes po třetí. Ale nikdy se nic nerozjede.

ka2ka
Extra třída :D 12931 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 09:25

mě takhle bolelo u druhého celé těhotenství a dřív jsem nerodila, roztahuje se břicho,povolují vazy takže pokud to nejsou pravidelný kontrakce tak si dej hořčík

Celina
Závislačka 3303 příspěvků 29.10.18 09:27

Radši bych jela do nemocnice třikrát zbytečně, než abych riskovala, že se něco pokazí. Gynekologové jsou zvyklí a určitě se na tebe nikdo nebude šklebit, když máš bolesti, sedět doma a stresovat se je mnohem horší.

Micaella22
Kecalka 406 příspěvků 29.10.18 09:30

Vsechno do porodnice doporucuju koupit driv, v DMku a lekarne maj vsechno co potrebujes tak snad neni problem pro jistotu to mit pripravene nez cekat na chlapa. Doporucuju magnesko a navstivit doktora

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 29.10.18 09:38

Takže ty místo toho,aby jsi sla k doktorovi čekáš na to,ze se Ti možná rozjede porod? Bolesti můžou byt normální,ale taky nemusí. Ja si veci do porodnice objednavala pres e-shop dr Max a pak si pro připravený balíček jen došla.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4160 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 09:40

@Tehulinka3 no jezdí tam holky s každým píchnutím, tady bych jela, ať tě zkontrolují, co čípek, jestli se neotvíráš - mimi v 27. týdnu ještě nic moc vyvinuté není

Tehulinka3
Kecalka 175 příspěvků 29.10.18 10:01

Rozhodla jsem se pro svého gynekologa. Půjdu k němu na kontrolu. Ať mi aspoň skontroluje ten čípek. Ptz mě chytáj bolesti břicha nahoře. Něco jako. Menší poslicci. Hořčík jsem si vzala. Tak snad to zlepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >