Bolest při močení po CS

116
21.6.10 10:09

Bolest při močení po CS

Maminky, prosím poraďte. Jsem 10 dnů po porodu CS, vše proběhlo v pořádku, jen pokaždé když jdu na malou tak mě bolí v místě pod jizvou a je to podobná bolest jako při zánětu močových cest. Jelikož kojim a snažim se pít co to dá tak mě ta bolest obtěžuje hodněkrát denně :poblion: :poblion: Setkala jste se s tím některá, je to normální a časem to zmizí, nebo bych si s tím měla někam zajít :oops: :oops: Předem děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15406
21.6.10 11:33

mamino, já to po CS měla, jizvu jsem uvnitř cítila snad 14 dní - 3 týdny, postupně to zmizelo :wink: pokud by se to zhoršovalo, radši bych někam zašla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
21.6.10 11:56

Neboj, také jsem to měla. To je prostě tím, jak o toho porodu SC všim vevnitř hýbou, aby mohl vyndat mimčo. Chvilku trvá, než se vše vrátí na původní místo a i ta jizva na to má vliv. Ale za chvíli by to mělo zmizet. :-) Je to nepříjemné a bolí to, ale byla jsem ráda, že už to nejhorší mám za sebou a jizva už se mi hojila a nebolela tak, jako na začátku. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
21.6.10 12:13

Mockrát děkuji za odpovědi :kytka: :kytka: Hned se cítím lépe když nejsem sama :-) :-) :-) Není to zas tak hrozný, něco vydržím ale přece jenom budu ráda až to přejde a bála jsem se toho zda to vůbec někdy přejde. Jinak jizva se zahojila výborně, až mě to samotnou překvapilo. Doktoři jsou opravdu hrozně šikovní :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
21.6.10 12:14

rhiannon a advise - Mohu se ještě zeptat. Jizvu jste něčím mazali, nebo mažete, aby se rychleji zahojila:-))??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
21.6.10 12:42

Já už jsem tedy po porodu SC 16 měsíců, takže teď už s tou jizvou nic nedělám, ale když už to na dotek moc nebolelo, tak jsem si ji mazala. Stačí obyčejný krém, prostě hodně promastit, aby se ta jizva udržovala jakoby pružná. A když si ji budeš lehce masírovat, je to taky fajn, měla by se i lépe zahojit. :-) A proč jsi vlastně rodila SC? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
21.6.10 13:04

ahoj..ja treba nicim nemazala a nemazu…a jizva uz vicemene neni videt. ale kazdy to mame jinak…a na bolesti s SC spojenyma uz sem zapomela…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
28.1.13 21:39

Obnovuji tuto diskuzi, snad nekdo poradi :-D
Jsem 4 den po CS a zacalo me bolet pri curani. A kdyz jdu, tak obcas boli jakoby ta moc. trubice.
Myslite, ze je to taky tim, jak se to tam vse po tom CS rovna? Nebo mi zacina nejaky zanet ci tak neco?
Zitra bychom meli jit z porodnice dom, tak nevim, zda to jeste hlasit dr. (uz se mi tu nechce zustavat) nebo to pripadne nechat pak na meho gyndare :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
28.1.13 21:44

Taky mě bolelo, po obou. Ale řekni to dr, ať Ti ráno vyšetří moč. Pokud tam nebude nic, tak nic, přejde to zapár dnů, pokud by tam něco bylo, zaléčí se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
28.1.13 21:45

Může to být podrážděný od cévky. Kdy ti ji vyndali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.13 21:47

Měla jsem po druhém vag. porodu. Bylo to povoleným pánevním dnem a samo se to srovnalo. Pálilo mě to, píchalo, řezalo a občas (rozuměj čím kratší doba po porodu, tím častěji) i samo utíkalo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
28.1.13 21:54

@Jaruše cevku mam venku od patecniho odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
28.1.13 21:59

Ahoj, mě taky po císaři čůrání bolelo a to dost. Ale za pár dní to samo přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
28.1.13 22:00
@dusicka.. píše:
@Jaruše cevku mam venku od patecniho odpoledne.

Tak to bude lepší udělat to, jak píše BellinkaX. Pokud tam něco bude, tak to alespoň zaléčí včas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
28.1.13 22:38

Ahoj já jsem ted 6 měsíců po druhém císaři. Zajímavé je že po tom prvnim mě to docela dlouho bolelo a udělaly se mi srústy v jizvě. Mazala jsemo 106 přesně podle doktora, masírovala a stejně to bylo v prrrr*eli. Ted po tom druhém jsem už 5 týden cvičila sklapovačky v posilovně a nic nebolelo. Nic jsem nemazala ani nemasírovala a nemám ani jeden srůst. Vrtá mi to hlavou jak je to možný

Promin neodpověděla jsem na tvou otázku. Takže při prvnim jsem to měla taky bolelo to při močení a nakonec mi zjistili zánět močáku. Nevim jak jsem k němu přišla. Ted při druhém mě nebolelo nic jen tak asi 2 dny po operaci to bolelo jak svina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama