Bolesti nohou a otoky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 15:50
Bolesti nohou a otoky

Ahoj,
obracím se s prosbou o radu. Loni mě hrozně braly nohy. Bolesti, otoky. Mazala jsem to krémy. A pomohlo to. Přes zimu jsem byla úplně ok. Ale teď to začíná zpátky. Gely nepomáhají. Mamka říkala, že jestli nemám křečáky, ale ty jsem si nikde nenašla (teda jakože vystouplý žíly). Možná sem tam žilku fialovou, ale to s tím asi nemá moc společného, ne? Navíc je mi jenom 25, takže nejsem žádná stará bába na křečáky. Nenapadá vás někoho, co to může být?

Reakce:
pannda
Kelišová 6843 příspěvků 33 inzerátů 15.04.19 18:02

Klidně nějaké cévní onemocnění, měla bys to řešit s lékařem a ne mastmi.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32607 příspěvků 15.04.19 18:52

Křečáky můžeš mít vnitřní a ty nejsou vidět. Jinak křečové žíly nemají jen staré báby jak píšeš, já je třeba mám od 18 let.

Laurinkaaaa85
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 09:40

Tak stará na křečáky nejsi určitě, mají je i o dost mladší holky. Jak říkáš, sem tam takovou tu fialovou žilku… to jsou asi metličky, ne? A i to je určitý druh křečáků, takže to opravdu může být ten důvod, proč tě nohy bolí. Nebo třeba chronické žilní nedostatečnost, důvodů může být plno, sama to asi nevyřešíš. V každým případě by bylo dobrý zajít k doktorovi, leccos pozná i praktik, nebo tě pošle na cévní, kde ti žíly zkontrolují. Sice není nic příjemnýho v těhle letech lítat po doktorech, ale zase je lepší, když ti řeknou teď, co a jak, než aby se ti něco rozjelo a pak si z toho byla nešťastná. Nevím, jak to máš s dětmi, zda už nějaké máš nebo třeba i v budoucnu plánuješ, ale třeba já křečáky mám taky poměrně od nízkého věku a z každým těhotenství to bylo jen horší. Takže pozor na to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 17:05

Díky všem za rady. Fakt myslíte, že to můžou být křečáky? To se mi nezdá. A co s tím? Na netu píšou změnit stravu a pohyb, ale hýbu se dost a zdravě taky jím. Co mi řeknou na cévním? Nemám moc čas běhat po doktorech.

Váš příspěvek
Reklama