Bolesti od ovulace až po MS?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1016
5.11.12 15:43
@serpent píše:
Janourku, to píchání je při probíhající ovulaci, jak rupne folikul s vajíčkem… a než se vstřebá tekutina, která taky unikne, trvá to někdy pěknou řádku dní. Pokud vyloučíme nějaký zánět…
Jinak já momentálně stále čekám na MS, ještě pár dní a udělám testík 8o

Já jsem se zase dočetla, že ta bolest je to, že se folikul zvětšuje. Jakmile praskne, nastává ovulace a v tu chvíli už vlastně břicho nebolí - že při tom prasknutí právě bolesti povolí. Ale těžko říct :nevim:…já testy na ovulaci nepoužívám a břicho mě bolí dva dny - většinou 13. a 14.DC, tedy podle toho, co jsem se dočetla, by byl ten nejvhodnější den až 15.DC a to mě už břicho nebolí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
617
5.11.12 16:46

@Jarpet : nu, prase aby se v tom vyznalo… asi to bude u každýho trochu jinak. Podstatný je, že to je fyziologický :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1016
5.11.12 20:44

@serpent

Je to věda teda :mrgreen: …no v jedné diskuzi se psalo, že jak bolest odezní, znamená to, že folikul prasknul a vajíčko se uvolnilo a může být oplodněno :)…takže minulý měsíc jsme se nejvíce snažili v prvním dnu bolesti břicha :lol: …tak teď to musíme zkusit ten druhý den bolesti a den po odeznění bolesti :lol: ..tak dám pak vědět, jestli to k něčemu bylo 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
617
5.11.12 21:40

@Jarpet : no to jistě dej :kytka:
Já zas četla, že dráždí ta tekutina z prasklého folikulu (a než se vstřebá, tak to může bolet), stejně tak mi to tvrdil gynekolog. Takže se dá říct, že každou dráždí něco jiného :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1016
5.11.12 21:43

@serpent

Tak sakra kdy to teda máme dělat?? :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
617
5.11.12 21:48

@Jarpet : no, vpodstatě pořád :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
617
30.11.12 20:51

Závěr zní: ať se děje cokoli, nemůžeme si být jisté ničím. Momentálně končím 9tt, tak doufám, že se mrně udrží :dance: (a blbě mi je furt… ;) )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová