Bolestivá předkožka?

19.5.16 07:48

bolestiva predkozka?

Ahojky holky, tak nam byl v patek rok a vcera jsme byli na prohlidce. Doktorka mi ukazala jak mam pretahovat predkozku. Malej rval jak tur ale to u doktorky normalne takze jsem se tomu zvlast nevenovala ale pak vecer ve vane kdyz jsem mu zacla pretahovat tak mel hroznej hysterak a tak jsem ho nechala a zkusila pozdeji a sice predkozku pretahla ale malej bulel a ted rano jsem mu jen sahla na pindika a taky zacal knourat pritom to nema zarudle nebo popraskane doktorce to slo krasne me potom taky… muze ho to bolet? Nebo ma jen strach ze delame zase neco co jeste nezna? Diky:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
19.5.16 08:15

@klarushka23 pokud tam nemá nikde praskliny atd, tak je to jen strach z neznámého.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 09:03

Pokud nemá nějaký problém, tak bych nepřetahovala. Nech ho, ať si hraje sám, předkožka povolí sama. Můj syn přetáhl částečně ve 2,5 letech, od té doby jen kontroluji ve vaně, aby přetáhl a umyl. Jsou mu 3 a přetáhne už skoro přes celý žalud. Když budeš přetahovat ty, nevíš, kde už ho to bolí a můžeš mu zadělat na prasklinky, to je pak blbý a většinou se to řeší chirurgicky. Naše dr. zatím předkožku neřešila, jen jednou, kdy měl syn zánět (červenou kůžičku a šíleně řval u čůrání). T.

• Nahlásit
  • Citovat
2615
19.5.16 13:49
@klarushka23 píše:
Ahojky holky, tak nam byl v patek rok a vcera jsme byli na prohlidce. Doktorka mi ukazala jak mam pretahovat predkozku. Malej rval jak tur ale to u doktorky normalne takze jsem se tomu zvlast nevenovala ale pak vecer ve vane kdyz jsem mu zacla pretahovat tak mel hroznej hysterak a tak jsem ho nechala a zkusila pozdeji a sice predkozku pretahla ale malej bulel a ted rano jsem mu jen sahla na pindika a taky zacal knourat pritom to nema zarudle nebo popraskane doktorce to slo krasne me potom taky… muze ho to bolet? Nebo ma jen strach ze delame zase neco co jeste nezna? Diky:)

Zase jedna neznalá doktorka, co se takové už nadělaly škod. Samozřejmě, že ho to hodně bolí, do tří let je to předčasné.

http://www.mudrnoragregorova.cz/predkoz.pdf

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…t-zastavena/

www.rodina.cz/clanek5274.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama