Bosu, rotoped, eliptikal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva valoi
Extra třída :D 11985 příspěvků 09.06.19 13:58
Bosu, rotoped, eliptikal?

Co byste mi poradily? Máte zkušenosti? Na podzimní a zimní dny a také na dobu, kdy jsou děti nemocné, si chci něco takového pořídit. Dosloužil mi léta používaný orbitrek a já přemýšlím, jestli jít znovu do něj, nebo zkusit pro změnu něco jiného. Potřebuji spíš se zbavit tuku, takže bosu asi nee. Máte zkušenosti?

Reakce:
Janee19
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 09.06.19 19:13

Rotoped mě nebavil, a to mám kolo ráda, bosu zkušenost nemám, eliptical máme a prijde mi nejlepší

Adrasteia
Závislačka 3087 příspěvků 09.06.19 19:18

@eva valoi Eliptical nesnesu, bolí mě z něj nohy, je to takový nepřirozený pohyb a nebaví mě to. Nedávno jsem si kupovala běžecký pás a jsem fak spokojená, pohyb je přirozený, baví mě to. Je sice dražší, ale investice nelituju.

Merapi71
Kecalka 333 příspěvků 09.06.19 20:49

Na eliptical jsem chodila ve fitku. Ten mi vyhovoval nejvíc. Pás mě nebavil.
Možná si zkus chodit nějaký čas do fitka a vyzkoušej si víc strojů, než si něco koupíš.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34581 příspěvků 10.06.19 07:51

Osobně bych zapnula youtube a na každý den si nachystala pěkné video - prostřídala více druhů cvičení, pohledala streamy zaměřené na cvičení pro silnější, nějaké kardio, nějaké silové cvičení, zařadila klasiku jako kalanetika či pilates, mrkla na nějaký hiit. Taky záleží na tobě, pokud chceš mít doma domácí fitko, kup si klidně všechno a střídej to, kdybych si měla vybrat jen jedno, jdu do rotopedu.

eva valoi
Extra třída :D 11985 příspěvků 10.06.19 17:07

@Tiger-lily @Tiger-lily Určitě znám spoustu super videí, hodně jsem podle nich cvičila a chci zase začít. Měla jsem orbitrek a proč chci buď nový, a nebo něco podobného - pustím si do uší hudbu a půl hodiny, když se zadaří hodinu, nepřemýšlím, jen prostě si čistím hlavu a u toho spaluju nějaký ten tuk. Asi to není až tak efektivní, jak přesně dávkovaný a každý den jiný trénink. Ale já tak strašně někdy potřebuju prostě dělat jen to, co mě baví…

eva valoi
Extra třída :D 11985 příspěvků 10.06.19 17:11

@Adrasteia Na pásu jsem byla párkrát a asi jsem tomu nepřišla na chuť, vůbec mě to nebavilo.

eva valoi
Extra třída :D 11985 příspěvků 10.06.19 17:13

@Merapi71 Já právě mám s elipticalem dobrou zkušenost, ale přemýšlím, jestli by t nechtělo nějakou trochu změnu. Ale jak vidím, co člověk, to názor a každému evidentně vyhovuje něco jiného.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34581 příspěvků 10.06.19 19:17

@eva valoi :palec: Tak jestli tě ten orbitrek bavil, jdi určitě do něj.

Váš příspěvek
Reklama