Vypadám jako těhotná, ale nejsem

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 21:20
Vypadám jako těhotná,ale nejsem

Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem dva roky po porodu. Vždy jsem měla pěknou postavu, ale po druhém dítěti už je to horší. To, že mám širší boky, nebo tělo pokryté striemi, je pro mě něco, nad čím dokážu mávnout rukou, ale břicho, TO je katastrofa. Vypadám jako kdybych byla ve 4-5 měsíci. Známí se mě ptají, kdy se to narodí :zed:..Problém s nafouknutým břichem nebyl nikdy v takové formě, jako to mám dnes. Nejsem žádná tlustoška (165/54) i tak mám po porodu 5 kg navíc. U cvičení nikdy dlouho nezůstanu. Měl někdo podobný problém a jak jste ho řešily?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
flicek18
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 08.06.19 21:25

A nemáš po porodu rozestup břišních svalů? Nekomu to pak dělá větší bříško prý. Z vlastní zkušenosti nevím ale něco jsme si o tom četla.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.06.19 21:29

Při 165/54 břicho jako v pátým měsíci 8o to potřebuješ spíš na oční. Zkus fakt ten rozestup, jsou na to cviky. Nebo se na to vybodne, já bych pro 54 zabíjela, mám při stejný výšce 68/69

Uživatel je onlineVikiRiki
Kecalka 247 příspěvků 08.06.19 21:38

Mám to samý. 166/50. Staci kdyz se trochu najim a hned vypadam jak v patym mesici. A rozestup mám „jen“ na prst. Samozřejmě se dvěma prckama a nulovým hlidáním, nemám chuť ani čas si zacvičit.

Lulina999
Kecalka 438 příspěvků 08.06.19 21:42

Nejsi sama. Se i divím, že mi tchyně zase nějak „zaobaleně“ nedává najevo, jak jsem tlustá. Ale možná právě čeká, jestli nejsem těhotná. Pořád. :mrgreen:

Caboverde
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 08.06.19 21:46

Nemůže to být způsobeno hormony? Co třeba zajít na endokrinologii nebo pro začátek aspoň k obvodnímu lékaři na podrobnější krevní obraz?

Ennny
Závislačka 3910 příspěvků 08.06.19 21:53

Tak to nejsi sama, ale já mám rozestup nan3 prsty, prý to spraví jen operace a na tu nemám takže mám smůlu, snažím se dodržovat aspoň stravu a hýbat se. Rano pohodička a hned po snídani jsem nafoukla jak žába :roll:

Lizaveta
Závislačka 4966 příspěvků 08.06.19 21:56

Cvicne jsem zkusila na mesic vysadit lepek (ze stejneho duvodu - nafoukle bricho)…a splaskla jsem celkove. Mam pocit, ze jsem ani na vaze neubyla, ale jak kdybych se vyfoukla… no lepek zas jim a uspesne se nafukuju…

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 08.06.19 22:01

Mám to stejně.170/63kg. Mám 5kg nad svou předtěhotenskou váhu. A cvičit doma mi prostě nejde. Vůbec mě nebaví a čím víc jsem se nutila tím větší odpor k němu mám. Tak na to dlabu.

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 08.06.19 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem dva roky po porodu. Vždy jsem měla pěknou postavu, ale po druhém dítěti už je to horší. To, že mám širší boky, nebo tělo pokryté striemi, je pro mě něco, nad čím dokážu mávnout rukou, ale břicho, TO je katastrofa. Vypadám jako kdybych byla ve 4-5 měsíci. Známí se mě ptají, kdy se to narodí :zed:..Problém s nafouknutým břichem nebyl nikdy v takové formě, jako to mám dnes. Nejsem žádná tlustoška (165/54) i tak mám po porodu 5 kg navíc. U cvičení nikdy dlouho nezůstanu. Měl někdo podobný problém a jak jste ho řešily?

Asi bych změnila přátele. Jestli tě považují za těhotnou při 54 na 164 cm, tak to jsem měla naposledy na střední. A těhotně jsem rozhodně nevypadala. Jestli máš všechen tuk na břiše, nech si zpracovat od odborníka jídelníček a dodržuj ho.

alilauter
Kecalka 438 příspěvků 08.06.19 22:19

Mám to stejně, já teda mám o 15 kilo a 10cm na výšku víc. Vypadám jako trochu těhotná od puberty. Prostě já mám tuk na zadku a na břiše, je jedno, co dělám. Ruce a nohy štíhlý, zdravotně vše ok. Tři roky po porodu a vypadám pořád na min 4 měsíc. Lidi co mi gratulujou mě štvou, ale co mám dělat. V práci a kamarádům jsem. oznámila, že nejsem těhotná ale holt tlustá na břiše. A to. chodím 3-4× týdně cvičit. Chci zkusit vyřadit lepek, ale bože ja nemusím mít maso, ale bez chleba a rohlíků (celozrnnych) trpím jak pes :,(

Uživatel je onlineVikiRiki
Kecalka 247 příspěvků 08.06.19 22:46

@Russet ja myslim, ze zakladatelka ma stejny problem jako ja. Opravdu nejde o zadny tuk nebo ze by nekdo vypadal tluste. Postava je celkove hubena (u me da se rict i vychrtla), ale po dvou detech je bricho tak povoleny, ze se staci jen najist nebo zvysena plynatost a to bricho se vyvali a vypada pak clovek opravdu tehotne. Mam postavu jak tycka a opravdu, kdyz treba prijde ta plynatost, tak se to brisko nafoukne do takovyho toho typicky tehotne kulatyho pupika…Bohuzel nepomuze nic jinyho nez cviceni…a na to ne kazda ma cas :-)

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 08.06.19 22:52
@VikiRiki píše:
@Russet ja myslim, ze zakladatelka ma stejny problem jako ja. Opravdu nejde o zadny tuk nebo ze by nekdo vypadal tluste. Postava je celkove hubena (u me da se rict i vychrtla), ale po dvou detech je bricho tak povoleny, ze se staci jen najist nebo zvysena plynatost a to bricho se vyvali a vypada pak clovek opravdu tehotne. Mam postavu jak tycka a opravdu, kdyz treba prijde ta plynatost, tak se to brisko nafoukne do takovyho toho typicky tehotne kulatyho pupika…Bohuzel nepomuze nic jinyho nez cviceni…a na to ne kazda ma cas :-)

Spíš než cvičení je nutné se zaměřit na stravu.

mimart
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 08.06.19 23:04
@Ennny píše:
Tak to nejsi sama, ale já mám rozestup nan3 prsty, prý to spraví jen operace a na tu nemám takže mám smůlu, snažím se dodržovat aspoň stravu a hýbat se. Rano pohodička a hned po snídani jsem nafoukla jak žába :roll:

Taky mi 8.měsíců porodu zůstalo bříško, jako když jsem byla těhotná tak v 5.měsíci. Ale spíše bych se chtěla zeptat, možná je to hloupý dotaz, tak se omlouvám…jak se pozná ten rozestup :think: :think:?? A na tři prsty? Děkuji moc :)

Pajulka2
Stálice 53 příspěvků 08.06.19 23:26

Ahoj já se přidávám, jsem 2,5 roku po druhém porodu, před rokem jsem změnila stravu a zhubla na váhu nižší než před prvním těhotenstvím, jsem vysoká hubena (175/60) ale podbřišek mám někdy hlavně po jídle odpoledbe a večer jak ve 4tém měsíci :? docela i cvičím a nic, tak kdyby měl radu sem s ní :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama