Hubnutí s Jillian - Body revolution

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela 812
Povídálka 43 příspěvků 08.06.19 21:20
Hubnutí s Jillian - Body revolution

Zdravím, :P
po dlouhém odhodlávání jsem se rozhodla se sebou něco dělat a chci zkusit program od Jillian Michaels Body Revolution. Zajímá mě, zda je tu někdo, kdo cvicčil pouze podle tohoto 12ti měsíčního programu a relativně dodržoval i stravu, ale necvičil k tomu nic jiného (ani třeba běh). Jak rychle se objevily první výsledky na váze i na vzhledu? :think: Ve cvičení jsem spíše začátečník a z dřívějších pokusů o cvičení nějaké ty svaly jsou, ale pod vrstvičkou tuku. Přála bych si za ty tři měsíce shodit 15kg a trošku i zpevnit. :D Je mi 19 let a mám 79kg.Moc vysoká nejsem, mám 164cm.Chci cvičit tento program, dodržovat stravu a občas nějaká ta delší procházka a samozřejmě pohyb na brigádě. :kytka:

Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 08.06.19 21:25

Záleží na co je ted momentálně tělo zvyklé, zda necvičíš vubec nebo jsi v poslední době necvičila, tělo to přijme rychleji a začně téměř pracovat se všema cvikama, Jill je celkem drsné trenér, ale super, každopádně ze začátku bych spíš zahájila s 30 day shred, je to měsíční program cca na 25 minut každý den střídá se po 10 dnech levely, když budeš ten silnější mužeš dělat těžší cviky které předcvičuje ta jedna nebo lehčí ta druhá, myslím si, že když pozměníš stravu a začneš se víc hýbat, samo o sobě to bude velký plus, cvičení je super aby jsi nevisela, budeš mít hezčí tvary a hlavně získáš fyzičku, to můžu potvrdit sama za sebe :)

Marcela 812
Povídálka 43 příspěvků 08.06.19 21:30

Asi za poslední 4 měsíce jsem kromě tělocviku ve škole a procházek se psem pohyb skoro neměla (když nepočítám cesta do školy, ve škole, doma atd..). Teď mám konečně tu motivaci a odhodlání, protože se chci cítit lépe a taky vypadat lépe. :kytka: ten 30ti denní program jsem cvičila asi před rokem a byl super :P. Po docvičení toho programu už jsem bohužel tomu pohybu moc nedala a strava byla taky nic moc..no a dostala jsem se tam, kde jsem teď. :lol:

terezkakol
Kecalka 263 příspěvků 2 inzeráty 08.06.19 21:37

Za mě taky super program od Jill je Ripped In :slight_smile:

Marcela 812
Povídálka 43 příspěvků 08.06.19 21:39

@terezkakol a je lepší na hubnutí nebo na tvarování a posilování? :P

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 08.06.19 21:45
@terezkakol píše:
Za mě taky super program od Jill je Ripped In :slight_smile:

taky taky, ona má super programy já s ním ted začala cvičit znova, začala jsem i běhat a super, akorád programy střídám :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 08.06.19 21:47
@Marcela 812 píše:
@terezkakol a je lepší na hubnutí nebo na tvarování a posilování? :P

na hubnutí je dobrý cardio (skákání) a pak jak má takový ty posilovačky, tak to je většinou na svaly a tvarování, ale ono tím že tvaruješ hubneš a obráceně, zálží jakou máš postavu, co ti padne nebo přibírá jako první a do čeho dáš kolik síly, mě třeba civčení na břicho baví víc a jde víc :) uvidíš sama, každopádně jestli chceš udělat s postavou cokoliv tak bych začala cvičit tak či tak i ta strava by měla být :)

g.sandova
Kelišová 5708 příspěvků 08.06.19 21:52

@Marcela 812 já cvicila 30 day shred a výsledky byly úžasné.
Až on jdu moct, chci se vrátit je cvičení

čarodějka1311
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 09.06.19 09:55

@onajeblond @terezkakol
Holky, co byste cvičily po 3Oti denní výzvě od Jillian? Nemůžu najít nic, co by mě zaujalo. Ideálně kombinace kardia a posilování - jako doteď, jen vyšší level, cvičení na 30 minut. Kde to hledáte? Chtěla bych, aby to bylo na youtube, nechce se mi to stahovat, a čeština by taky nebyla špatná (ale není podmínkou). Díky za tipy..

g.sandova
Kelišová 5708 příspěvků 09.06.19 13:38

@čarodějka1311 já jsem cvičíme podle youtube, jdou tam různí cvicitele, v češtině jsem nic nenašla. Je to střídání kardia s posilování, přesně jako Jillian.
Jen už nevím, jak se jmenovali. Když tam zásad Jillian, najednou ti další. Já jsem právě hledala Jillian a objevila jsem další

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 09.06.19 20:15
@čarodějka1311 píše:
@onajeblond @terezkakol
Holky, co byste cvičily po 3Oti denní výzvě od Jillian? Nemůžu najít nic, co by mě zaujalo. Ideálně kombinace kardia a posilování - jako doteď, jen vyšší level, cvičení na 30 minut. Kde to hledáte? Chtěla bych, aby to bylo na youtube, nechce se mi to stahovat, a čeština by taky nebyla špatná (ale není podmínkou). Díky za tipy..

)

ještě je dobrý Fitfab jsou to česká videa, taky mají svoje cvičení, ale super, přijemná parta lidí najdeš je jak na youtube, tak na jejich stránkách, a dá se to i stáhnout :)

čarodějka1311
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 09.06.19 20:24

@onajeblond @g.sandova
Díky holky, pohledám!!!

Káčulaa
Generální žvanilka 22235 příspěvků 17.06.19 19:46

Ahoj holky, koukala jsem, že zde píšete o Jill, také jsem jí cvičila, myslím, že ne krátkou dobu, pak jsem přešla na Insanity, také dlouho, ale s věkem a teď v tom počasí bych se ráda vrátila k Jill, ale nepamatuji se, čím se začíná, kde ty její programy stáhnu?
Díky za rady.

Marcela 812
Povídálka 43 příspěvků 17.06.19 19:48

@Káčulaa většinou se začíná 30 shred. Je to takový ten start na 30 dní. :P

Káčulaa
Generální žvanilka 22235 příspěvků 18.06.19 19:05

@Marcela 812 díky moc, včera jsem se v tom brouzdala a nakonec jsem dnes začala cvičit ten Fitfab…ale moc díky

Váš příspěvek
Reklama