Botky/capáčky vel. 20 podzimni a zimní

27
30.8.21 15:02

Botky/ capáčky vel. 20 podzimni a zimní

Holky zdravím. Jelikož nám končí pomalu léto. Řeším capáčky /botky do kočárku, i na chození venku. Malá nám zatím nechodí sama, ale chytne se třeba kočárku a jde kousek vedle.. Potřebovala bych radu a nějakou radu na značku. Popřípadě je lepší koupit capacky nebo boty? U nás v okolí není žádný obchod, kde bych mohla botky vyzkoušet, vše máme přes půl republiky. Attipas mi přijdou spíš takový letní a na žádné normální jsem nenašla, jen softshellove, ale ty mi přijdou nepraktické třeba do deště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25875
30.8.21 15:26

Pokud v podstatě jen obchází, tak určitě ne boty. Mě takhle chodily a lezly děti na jaře (cca od března), a to jsme měli takové zateplené silnější manžestrové capáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
30.8.21 15:41

Tak do deště a kaluží asi nebudou ideální žádný capáčky. Každopádně na podzim měl tenkrát syn zateplené softshellové podlepené plotnou. Nožky nikdy mokré nebo extra studené neměl. Nechávala jsem mu ušít na míru někde na Fleru :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1945
30.8.21 15:45

Syn se zacal pokouset o chuzi na prelomu zimy a jara, koupili jsme mu Stonz. Za me spokojenost, da se tam dokoupit i zimni vlozka, tu jsem nakonec nekupovala, takova zima nebyla. Akorat teda ty capacky nebudou moc na asfalt, rekla bych, ze se ta podrazka rozdrbe. Je teda verze i pro chodici deti, tu jsem uz nekupovala, syn pak dostal uz celorocky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat