Brániční kýla u miminka ve 21+3 týdnu těhotenství?

3.6.20 11:59

Branicni kyla u miminka ve 21+3tt????????

Holky mate nekdo za sebou tuto neprijemnou zkusenost? Ze vam u miminka našli branični kylu?? :( popripadne v jakem tydnu to zjistili a co se delo dal dekuji????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

64
3.6.20 12:27

My máme.. ale mám na ni přišli až po porodu, do té doby jsme nic netušili. Podle všech utz a kontrol to vypadalo všechno ok…sice jsem nepomohla, ale moc moc držím palce, ať to zvládnete! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
812
3.6.20 12:36

Ahojky, my ji měli u naší první holčičky ale je to už 11 let zpátky, přišli na na ní taky kolem 22 tt. při tom druhém screeningu, bohužel mi měli dost špatné výsledky pak i magnetické rezonance, kam nás doktor poslal, celá půlka bránice chyběla a tou dírou se k plicím a srdíčku začli tlačit orgány ze spodu-játra, střeva, bohužel pro nás to skončilo špatně, museli jsme ještě na speciální utz. do Podolí a tam našli že na tom 1 cm srdíčku je 4 mm dírka mezi komorami, a to byl průšvih největší, když bych malou donosila byl by z ní ležák protože kvůli té dírce šla neokysličená krev do mozku.
Ale znám i případy kdy to skončilo dobře, oni tu bránici umí po porodu nahradit a spravit to.
Doufám že u vás to dobře dopadne :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 13:11

@figurka6 dekuji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
3.6.20 14:13
@Janinka stodolka píše:
@figurka6 dekuji :(

Máte to těžší v tom, že jste ve stresu z toho, jak to dopadne..na druhou stranu máte jistotu, že vše podchytí včas a lékaři se podle toho můžou předem připravit..nám syna vezli rychlou hned po porodu zaintubovaneho do Podolí (nejsme ani z Prahy) a řekli nám to, až když byl na cestě, takže jsme se ani nerozloučili… naštěstí vše dobře dopadlo, měli jsme veliké štěstí, že mladý pediatr poznal, o co se jedná, i když se s tím prý dosud nesetkal. Toho budete ušetřeni a věřím, že to dopadne dobře, budu vám moc držet palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama