Brigada - odpočtář vody. Máte nekdo zkusenosti?

Anonymní
11.1.19 15:26

Brigada - odpočtář vody. Máte nekdo zkusenosti?

Ahoj, naskytla se mi moznost brigady, ze bych pro jednu firmu chodila odecitat vodu na vodomery. Zatim o tom nic nevim..nemate nekdo zkusenosti? Jestli se to financne vyplati atd.diky

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7333
11.1.19 15:34

Tak na jednu odečtenou domácnost to vychází tak 2kč. Dost slabý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 17:23

@Božislava a u koho jste pracovala?

  • Citovat
  • Upravit
7333
11.1.19 18:56
@Anonymní píše:
@Božislava a u koho jste pracovala?

Moje sestra dělala různé brigády-u okresního bytového a stavebního družstva a tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 19:04

@Božislava a pokazde za to dostala tak malo penez?

  • Citovat
  • Upravit
7333
11.1.19 19:11
@Anonymní píše:
@Božislava a pokazde za to dostala tak malo penez?

Ano.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat