Brigada - odpočtář vody. Máte nekdo zkusenosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
11.1.19 15:34
Tak na jednu odečtenou domácnost to vychází tak 2kč. Dost slabý.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
11.1.19 18:56
@Anonymní píše:
@Božislava a u koho jste pracovala?
Moje sestra dělala různé brigády-u okresního bytového a stavebního družstva a tak
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
11.1.19 19:11
@Anonymní píše:
@Božislava a pokazde za to dostala tak malo penez?
Ano.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, naskytla se mi moznost brigady, ze bych pro jednu firmu chodila odecitat vodu na vodomery. Zatim o tom nic nevim..nemate nekdo zkusenosti? Jestli se to financne vyplati atd.diky