Bude mi tvrdnout břicho stejně?

Anonymní
20.11.20 15:19

Bude mi tvrdnout břicho stejně?

Ahoj jsem 38tt, dle doktora otevřená na 2 prsty, a malá už tlačí hlavou hodně dole. Pár dní si už sotva sednu, šíleně mě bolí stydka kost, a tak nějak celá pánev. První porod byl před 13ti měsíci, rodila jsem 38+0, 14 dní předtím mě hodně tvrdlo břicho, žádné bolesti kosti jsem neměla. Teď mám pár dní občas průjem, od včera je mi i na zvracení, nemám moc chuť k jídlu. Ale co mě zaráží je, že mi zase tak často netvrdne břicho… U prvního to bylo ke konci už hodně často, téměř pořád. Teď párkrát za den, hlavně když vstávám, nebo se ohnu. Je to v pořádku, nebo ještě tvrdnuti přijde? Doktor moc nepočítá stím že se ještě v pondělí uvidíme.. Ale víte jak to je.. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
20.11.20 15:24

Mě netvrdlo vůbec. Každý těhotenství je jiný. Ale dle popisu bych taky tipla, že brzo porodis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
20.11.20 15:29

Ahoj to že bříško tvrdlo v prvním těhotenství víc neznamená, že teď musí taky…každé těhotenství je jiné…mě třeba netvrdlo ani u jednoho…a druhého teprve, když mi odtekla voda, takže konečně i vím, co to vlastně znamená :mrgreen: každopádně bych se úplně neřídila porovnáváním prvního a druhého…někomu břicho netvrdne vůbec a taky je to normální, stejně jako když ke konci tvrdne často…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
20.11.20 15:30

Nic neříkající, nedá se vůbec odhadnout.. Já měla prcka sedleho v pánvi 4 týdny, stihnul se i otočit do kp, což nikdo nechápal, jak to udělal. A jak mi dřív tvrdlo břicho, tak ke konci vůbec.. Ale chůze mě bolela, chodila jsem jako kachna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
20.11.20 16:42

Nemusí tvrdnout vubec, ale co pises jsem mela tesne pred porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama