Bude mít dva roky a špatně spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elzap
Stálice 52 příspěvků 10.02.19 21:06
Bude mit dva roky a spatne spime

Ahoj holky, rada bych se poptala na vase zkusenosti. Nase mala bude mit za dva mesice dva roky a momentalni asi mesic spi ve sve posteli, ktera je prirazena k te nasi, do te doby spala se mnou v posteli, ne uplne dobrovolne jsem ji tam vzala, ale v postylce uz to proste neslo, par mesicu s nama v posteli se dalo ale porad cestovala takze o kvalitnim spanku neni ani rec. Bohuzel ani vlastni postel to nevyresila, kdyz ji dam bocnici a posunu od nasi postele, v noci preleze a spadne( nastesti do nachystane matrace) kdyz je takhle s nama, porad prelezaza nama, porad ji v noci vracim zpet a hodku ji mam zase u sebe nebo pres me leze za manzelem. Ma nekdo zkusenost, vyresi to presun do sveho pokoje? Mam strach ji tam nechat samotnou. Dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
boltova
Kecalka 173 příspěvků 10.02.19 21:11

My stehovali v roce. Kazde nase otoceni znamenalo probuzeni, knourani, stani v postylce a nasledny rev… dneska si rikam, proc me to nenapadlo o dva mesice driv, mohli jsme si vsichni tri usetrit neprijemne noci.

axelina
Závislačka 2617 příspěvků 10.02.19 21:12

@Elzap nevyřeší…takhle malabude stejne vylezat a chodit za Váma.. budu ted resit to stejne. dám ji do jineho pokoje ale dam ji docestovni postýlky. z te se ji jeste nikdy nepodařilo vylezt ven :-) chci ji naučit spat dřív než se naučí z te cestovni postýlky vylezt práve taky..pak už težko se to bude ucit. syn spal se mnou v posteli pak do 4 let protože jsem to propasla

milwinka
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 16 inzerátů 10.02.19 21:18

Já mám doma to samé, akorát už má 3 roky… Usne ve své postýlce, ale téměř vždy se v noci vzbudí a přileze za námi do postele, kde taky hodně cestuje, moc se s manželem nevyspíme. Vůbec nevím co s tím. Starší syn si toto nikdy nedovolil, ten spí od narození až doposud ve své posteli a nikdy k nám nelezl, fakt nevím co děláme špatně u toho mladšího, mám pocit, že s námi bude spát snad do 18-ti…

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.02.19 21:21

Můj syn bude mít za chvíli tři roky a ještě nespí celou noc. :? V postýlce rval, ve velký posteli si to nakraci k nám do ložnice. Už mi to taky štve a nestřídat se s manželem, tak už nevím. Až jednou přijde až ráno, tak asi bouchnu šampaňský. Kluci mají vlastní pokoje už od mimin

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 10.02.19 21:23

Já bych v životě nenaučila me děti usínat/spat v naší posteli :roll: pak není jednoduše co odnaucovat

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 10.02.19 21:26
@Diana69 píše:
Já bych v životě nenaučila me děti usínat/spat v naší posteli :roll: pak není jednoduše co odnaucovat

Konečně jednou rozumný názor :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.02.19 21:30

@Diana69 nojo, my to třeba děti nikdy neučili, starší usne a spí celou noc, mladší přijde každou noc jak štěnice. I jsem asi měsíc vytrvala a vždy ho odvedla zpátky, i s řevem, a stejně znovu a znovu chodí a chodí. I když ví, že poputuje zpátky do postele.

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 10.02.19 21:40
@Netopýr1 píše:
@Diana69 nojo, my to třeba děti nikdy neučili, starší usne a spí celou noc, mladší přijde každou noc jak štěnice. I jsem asi měsíc vytrvala a vždy ho odvedla zpátky, i s řevem, a stejně znovu a znovu chodí a chodí. I když ví, že poputuje zpátky do postele.

Jednou se musi přeci utahat..určitě by nechodil celou noc

ElisC
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 109 inzerátů 10.02.19 21:44

@Diana69 né každému rodiči to vadí. Syn spal se mnou už v porodnici a já to milovala. Do své postele šel až ve 3 letech, hlavně i proto, že jsme rekonstruovali pokoje a dřív nebylo kam ho dát. Jak měl pokoj, hned spal ve své posteli a za celou dobu se stalo pouze jednou, že by mi přišel do postele, když měl ošklivý sen.
A mně to kolikrát chybí.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.02.19 21:51

Ne přijde jednou, ale ví, že ho odvedu zpět a stejně další noc přijde znovu a znovu. Takhle malé děti ( u zakladatelky dvouleté) neumí spát celou noc, zvlášť když už nemaji dudlík, neumí se samy uklidnit a znovu usnout. Znám dost případů z okolí a všechny ty děti spaly ve vlastním pokojíčku. Tak jen že to není jen u dětí, co je rodiče učí spát u sebe v posteli. Bohužel se to většinou nejlíp rádi těm, které děti v osm položí a v sedm se probudí. :nevim: ne každý má ale takové štěstí a já to můžu srovnat celkem dobře, obě děti jsou naše, mají stejné podmínky, stejnou výchovu, stejně zacházení l, každý od mimina svůj pokoj a to první spí od roka celou noc a druhé prostě ne a kdybych se zblaznila a postavila na hlavu, tak mezi 1-3 se prostě probudí a přijde.
Edit - a to jsem teda šťastná že už je to jen jednou, kolem tech dvou let přišel klidně i co dvě hodiny
Zakladatelko - ono to jednou přejde, já někde četla, že ten spánek se ustaluje kolem těch 3-4 let.

P4ja
Echt Kelišová 7847 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 22:14
@Diana69 píše:

Aha,a jak vysvětlíš tedy to, že to dělají i děti, které nikdy s rodiči v posteli neusinaly??

Já jsem třeba měla svojí postýlku a když jsem dostala válendu, pravidelně jsem a chodila k našim. Někdy jsem teda usnula vedle postele. Ale naši mě do postele nikdy nebrali.

Ono je hezké placnout něco, aby ti tady zatleskali, ale ne všechny děti jsou stejné.

milwinka
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 16 inzerátů 10.02.19 23:33
@Netopýr1 píše:

Tak přesně takhle to mám s mými dětmi. Starší odmalička spí ve své posteli bez problémů. Kdybych měla jenom ho, tak bych asi taky měla takové názory jakože ty děti co chodí rodičům do postele, tak si je ti rodiče nějak rozmazlili. Mladší je ale pravý opak staršího. Od miminka taky spaval ve své postýlce, ale jakmile se naučil vylézt z postýlky, hned lezl k nám, mohla jsem ho odnášet kolikrát jsem chtěla, naplacat mu na zadek atd, nechat ho dvě hodiny vzhůru uprostřed noci chodit tam a odnášet zpět, být s ním ve vedlejší místnosti dokud neusne atd, ale stejně vždy nakonec skončí u nás v posteli.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 11.02.19 08:32

@Netopýr1 ja tyhle rady „jak jste si ho naucili, takovy to mate“ posloucham taky. No jo, jenze my ho neucili zamerne spat u nás a stejnak k nam chodí. Nektere noci je vzhuru často, je neuvěřitelně neklidny behem spánku. Zkouseli jsme opravdu kde co. Je mu 2,5 roku a jsem zvedava, kdy zacne dobře spat a kdy zvladne spat celou noc u sebe v pokojíčku.

Lynette
Echt Kelišová 8076 příspěvků 11.02.19 08:43

Moje zkusenost je takova, ze to opravdu pomohlo. Kdyz byly mezi loznici a pokojikem dvere tak vstaval a chodil k nam. Jakmile jsme dvere zazdili a musel chodit pres predsin tak byl klid. Kdybych vedela ze to pujde tak snadno udelala jsem to hned.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >